ימים של אהבה...

ימים של אהבה...

הייתי היום בסרט הישראלי "ימים של אהבה"...וואו עם כמה שהסרט הזה קשה ודרמתי הוא הפעיל לי הרבה גלגלים במוח. פשוט הרגשתי שאני חייבת לכתוב משו ולא משנה מה....מכירים את זה? אני מקווה שראיתם את הסרט, כי נראה לי שלא ממש תבינו את הקשר בכמה מקומות...אבל בכל מקרה.. אהה...וכן זה קצת ארוך, בכל זאת סרט של שעתיים בערך הכנסתי לדף. אז רוצו לראות את הסרט, אבל תעצרו לתחנת ביניים לשיר שלי....
אז אחרי ההקדמה...הנה: סמים של אהבה: ראיתי אותך מופיע שם על הבמה זה צבט בליבי ועשה בו מהומה ואני רק הלכתי ושרתי לי קצת ופתאום אתה הופעת והרגשתי מוזר ואיך זה קרה שבכלל אליי הגעת? ואיך זה קרה שאליי התקרבת? משום מקום, כמו רוח סערה נכנסת לחיי במהרה והכל התגלגל לו במהירות האור החתונה על הפרק, ואין זמן לעצור. ואבא אמר לי איתך לא ללכת ואבא אמר שתביא את השלכת אבל אני רק הייתי מאוהבת וטיפשה אני רק רציתי אותך והייתי נחושה. וכך קרה שהתחתנו מאחורי גבו ולבסוף אבי התפשר, אך לא קיבל אותך במלוא לבבו הוא תמיד אמר לי "איתו לא ללכת" הוא תמיד אמר "הוא יביא את השלכת" בהתחלה הכל היה ורוד אהבה רציתי עוד ועוד בזכותך, אהבת חיי, התחלתי גם אני להופיע בזכותך הרגשתי שהגעתי לשמים, שקיבלתי גביע. אבל לא אחר המועד לבוא וגיליתי שיש אהבה חדשה בליבו זאת לא אהבת אדם זאת אהבה מאוד מסוכנת- אהבה לסם אבל בכל זאת הייתי מאוהבת וטיפשה אני רציתי אותו והייתי נחושה. הוא הבטיח לי להיגמל ולמצב אחר, למצב נקי להתרגל. ואני אהבתי אותו והאמנתי לו תמיד אך עם הזמן המצב הפך לבלתי עמיד אהבתו החדשה הרסה חייו אהבתו החדשה שינתה לגמרי את המצב ואני סלחתי לו וספגתי למרות הכל ואני תמכתי בו, ובטחתי בו שיכול ותמיד ידעתי, ידעתי שאני אותו אוהבת, כ"כ רציתי לצאת להגיע לפזה אחרת. יום אחד גיליתי שאהבתו דרדרה אותו עוד מדרגה וכשהוא גילה זאת, נפלה עליו תוגה. הוא נסע אחרי מהר, הוא נסע רחוק, אך הסם שלו, הפיל אותו עמוק. הגורל לא שיחק הפעם לטובתו הוא פשוט לקח לי אותו. הוא לקח לי אותו לעד באופן כל כך פתאומי, מיד. ואבא אמר לי איתו לא ללכת ואבא אמר לי שהוא יביא את השלכת והוא הביא שלכת של דמעות ולב שבור ומה שנשאר כעת זה רק כאב ומזור. אבל אני הייתי מאוהבת וטיפשה אני רציתי אותו והייתי נחושה. וכעת פילסה דרכה מחשבה בגניבה כמה ימים נשארו לי, ימים של אהבה?

למעלה