חלום שהבן חלם

היי , אשמח אם תפתרי לי החלום של הבן שלי , עשיתי העתק הדבק. הוא כתב הכל במילים שלו.

רקע

פרוד + 3 ילדים , אני ואישתי ביחסים טובים , עשינו הסכם עדיין לא חתמנו , יש לנו דירה משותפת שהוחלט שמוכרים אותה ומתחלקים שווה בשווה. במשמורות עם הילדים אנחנו זורמים במידה וצריך להחליף ימים. אני חי עם בת זוג. (בכדי לא לפגוע באישתי –אישתי עדיין לא יודעת).

ודבר שני: הוגשה נגדי תביעה עובד-מעביד, המעבידה שלי הגישה תביעה , אין עדיין תאריך למשפט אלה כתבי הגנה.

בחלום מופיעה סבתא שלי ז"ל (אמא של אמא) שהיינו ביחסים מאוד טובים

האם זה קשור לתביעה או לנישואין?

החלום:

אני וסבתא הולכים ברחוב מחובקים היא מחייכת אלי, סבתא לבושה הכל לבן , היא מופיעה כצעירה. . ואז אני אומר לה : נכון את תרשמי את הדירה שלך על שמי ואף אחד לא ידע?

והיא רק מחייכת ולא עונה. ואז אנחנו מגיעים לבניין שבונים והיא נגשת לראות .

תודה

nothing but the truth

Well-known member
היי , אשמח אם תפתרי לי החלום של הבן שלי , עשיתי העתק הדבק. הוא כתב הכל במילים שלו.

רקע

פרוד + 3 ילדים , אני ואישתי ביחסים טובים , עשינו הסכם עדיין לא חתמנו , יש לנו דירה משותפת שהוחלט שמוכרים אותה ומתחלקים שווה בשווה. במשמורות עם הילדים אנחנו זורמים במידה וצריך להחליף ימים. אני חי עם בת זוג. (בכדי לא לפגוע באישתי –אישתי עדיין לא יודעת).

ודבר שני: הוגשה נגדי תביעה עובד-מעביד, המעבידה שלי הגישה תביעה , אין עדיין תאריך למשפט אלה כתבי הגנה.

החלום:

אני וסבתא הולכים ברחוב מחובקים היא מחייכת אלי, סבתא לבושה הכל לבן , היא מופיעה כצעירה. . ואז אני אומר לה : נכון את תרשמי את הדירה שלך על שמי ואף אחד לא ידע?

תודה

נשמע כמו רעיון די מטופש. אם הסבתא תרשום את הדירה על שמו אשתו עוד יכולה לדרוש חלק בטענה שזה רכוש משותף (ההסכם עוד לא חתום). עושה רושם שאפילו בחלום הסבתא הייתה חכמה יותר.

אלישבע777

Well-known member

רקע

החלום:

תודה
שלום לבן של יערונת

החלום אינו על סבתא ולא על הדירה שלה, אלא עליך! משפט המפתח לפרוש החלום הוא דווקא המשפט האחרון! אתה וסבתא מגיעים לבניין שעדיין נמצא בבניה. הבניין שלך האישי – אתה ורעייתך בנפרד – נפגע ואולי נהרס ללא תקנה. לא תוכלו לבנות אותו מחדש. אבל לך – יד אופק ועתיד. אתה בונה בית חדש עם בת הזוג החדשה שלך! והחלום הוא על הבית העתידי שלכם, או לפחות שלך בחיים החדשים שלך כאיש פרוד או גרוש. זה בית חדש ואתה בונה אותו.

"סבתא" צעירה ואתם הולכים ברחוב מחובקים. אני מניחה שזה מה שאתה מאחל לך ולבת זוגך – להזדקן יחד ולהיראות צעירים ולאהוב כזוג צעיר. סבתא שלך בחלום – היא רק סמל! בחלום היא לא באמת הסבתא שלך, אלא הרצון להיות בחברה של אישה אהובה, לנצח, כמו שהיתה סבתך ע"ה שאתה אהבת. סבתא מחייכת לבושה לבן – צבע הטוהר, הניקיון וגם שמלת כלולות. אולי החלום מראה שאתה רוצה או מתכנן נישואין עם חברתך, או לפחות זוגיות רבת שנים, כמו זוג נשוי.

אמרת בחלום משפט קצת מוזר ואינו נשמע כל כך הגון,
"נכון (ש)את תרשמי את הדירה שלך על שמי ואף אחד לא ידע?" אבל הפרוש שלו אחר לגמרי.
סבתא "היא" בעצם חברתך, (היא רק סמל בחלום, לא באמת סבתא) - אתה רוצה לבנות איתה את הבית הבא שלך, כרגע אתה רוצה הבטחה ממנה – שהיא תסכים לגור איתך כזוג נשוי, אבל כרגע – צריך להסתיר את הסוד הזה ( לכן המשפט הנ"ל שאמרת ל"סבתא", נשמע לא לגמרי הגון, כי אישתך עדין לא יודעת את הסוד). אתה צריך להסתיר את הסוד עד שהבית שאתם ( -אתה ו"סבתא") בחלום, הולכים לראות - ייבנה ותוכלו לגור בו. הבית בשלבי בניה אבל עדיין לא רואים את הסוף. במציאות אתה ואשתך מוכרים בית כדי להיפרד, אבל בחלום מופיע דווקא ביית בבניה המיועד וגם הבית של "סבתא" שהיא בוודאי תמסור לך בסתר. אסור לספר על כך, כי העניינים עדיין אינם גמורים – גם הגירושין מאשתך גם מכירת הבית וגם התביעה נגדך מצד המעסיקה. בחלום אינך מוטרד כלל מהתביעה הזאת . הייתי אומרת שאולי התביעה היא אחד הגורמים שעוררו את החלום, אבל ממש לא נוכחת בחלום הזה - שהוא חלום טוב!! חלום מרגיע!!

מעט מאוד חלומות טובים יש בפורום וזה אחד הבודדים! החלום אומר לך (כלומר -אתה אומר לעצמך!!) לי יש עתיד טוב יותר. עוד מעט יהיה לי בית חדש עם כלתי ונחייה בו עד זקנה ושיבה וגם אז "סבתא" תחייך אלי ונלך מחובקים ברחוב ונצפה לטוב! החלום אומר לך שאתה אינך חושש מההווה. פניך לעתיד הטוב המצפה לך ( אחרי המשפט או הגירושין). אתה בונה את עתידך עכשו ,אבל בהסתרה בגלל האילוצים. החלום אינו נבואי כמובן, אבל אולי הוא יתגשם בסוף, כי כי אתה אופטימי, שומר על יחסים טובים עם כולם ומתכנן לטווח ארוך.

אודה לך על התגובה, מה התאים ומה לא.

למעלה