יש כאן אישה בהתאם לפרטים להודעתי? תושבת רמלה-לוד-רחובות-ראשון לציון?

מלאה במקומות הנכונים, שופעת, שמנה, בשרנית בכל הגוף, עם שדיים בינונים או גדולים או נפולים, ישבן רגיל או עגול או גדול,
מגולחת במקומות האינטימיים.
עם או ללא קעקועים במקום כלשהו.
גובה לא משנה לי.
אישה פתוחה חופשיה זורמת. ללא שום מחסומים ומגבלות מילולית ומעשית.
אני גרוש. בן 63. גר ברמלה. לבד.
ניראה טוב, די נאה סימפטי. עם חיוך מקסים.
גובה שלי 1.75 מבנה גוף ספורטיבי. אסתטי.
אני לא גזען ולא דביק לצבע עור מסוים של אישה כלשהי.
אישה בהירה ושחרחורת ושחומת עור, כולל תימניה ואתיופית, בכל גיל בכלל-
אני מחבב ומסמפט ומפרגן ומכבד ומעריך כבנות אדם וכולן אנושיות.
בסבלנות ואמפתיה, מכל הלב והרגש ורצון ותשוקה, לעשות עיסוי עדין רלאקס בכל הפנים והגוף, עיסוי מהנה ומרגש ונפלא, איך וכמו שאישה אוהבת ורוצה להתפנק ולהתענג.
במהלך הידברות דו סטרית, ולמשך עיסוי, לשאול ולדעת ולעשות לאישה את כל מה שהיא תבקש ותרצה עם תנועות ופעילויות של ידיים אצבעות ולשון, בעדינות ובטירוף. איך ואיפה וככל שאישה תרצה, לומר לי הכל כרצונה ולעשות לעצמה וגם שאני יעשה לה, אני יישמע לכל בקשתה ורצונה.
למשך העיסוי ובהדרגה, לחוש נחשקת, חמה, רטובה, עם גניחות בטירוף של אקסטזות ואורגזמה.
מסביב לפות ופי תבעת ובתוכן בעדינות וגם כולל נקודת ג" והשפרצות וגמירות רצויות חזקות בטירוף איך ואיפה שאישה תרצה בכל צורה להנאתה המקסימלית.
נגישות ורצון דו סטריים בהדרה למשך הזמן כולל לסקס, בכל צורה ומצב איך ואיפה שאישה תרצה, ידיים שלי אצבעות ולשון ואיבר מין שלי, איך ואיפה שהיא אוהבת ורוצה.
לראות ולגעת וללטף ודברים נוספים ... כמובן עם קונדומים.
במהלך הכרות ושיחה אישית, נוכל לסכם מתי ואיפה, אצלה או אצלי בבית. בימים ושעות שנוחים לנו.
אפשר להשאיר לי הודעה בפרופיל שלי בהודעות אישיות, בציון שם ומספר הנייד וימים ושעות שנוחים לאישה להתקשרות, להכרות ושיחה אישית.

נערך לאחרונה ב:
למעלה