יעל בר זוהר או טלי שרון

• פותח הנושא PINUS
  • פורסם בתאריך
זמין למין1-שמעליי=אני!מהמשתמש של

אח שלי...

morancohen20

New member
נטלילוש

אני אוהבת גם את יעל וגם את טלי. הסיבה: טלי-היא שחקנית מצויינת. יעל-היא יפה,מדהימה וגם שחקנית טובה.

מאי פרץ

New member
אני לא חושבת שיש בכלל מה להש=ת!

שתיהן שחקניות מדהימות!!!!!!!!!!!!כול אחת בדרך שלה.....

אני את טליייייייי

טלי המושלמתתתתת אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא גם עפר שכטר מושלםםםםםםםם אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא כנסי לקומונה שלי על טלי שרון ועפר שכטר המושלמים: http://communa.tapuz.co.il/taliofer

RaZiK4

New member
לא הבנתי מה השאלה../images/Emo35.gif../images/Emo26.gif

|אייקוןמריםגבה| את מי אתם יותר אוהבים, את טלי או את דנה
או את מי אתם יותר אוהבים, את יעל או טלי

RaZiK4

New member
אה, הבנתי../images/Emo70.gif../images/Emo26.gif

את טלי
אבל גם יעל חמודה
לא יודע

idan700

New member
כנסו ותבינו

אתם מתנהגים כמו חבורה של ילדים קטנים, זה שרננה היא הדמות הטובה בסדרה ושדנה הרעה ( אם אפשר לקרוא לדמות רעה ) לא הופך את טלי לשחקנית טובה יותר מיעל בר זוהר. אני לא יכול לסבול את המשחק של טלי שרון, צחוק מטומטם וחוסר הפגנת רגשות, תמיד אותו מבט שהיא שמחה, שהיא עצובה ושהיא כועסת.

שירה130

New member
הי הייייייייייי

סליחה ממתי בנ"א מגוונים את המבטים שלהם????? לכל בנאדם יש את המבט שלו כשהו כועס והוא לא חושב רגע זה מבט חרוש בואו נחליף אותו ממש לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אז תעשה לי טובה ותאמץ את המשפט של יעל(אם אתה כ"כ אוהב אותה) ושק לי בתחת!!

בידיוק !!!!

והיא לא חורשת על המבטים .. כשהיא הייתה במיכאלה ..היו לה מבטים שונים לגמרי .. ומצטערת ..אבל איא פשר לשנות צחוק !! וחוץ מזה .. אם את לא אוהב אותה .. אל תרד עלייה ..יש הרבה דברים ביב"ז שאני לא אוהבת ... אבל אני לא פותחת הודעה ויורדת עלייה בגלל זה ..

למעלה