ט'רד התרגומים הגדול.

SabreS Sagol

New member
ט'רד התרגומים הגדול.

פסחתי באלגנטיות על הודעת ה'אני חדש פה' המסורתית, עשיתי כאילו כולם איחלו 'ברוך הבא' בתוספת סמיילי כזה או אחר, והגעתי לכאן. מה עושים כאן? - אתה בטח שואלים. כאן זה הט'רד לתרגומים של שיריו הנהדרים של בחיר-ליבנו. אני אתחיל, עם הסינגל הראשון והמקסים של מיקה, ואתם אחרי. חשוב גם להגיד שתרגום זה משו שניתן לפרשנות - אז בואו נריב על זה קצת. אתם מוזמנים לשפר - כי בשונה מהעברית הרהוטה שלי, האנגלית לא משו. זהו, אה - אני ניר, בן 19 מחולון. 118531680

helen333

New member
*מבובלת ומאוכזבת*

אוריה אמרה לך שהיא בחרה אותך לעשות ת'פינת תרגום?? :,( איך זה יכול להיות? זה מאמאש לא פאיר אתה אפילו לא רשמת שאתה רוצה להציע ת'צמך ויום אחר כך מתחיל לתרגם שירים?! *מחכה להסבר*

SabreS Sagol

New member
יש דרך לעשות כל דבר.

דיברתי עם אוריה במסרים. וקיבלתי את מה שהיא אמרה. הכל היה בגלל שראיתי שרשור דומה בפורום רדיוהד וחשבתי שזה יהיה נחמד לעשות גם פה. אבל יש דרך להגיד כל דבר. שאוריה אמרה לי את זה - הבנתי וקיבלתי. אבל את היית חייבת להיות קצת פחות לבבית. וזהו.

helen333

New member
צודק

סורי :, באמת לא נחמד מצדי, הייתי צריכה להגיד את זה בדרך יותר יפה.. -.- 3>

SabreS Sagol

New member
יופי.

ו... נתחיל מהתחלה... אני ניר, בן 19 מחולון - ומיקה הוא אלוהים!

ענבי פ

New member
לא קרה כלום ../images/Emo13.gif

ברוך הבא ניר!

helen333

New member
:)

ליאור הלן, בת 15.5 מנוה מונוסון - ומיקוש הוא אהוביי חח

אבירן171

New member
אני מתלבט מה השם.. ליאור? או הלן?

סתם מותק, צוחק איתך
ומיקוש הוא גם אהוביי

helen333

New member
שם ותחרות קטנטנה../images/Emo9.gif

אני חצי אמריקאית אז יש לי שם שני
Lior - אמא בחרה Helen - אבא בחר (על שם סבתא שלי ז''ל) אני מעדיפה שתיקרא לי הלן
אוקיי בוא נעשה הסכם...(עם בעתיד נדע מה עדפתו של מיקוש: סטרייט/הומו/בי) עם מיקוש הומו - הוא שלך. עם מיקוש לא הומו - הוא שלי
עם מיקוש בי - אזז..מה שבטוח *לצערי* הוא לא שלי, כי אני סטרייטית חחח
אני אקח את דניאל רדקליף במקום, תודה. [x חח אני שמחה שהגענו לפשרה
חחחח בינתיים נמשיך לחלום

קארין 555

New member
מזה בי ? הייתי מעדיפה שמיקה יהיה

הומוו טרהלהלהל כ"כ מתאים לו והוא חמוד. וברור לי שאנחנו לא נהייה ביחד *על סף דיכאון* אז לפחות שלא יהיה עם שום בת D:

ענבי פ

New member
זה באמת לגבר אגב...

תיאורטית. כי זה לא בקטע של יחסים או משהו כזה. הוא כתב את השיר לאחר שנדחה פעם נוספת בידי עוד חברת תקליטים (אמרו לו שהמוזיקה שלו נחמדה, אבל הוא קצת מוזר. רצו שישתנה ושיהיה קצת יותר כמו קרייג דיוויד או דיוויד בואי) וזה היה לו הקש ששבר את גב הגמל כי זה קרה לו כבר כמה פעמים בעבר, וזה חזר על עצמו שכל הזמן רצו שישתנה ודחו אותו איך שהוא. עד שנמאס לו... אז השיר הזה בעצם בא להגיד "מה אני צריך לעשות כדי שתאהבו אותי?"

uroren

New member
ברוך הבא ../images/Emo24.gif

כבר שלחתי לך מסר, אבל אני רוצה לעדכן את כולם כדי שידעו בעתיד- אחראי הפינות שיבחרו יהיו האחראים היחידים לפינה שלהם, אלא אם הם יבקשו להחליף עם מישהו- ואז זה יעשה באופן רשמי. לפינה הזו יש שתי אחראיות שדיברתי איתן כבר ולכן נמחקו כאן שני תרגומים לשירים גרייס קלי ובילי בראון. אני מאוד שמחה שיש מצטרפים חדשים וזה שיש להם יוזמות זה מעולה בעיניי, אבל כדי לעודד את החדשים אני לא רוצה לפגוע ברגשות של הוותיקים יותר. בואו נשמור על הסדר
אני מקווה שזה בסדר ניר, הכל מכוונה טובה
ושוב- כל הכבוד על היוזמה שלך
דמבו ^^

למעלה