טוני הומו???

m a n k o

New member
הוא לא הומו

הוא גם התנשק עם דייב נבארו בסוף של הקליפ של warped

lollapalooza

New member
../images/Emo9.gif

ה"מישהו" שהוא מתנשק איתו בגלריה, הוא אדי ודר, סולן פרל ג'אם. ונכון, הוא גם מתנשק עם דייב בקליפ של warped. אז מה? זה לא אומר שהוא הומו. עד כמה שידוע לי הוא לא. וממש לא אכפת לי אם כן.

ועוד משהוא

לא הגיוני שהוא מתרומם בגלל שבכמה שירים הוא כותב על אהבה ועל נשים ויש כמובן את breaking the girl...

m a n k o

New member
הוא לא מתרומם ולא שום דבר

כולה התנשק עם בן כמו שבת שמתנשקת עם מישהי לא אומר ישר שהיא לסבית חוץ מזה היו לו אלף חברות בערך.. ומלא דוגמניות היו חברות שלו קיצר הוא לא הומו וגם אם הוא היה למי אכפת זה החיים הפרטיים שלו ואין בזה שום דבר דוחה או מגעיל

Vdrums

New member
גם אני שמעתי שמועה כזאת, אני לא

יודע כמה היא נכונה. וזה שהוא כתב שירים על נשים לא אומר שהוא לא הומו. זה שטויות. מה שאני שמעתי שכן היו לו נטיות וMY LOVELY MAN נכתב על חבר מאוד טוב שלו, אולי הומו ואולי לא. וחוץ מזה מה זה משנה אם הוא נושך כריות ואגזוזן??? זה לא מה שמפריע לו להיות זמר תותח בלהקה מעולה.

נוווו מה אמרתי ??! שזה מגעיל אבל זה

לא הופך אותו לאומן פחות טוב ואני עדיין יהיה חולה על הרד הוט חוצמיזה שעכשיו גם עלה לי בראש שיש לו ילד גם בן 3 בערך והוא לא נראה לי מאומץ

rotemosh101

New member
מה נהייתם כולכם פה הומופובים ?

ואם הוא הומו אז מה ? מה איכס ?לבנאדם לא יכול להיות קצת פרטיות בחיים שלו ....

אני לא אומר שזה רע או שאסור להיות ה

הומואים , מצידי שיבחשו לו בשוקו כל היום (כדי שלא יצטרכו לצנזר...) אבל אני פשוט אומר שזה מגעיל אותי וכן הראו את הבן שלו איפשהוא אני דיי בטוח בזה

lollapalooza

New member
קשה לי להאמין

לדעתי אין לו ילד. הנה קטע מהשאלות ותשובות באתר הרשמי שמחזק את דעתי למרות שהוא לא בדיוק מאשר אותה: Do you think of yourself as someone who may someday settle down, find a wife, have kids, etc? Do you see yourself as a dad or family man? i'm crazy about kids. finding a wife sounds easier said than done. and as for settling down... maybe not. AK יש לו אח קטן. אולי זה הוא?

swan k

New member
כן יש לו אח או בן דוד-ג'יימס

ובטוח שאין לו ילדים זה פשוט שטויות והוא בטוח לא הומו

לא נראה לי שזה אח קטן

כי הוא היה נראה בן 3-4 ככה ואני עדיין לא ראיתי אחים עם 36 שנה הבדל.....

On drugs

New member
עד כמה שאני יודע יש לו!!

עד כמה שאני יודע יש לו ילד אני חושב שראיתי גם תמונה

m a n k o

New member
אין לו שום בן

לפי מה שאני יודעת יש לו גם חברה כרגע אבל אני לא בטוחה ואם ראית אותו בתמונות עם ילד קטן זה כנראה בן דוד שלו או משו חוץ מזה מי שם זין גם אם הוא הומו ומה מגעיל בזה? זכותו להיות מה שבא לו

למעלה