חדש כאן - מקווה לעבודה פוריה איתכם

idomenta

New member
חדש כאן - מקווה לעבודה פוריה איתכם

היי, אני אליה, קשיש בן 18 בשבילכם, בלוגר ודוגמן חובב לעת מוצא. יש לי בלוג, (די מצליח, בלי להיות שחצן... חח...) קשיש בן 18 הוא נקרא, בבלוג אני כותב, שם תמונות וכו... להנאת אלפי הקוראים שלי (בקרוב 10000 כניסות, תגידו מזל טוב
) אחת התחומים המרכזיים בבלוג הוא התמונות, שמצולמות בצורה מקצועית, אומנותית ומושקעת מאוד, תוכלו לראות זאת לבד. לראיה התמונה מצד שמאל, אני למעלה המקור, אחרי ריטוש קל שלי שכלל העלמת המרזבים באמבטיה, פתיחת העין והחלקה קלה של העור, עברה טיפול מסור מ-bug a boo והפכה לתמונה המדהימה למטה... וראיתי עוד עבודות מדהימות של אנשים כאן בפורום, נינה17, וולקאם טו האבן, ג'אסט טלוש, מוגמוג, לוקה מור ואחרים... הייתי מאוד שמח לעבוד איתכם על תמונות שלי, וללמוד ממכם על ריתוש... מקווה לנזכה לעבוד יחד הרבה

bug a boo

New member
לאא..../images/Emo5.gifכתבתי שזאת רק סקיצה,זרקתי עליה צבעים

כדי לראות איך זה יצא.. *כתבתי גם ששכחתי לקחת את הכדורים שלי באותו יום
תתחשב.

Nienna17

New member
בטח ../images/Emo24.gif ברוך הבא! ../images/Emo13.gif

מקווה גם שתשתלב ונעזור בכל מה שנוכל. נ.ב הכינוי שלי הוא לא כמו NINA אלא - NI - ENNA , שתי הברות נפרדות
. והשם האמיתי הוא נטלי. חחחחח

just טלוש

New member
איזה כיף לדעת:) תודה רבה חמוד

התמונה כל כך לטעמי,הריטוש...פשוט אין מילים בפי. באג א בו,כנראה שצדקתי,את באמת רק משתבחת
מדהימה!
ואתה גם נראה טוב ללא ספק:) ברוך הבא,נשמח לקבל אותך וללמד

idomenta

New member
הנה משהו שהייתי שמח לרתש

לא הרבה עבודה, אם אתם יכולים להחליק את העוד, להעלים את העובדה שהראש שלי הודבק בברוטליות לתמונה של הגוף שלי, (בתמונה אחת הראש יצא טוב ובאחרת הגוף... מה לעשות, לא כולם מושלימים...) ולחתוך\להעלים את הפינה השחורה שיצאה בגלל בעיה במצלמה. תודה

idomenta

New member
עוד משהו

אמממ... עור חלקקקקקקקקקקקק... כזה יפה כמו בעבודת שהראתם ב"עבודה ראשונה\אחרונה", ואולי רקע קצת יותר פואטי... תודה

bug a boo

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif

התמונה הקודמת-שיפצתי את מה שהעלתי בזמנו.

idomenta

New member
יפה, אהבתי את העובדה שהבקבוקים

נראים הרבה יותר טבעי.

נחמד לשמוע, וולכאם ../images/Emo24.gif

באג אה בו זה מושלם פשוט
ברוך הבא לפורום, נשמח אם תישאר

idomenta

New member
וואי! ממש אהבתי!

תודע
וזה נעשה על ידי פילטרים? אילו?