טוב חאלס עכשיו ברצינות מפגש פורום,

מתן4ל

New member
טוב חאלס עכשיו ברצינות מפגש פורום,

ביום שני בשבוע הבא בשעה 7 בערב בעזריאלי נפגשים ליד הקולנוע (פשוט כי יש בדיוק אחד כזה בעזריאלי). אני גם ממליץ לכל אחד שיתן טלפון שלו ואני אתקשר אל מי שלא מצאתי או לא הגיע. המספר שלי הוא 0544980499 (המפגש יתקיים בכל מקרה בלי קשר לכמות האנשים שיגיעו.)

מתן4ל

New member
אני יהיה שם רק אם,

יהיו 2 אנשים במפגש (כולל אותי). - במילים אחרות רק אם מישהוא ירשם חוץ ממני. אבל המפגש יתקיים גם אם יגיעו 0 אנשים

Bobot

New member
יאללה!

אחלה יוזמה! אני אהיה שם בנפשי (הגוף יהיה בצבא) אבל יאללה תגיעו. וצלמו לי תמונות שאני ארגיש כאילו הייתי שם חחח geeks unite!!

מתן4ל

New member
נדמה לי שבך אי אפשר להתחשב (לצערי הרב)

אתה מציע שאני אחכה עם המפגש 3 חודשים - עד אז אני לא אזכור מי אתה לא את השם שלי ובטח לא את זה שאני צריך לארגן מפגש. אני יאלץ לארגן מפגש עכשיו ואולי עוד 3 חודשים הנכד שלי יעשה מפגש פורום עם הנכדה שלך או משהוא כזה... אם בכל זאת מסתדר לך איזה יום ספציפי אני ממש אשמח.

limilu

New member
לכל הרוחות!

ביום ראשון אני בת"א. אני תוהה אם פשוט להשאר שם כל השבוע, כי אני אמורה להיות שם גם ביום חמישי-שישי. טוב, מי בא, אז?

מתן4ל

New member
בינינו את הבן-אדם הראשי שאני רוצה לפגוש...

ככה שאני בהחלט מוכן להזיז את התאריך אם נוח לך... אבל לא הבנתי מתי נוח לך? את רוצה להקדים ליום ראשון?

limilu

New member
בינינו ואתה שם בכותרת ../images/Emo3.gif

יום ראשון יהיה מצוין. כמה זמן אתה חושב שהמפגש יהיה? [ד"א, אני מביאה חברה.]

מתן4ל

New member
טוב בינתיים נתחיל מלהיפגש ביום ראשון ב7

שלושתינו - וכל מי שבא מוזמן, אין לי שמץ כמה זמן הוא יהיה אבל כמה שיותר יותר טוב
נ.ב. את יכולה *בבקשה* לרשום טלפון כדי שאני לא אחכה שם סתם כמו דביל או לפחות להתקשר לטלפון שנתתי.

Pr0bl3m

New member
לא הבנתי באיזה יום שני מדובר.

אני מקווה שעד אז רוב גולשי הפורום יידעו על כך.

מתן4ל

New member
עוד 44 וחצי שעות מעכשיו + הודעה לכולם.

סליחה על הקטע אם הפלאפונים אבל כדי שיהיה צל של סיכוי שאני אוכל לתאם מפגש אני צריך להודיע דברים ככה שישמעו אותם מיד. אם על כל מילה שאני אומר אני צריך לחכות שבוע כדי שיקראו אותה זה פשוט לא ילך... (מי שפראנואיד מוזמן להתקשר אלי מטלפון ציבורי עם כפפות
)

מתן4ל

New member
טוב אין מספיק אנשים...

לימור לא מגיעה, ולכן אני לא מגיע (אני לא רוצה ליהיות לבד שם) ואף אחד אחר לא נרשם - אז ניתן לזה עוד זמן...

למעלה