טוב! אנשים! HELP!

טוב! אנשים! HELP!

אז ככה- החל מהיום החלטתי שמה שהולך אצלי עכשיו זה היהודים! (ובגדול) ב10 דקות אחרונות הורדתי ושמעתי במחזוריות את: אלה, ג´קי, ג´קי לייב, עידן האלוהים ומחפש תשובה! אז, אני רוצה לקנות דיסק שלהם, (לא את פחד מוות) וממש אין לי מושג איזה! אז..... ואני מה זה שמח לראות בפורום כל-כך הרבה אנשים....

Shani5

New member
אני הכי אהבתי

את ´מציאות נפרדת´ אבל גם את ´פחד מוות´... למה את\ה לא רוצה לקנות את פחד מוות?

היהודים אחחח איזה להקה בת זונה!

יש להם שירים מעולים.... לתום יש קול מיוחד אני אופתותו (את הקול...) וגם תבנאדם!!!!!! חמוד..
מציאת ניפרדת זה דיסק מעולה... שירים טובים... פחד מוות גם ... חחחחח אני אובססית גם להם...

תראי...

בתור מעריץ חזק של היהודים אני הייתי ממליץ לך על כולם, ואני יודע שזה קצת משוחד... אבל אני פשוט מת על כל הדיסקים... זה דיסקים שאני יכול לשמוע את כולם 20 פעם ביום והמוזיקה לא נמאסת עליי או כבר מתנגנת לי בראש מרוב שנמאס... אני פשוט מת על הלהקה הזו, ואני ההיתי ממליץ לך על כולם... ב-160 ש"ח(אם זכור לי טוב) יש לך את שלוש הדיסיקים בהזמנה מהאתר שלהם... שזה ד"א מאוד לא יקר אבל אם בכל זאת את דיי מתלבטת בין הראשון לשני... גם לי זה קשה... אז נראה לי ש"מציאות נפרדת", הראשון... אבל אני עדיין הבתלבטות קשה... - דודי

guitar lan

New member
מציאות נפרדת...

פשוט דיסק ענק!! יש לי גם את "היהודים" וגם הוא טוב מאוד. אבל תקני את מציאות נפרדת ותוך כמה ימים את תמצאי את עצמך בחנות קונה את שני הדיסקים האחרים... פשוט דיסק ענק!

טוב אז כמה דברים!

אני בן #^!#%#$%&$&$&% והחלטתי שאני אקנה את מציאות נפרדת, תודה!

rotem224

New member
אז ככה.........

אני מתה על הלהקה הזאת ואני אומרת חבל שלא תקנה את כולם באמת יש באתר הרשמי שלהם את כל הדיסקים במחירים קצת יותר מוזלים מבחנויות את השניים הראשונים כל אחד עולה 49 שקל והשלישי עולה 58.90 אבל אם אתה ממש מתעקש שנחליט איזה הכי כדאי אני כמו הרוב אומרת שמציאות נפרדת זה אחלה של דיסק ופשוט חייבים אותו בכל בית

N a V e

New member
אני מציע לך,

להשקיע את הכסף בלהקה אחרת...ואני מדבר בתור אחד שיש לו את מציאות נפרדת... (אל תהרגו אותי)

אתה לא מבין.....

זה לא שסתם ככה החלטתי שאני רוצה לקנות דיסק שלהם.... שמעתי אותם די הרבה ואני מכיר אותם די טוב, אבל לא מספיק

rainbowgirl

New member
אני חושבת שמציאות נפרדת

ואחרי זה את פחד מוות ואז את היהודימ.... np-איפה הילד-לאנ לאנ

Exta Girl

New member
אלה זה השיר הכמעט יחיד

שבחיים אני ימאס לי ממנו. תמיד כיף לשמוע אותו. איך שאני שומעת אותו אני שמחההההה ובא לי לרקוד זה נראה לי השיר הכי טוב שלהם!!!!!

rainbowgirl

New member
לדעתי אינ שיר הכי טוב של היהודימ...

יש הרבה.... np-זה התחיל בנפלת חזק של איפה הילד והמשיכ ב-אציטונ של אינפקציה

למעלה