חמץ - פוגע ביחסים או לא ?

ofro98

New member
חמץ - פוגע ביחסים או לא ?

ושוב בפתחו של חג יהודי.... הדורש מאיתנו שינוי הרגלים לא עוד סמבוסות ופיתות הלאה הביגליה והחלות.... ואני שואל עד מתי ? האם אכילת המצה והתוצאות העגומות שוות את זה ? איך לאכול חמץ ולהשאר בחיים ? ובכלל.... למה אנו סובלים שאבותינו לא ידעו לאפות ..... בברכת חג שמח וכשר (למי שרוצה ... מגיע לו)

בוקר אור גם לך עופרו

עופרו , בוקר אור , מהחג , כנראה - הפכת ל"שיכור", אבותינו דווקא ידעו לאפות במיומנות, אבל היתה להם בעיה של מהירות.... (נראה אותך מכין ארוחת מלכים , במהירות , וכשמאחוריך המצרים.... ) לא חייבים לאכול מצות , יש תחליפים והרבה אפשרויות. אז אם הדבר יכול לפגוע ביחסים - נסה לאכול כשר בפומבי , וחמץ - במסתרים
שלא תבין לא נכון - אינני מהמקפידים אחוזי שגעון, פשוט , בכדי לשמור על יחסים , צריך לוותר קצת , ולהיראות מנומסים... (זה כולה שבוע אחד - וחמץ תוכל לאכול אח"כ - מיד )... אז שיהיה לכולנו שבוע טוב , שבוע שקט ובלי חדשות מרגיזות סופסוף...

כנראה שגם לאבותינו היו בעיות סקס

הם גמרו מהר... היו מיומנים, המשחק המוקדם היה אחלה... אבל כמו שהכניסו, ציק צאק נגמר. וזה, כאמור, רבותי, יכול לפגוע ביחסים. שיהיה חג פסח כשר, למי ששומר. רשפים

max99

New member
../images/Emo155.gif

איך שאני מרגיש את החג מתקרב אני כבר מתוח ועצבני. כל החג,כל הביחד,כל המצות האלה. אישתי מכסה את החמץ כמו בסופר ואסור לי לאכול בבית חמץ. קשה.אבל כמו שאמר שמעון מהשרון בזוגיות צריך לדעת לוותר.

פלסטיק

New member
קראתי בהגדה וגם בתנ"ך

שהם אכלו עוגות מצות, לא סתם מצות זו אופציה שהרבה יותר נראית לי

למעלה