טופ 7

4hilla4

New member
טופ 7

טוב... אז יש 7 דמויות וזה הזמן להראות לנו את הסדר!!!! - אל תשכחו להוסיף את השם שלכם לרשימת השמות!!-

4hilla4

New member
הטופ שלי

אמילי פרנטיס דרק מורגן גרסייה [ שם משפחה לא ידוע ] ארון הוצ'נר ג'ניפר ג'רו דר. ספנסר ריד ג'ייסון גידעון

LeRanch

New member
גרסייה זה השם משפחה שלה

השם הפרטי הוא פנלופי

GirlAnachronism

New member
שלי

ספנסר ריד גרסייה ג'ייסון גדעון ארון הוצ'נר דרק מורגן ג'ניפר ג'רו אמילי פרנטיס

nomi17

New member
שלי

ספנסר ריד גרסייה אמילי פרנטיס דרק מורגן ג'ייסון גדעון ארון הוצ'נר ג'ניפר ג'רו

m i c k e y 15

New member
7../images/Emo9.gif

ריד מורגן גרסיה ג'ייג'יי הוצ'נר ג'יייסון פרנטיס חח

Marg H

New member
../images/Emo207.gif שלום לכולם! ../images/Emo9.gif

קוראים לי הדר, אני צופה של הסידרה מהפרק הראשון. חולה על גדעון!
ויש לי שאלה נורא חשובה מחילה קצת ספויילר... ה
אז.. השמועות והכתבות באינטרנט אומרות כי מנדי פטינקין [גדעון] עוזב את הסידרה אחרי עונה זאת, בעקבות ריב עם המפיקים. מישהו נוסף שמע על זה?

4hilla4

New member
ברוכה הבאה!! תשובה ../images/Emo58.gif

כן, עשו על זה כתבה ואפילו המפיקה של הסדרה הגיבה בנושא... מתברר שהוא לא הגיע לימי צילומים ועשה בעיות להפקה. אז פיטרו אותו...... מקווה שתהני!!

Marg H

New member
../images/Emo58.gif תודה ו...

גם היה כתוב שהוא רצה להופיע בסרט על "מתים במשרה חלקית" הסדרה שלו מלפני זה, ולא נתנו לו או משהו כזה. אהה.. עוד שאלה
: כבר ידוע מי יחליף אותו? [לא מצאתי תשובה לזה....]

4hilla4

New member
../images/Emo58.gif תשובה 2

אני לא יודעת לגבי מתים במשרה חלקית אבל אם אני אשמע אני אגיד לך... אני בטוחה שמצאו שחקן מחליף כבר כי התחילו לצלם את העונה השלישית..... [או שלא] קיצר, הוא יופיע בפרק הראשון בעונה השלישית- מין פרק פרדה כזה וורי בורינגג.... ואז פרק השני או השלישי או שיביאו מישהו אחר או שהוא פשוט יעזוה ולא יחליפו אותו... בכל מקרה, אם אני אשמע על הנושא משהו אני ישר אגיד את זה פה לפורום...=] הילה=]

LeRanch

New member
שלי../images/Emo3.gif

ג'יי.ג'יי הוץ' גרסייה ריד אמילי דרק גדעון

sacrament

New member
מממ

דר. ספנסר ריד פנלופה גרסייה ג'ייסון גידעון ארון הוצ'נר דרק מורגן ג'ניפר ג'רו אמילי פרנטיס

Marg H

New member
תורי ../images/Emo3.gif

ג'ייסון גידעון דרק מורגן גרסייה אמילי פרנטיס ארון הוצ'נר ג'ניפר ג'רו דר. ספנסר ריד

למעלה