חוות דעת מקצועית דחוף בבקשה!!!

meiri038

New member
חוות דעת מקצועית דחוף בבקשה!!!

לאחר המלצה שקיבלתי מחבר פניתי לרופא אחר כאשר אותו רופא אמר שלמרות שיש כרגע כאבים בשן ניתן להציל אותה עי ניקוי הלכלוך שחדר לשן ובמקביל גם לעשות לה כתר . הבאתי לרופא צילום סטטוס שהיה ברשותי מחודש פברואר 2011 ובנוסף שאלתי את אותו רופא עם הוא צריך צילומים נוספים או לחלופין עוד משהו באופן כללי שיכו הלכתי לרופא השנים שלי שהמליץ לי לעקור שן בטענה שהשן עברה כבר טיפול שורש ומאחר ולא עשיתי כתר בשן אין אפשרות להציל אותה. ל לספק לו עוד אינפורמציה והוא אמר שזה מספק אותו. יום למחרת עשיתי את הטיפול ובניתים יש לי קטר זמני עד ליום שני ה11 לחודש 07 שנת 2011. כאשר המקום יתעורר מההרדמה הרגשתי כאבים ומיד התקשרתי לרופא הוא ציין שאין צורך לדאוג ברגע שהוא ישים את הכתר הקבוע הכול יהיה בסדר . עשיתי כדבריו וביום שישי שזה יומיים לאחר הטיפול התקשרתי שוב ואמרתי שיש לי גם נפיחות וזה כואב לי הוא אמר לי שאני יתחיל לקחת כדורים נגד הדלקת . אמרתי לו לצורך מה אני צריך לקחת כדורים נגד דלקת עם הוא רק עשה ניקוי בשן ושם סתימה חדשה ולא עשה טיפול שורש או כל טיפול מורכב יותר(חשוב לציין שאת הניקוי של השן עשיתי בהרדמה). והתשובה שקיבלתי זה לקחת כדורים כמו שהוא ביקש וזהו . כאשר זה היה נשמע בנימה של כעס והפרוש האישי שלי לדבריו זה שאני שואל יותר מדי שאלות שיכולות כנראה להפליל את הטיפול שלו וכאן אני רק מניח הנחה. השאלה שלי היא מה אני אמור לעשות במקרה וזאת מאחר ועיבדתי את האמון שהיה לי בו

למעלה