חחחחחח אני ערה מה חדש? :-O

חחחחחח אני ערה מה חדש? :-O

טוב אז המחשבות צצות לא רוצה לישון אווווווווווווף איזה באסה אני רוצה לישון ולא רוצה פוחדת אני שונאת לילות אפלים עצבים מפחידים זכרונות פלאשים כאב שנאה אשמה ייאוש פחד חוסר אונים הכל בקערה אחת של דיכאון לערבב טוב טוב לבשל בתוך עצמך תקופה ו........ כך תבשל את עוגת המוות אווווווווווף אוווווווווף הציניות שלי מתחילה להגזים משתוללת בפנים אההההההההההההההההההההההה מי רוצה לקנות חלום או שניים? פלאש או שניים? אגב לאלו החולמים להיות במאיים אם תקנו עשירית פלאשים ממה שיש לי תוכלו לצלם אחלה סרט אז מה דעתכם? אני כבר לא יודעת אם לבכות או לצחוק עדיף הומור שחור עוזר להתגבר סתם זה לא באמת עוזר זה בולשייט אל תאמינו לכל האימרות האידיוטיות האלו אווווווווווווווווווווווווווווווווף טוב דיי נמאס לי הולכת למיטה בטח אחזור מתישהו נקווה שרק בבוקר ביייייייייייייייייייייייייייי 8-( B-( :-()

חיים29

New member
משמעות

זה יכול להישמע ממש מגוחך, אבל משמעות זה כל העניין זה ממש לא פשוט אבל אחרי שנים רבות בהם כמעט הרגתי את עצמי בנסיעה מופרעת בהחלט על אופניים ואח``כ על אופנוע, ולעיתים התפללתי שכבר איזשהו אוטובוס ידרוס אותי, הגעתי למשמעות. תמיד תמיד היה משהו שמנע ממני להתאבד בצורה חלקה, אם הכלבה המדהימה שהייתה לי עד לפני פחות משנה( היא נפטרה בגיל 14) ואם הילד המדהים שיש לי עכשיו. העניין הוא למצוא משהו/מישהו לחיות בשבילו. מישהו שיעזור לחיות עם כל הסבל הקיומי שלנו. בהצלחה רבה רבה

אבל................................

חיים ומה קורה עם המשמעות שלך עומדת למות? מן הסתם זאת בעיה וזה מה שקורה לי עכשיו אוווווווף אז לא כדאי לחפש משהו להאחז בו כי אחר כך במילא הוא יעם ואז אתה אחריו זו הצעה ממני אליך מניסיון

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ועוד אבל... זה לא ``המה``

אלא האיך שהמשהו הזה מקרין. משמעות לא יכולה למות, כי היא משהו מופשט. אם מישהו (מישהו יכול למות) מוריש לך משמעות, הרי שהיא ממשיכה לחיות גם אם הוא לא. אז איזו משמעות הוא מוריש לך?

לי?

אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווף

אווווווווווווווווווווווף

המשמעות לא יודעת אשן על זה חחחחחח למרות שלא ישנה אבל אענה לך אחרי שאחשוב על זה

ממממ אני החלטתי להיות ערה על זה

מה הוא מוריש לי??????? אוף שאלת מעצבנות ביותר לא יודעת אווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווף ההגיון אומר לי את הקיום שהוא נתן לי אבל.............(כרגיל אצלי יש אבל בתשובות כאלו) כנראה שהוא לא סיים את משימתו לתת אותו עד הסוף או אני לקחת אותו עד הסוף תקועה לא יודעת

מה עושים באמצע הלילה שאי אפשר לישון

למההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה? אוף אני רוצה לישון גם אוף אוף אוףףףףףףףףףף אני מעוצבנת מוטרפת עייפה טוב לא מתחשק לי לכתוב בייייייייייייייייי

מממ......

טוב נחמה קטנה אחת הגיע הבוקר יש אור ציפורים מצייצות הלילה כל כך מפחיד אני ערה כבר משבת ולא ישנתי הרבה גם אז הגוף שלי כבר מטמותת כואב עייף ולא מצליחה להגיע למצב רגיעה אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף נמאס לי בכל מקרה בוקר טוב לכולם יום נעים

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אבל שאלתי על המשמעות...

זה שהוא נתן לך קיום, אנחנו רואים. מה המשמעות? מה הוא היה רוצה שתממשי כאן, בתוך הקיום הזה? יש לך מושג? אם לא, תשאלי... יש לך עדיין אפשרות. מה החלום שלו לגבי הבת שלו.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אני יודעת למה אהההההההה

כי אם תתחילי לחשוב על זה, תברח לך האפשרות לוותר על הכל. כי תביני שזה לא מה שהוא רוצה. נכון?

עדי עלתה לי תמונה בעיניים פתאום

בעוד כמה שנים, יש לך בעל אוהב, ילדים מתוקים, ואת יושבת מספרת להם על סבא, ומלמדת לאהוב אותו דרך התמונות, והחויות שלך איתו, ואפילו כמה סרטי וידאו שצילמתם יחד איתו והוא מדבר אליהם, ומספר להם כמה הוא אהב אותך. את רופאה או אחות , שעוסקת בעזרה ובהצלת חיים, ובזכותך, ובזכות התקדמות הרפואה , יש כמה אנשים שזוכים לעוד כמה שנים לחיות, וזו מאין הגשמה שלך למען אבא. את המשמעות לחייך את תמצאי, אני סתם כותבת חלום שלי לגבייך-מי יודע אולי זה גם החלום של אבא, תנסי לדבר על מקצוע לחיים, מה אבא היה רוצה שהבת שלו תהיה כשתהיה גדולה? אוהבת אותך עדי רוצה לקחת ממך את הכאב לא יכולה אבל רוצה להיות איתך בכאב, כי הוא ילך ויהיה קל יותר לשאתו הזמן הוא המרפא הכי טוב בחיים.

למעלה