יש לי שאלה..

יש לי שאלה..

קודם כל... נירוונה שולטים! אין עליהם! ודבר שני.. קורט קוביין התאבד או שקורטני הרגה אותנו? חלק אומרים לי התאבד חלק אומרים לי הרגה אותו.. ואני מתה לדעת! בתודה ו..אהה.. אני חדשה בפורום

Hole In The Sky

New member
לפי מה שהבנתי הוא התאבד..

ותודה קורט קוביין :) ברוכים הבאים לפורום נירוונה

amirbilu

New member
מה פתאום../images/Emo70.gif הוא ה-ת-א-ב-ד

בתור מעריץ מס´ 1 שלהם בארץ ובעולם,אני יכול להגיד לך בבירור שהוא התאבד,!!! יש לי הוכחות חותכות(מספריים,סכין,אולר ויש עוד..!)!! NIRVANA RULEZ!!!!

א ב ג ד ה

New member
זה כבר לא כל כך בטוח../images/Emo4.gif

מתנהלת אפילו חקירה בנושא פעם חשבו שהוא התאבד אבל יש כבר הרבה ספקות ואני לפחות מאמין שקורטני קשורה לרצח שלו

Hole In The Sky

New member
הנה הוכחה מאתר:

בשנת 1993 עובדת התמכרותו של קוביין להרואין הפכה פומבית, כאשר הוא אישפז את עצמו במכון גמילה בקליפורניה. חודש אחר כך נקראה המשטרה לביתם של קוביין ולאב כדי לעצור מריבה ביניהם שנבעה ככל הנראה מויכוח על אוסף הנשק של קוביין. קוביין נעצר ונכלא לכמה שעות. ביולי נמצא קוביין חסר הכרה אחרי שנטל מנת יתר במלון בניו יורק לפני הופעה. ככל שהידרדרותו האישית של קוביין נמשכה, כך המשיכה ההצלחה של נירוונה. אלבומה In Utero נכנס היישר למקום הראשון משני צידי האטלנטיק. הרולינג סטון הכתיר את האלבום לאלבום הטוב ביותר של שנת 94´ ואת נירוונה ללהקת השנה. במרץ הופיעה הלהקה במה שיתברר כהופעתה האחרונה, במינכן שבגרמניה. יום לאחר מכן איבד קוביין את הכרתו בבית מלון ברומא, בעקבות קוקטייל של סמי הרדמה ושמפניה. הוא נמצא על-ידי לאב, והובהל לשטיפת קיבה בבית חולים. בעקבות המקרה איימו על קוביין חבריו ללהקה שיפרקו את נירוונה אם לא ייכנס שוב למוסד גמילה. קוביין אישפז עצמו במוסד בקליפורניה, אך ברח ממנו שלושה ימים לאחר מכן. ברביעי באפריל הגישה אימו של קוביין, וונדי או´קונור, תלונה למשטרה שבנה נעדר. למחרת ירה קוביין בעצמו בביתו בסיאטל בעזרת אקדח שהיה ברשותו. חשמלאי שהגיע למקום להתקין אזעקה בבית מצא את גופתו לאחר שלושה ימים. ליד הגופה היה מונח פתק שציטט שורה מ-"(My My Hey Hey (Out Of The Blue” שירו של ניל יאנג: "עדיף להישרף מאשר לדעוך לאט". לאב האלמנה ישבה עם מעריצים והקריאה להם מן המכתב שהשאיר קוביין בטקס אשכבה פומבי שנערך לו במרכז סיאטל. כתוצאה מהתאבדותו של קוביין, מעריץ בשם דניאל קספאר התאבד אף הוא. גם אני חשבתי הרבה זמן שהיא רצחה אותו..אבל..
סיימתי את טיעוני. איזה סיפור עצוב

amirbilu

New member
אמרתי לך:)...אגב,

רק רציתי להודיע שאני ומשי מאורסים ומתכננים חתונה,מי שרוצה הזמנה,שישאיר כתובת ,מס´ טלפון,מספר תעודת זהות ומספר כטיס אשראי. תודה,

Hole In The Sky

New member
המכתב שקורט כתב לפני שהוא התאבד

או זה שקורטני כתבה לפני שרצחה אותו.

א ב ג ד ה אמרת שמתנהלת חקירה...

עדיין מנהלים חקירה על הנושא הזה? או שכבר ויתרו על התיק?

TimBuck2

New member
לא ידוע

שמעתי שהייתה לו בגוף כמות כזו גדולה של סמים שיכלה להרוג אותו. אז אם הוא מת מהסמים, מאיפה צץ החור בראש? המממ.. ויש כל מיני עדויות (כמו של אותו חשמלאי). תבדקו באינטרנט, שמעתי שאפשר למצוא מלא גרסאות. רוב הגרסאות אומרות שקורטני היא הרוצחת. עד כמה שאני שונאת את הכלבה, קשה לי להאמין לזה (שמעתם אותה מקריאה את המכתב? ברר...). ויש כמה שאומרים שדייב שלנו רצח אותו (אימא של קורט אומרת שקורט שנא אותו, וקורטני אמרה שזה כתוב ביומן שלו או משהו) אבל חס וחלילה שזה דייב! חחח... בכל אופן, לדעתי יקח הרבה זמן עש שהעניין יתבהר. שאלה: מה עדיף שימצא? שהוא נרצח או התאבד? מצד אחד, התאבדות היא ההוכחה שהוא שנא את אור הזרקורים, ושהוא היה אמיתי, ושכאב לו באמת. מצד שני- רצח אומר שהוא לא היה חלש. או... לא יודעת... יומטוב.

נרצח באכזריות! על ידי לא אחרת מאשר-

קורטני לאב אני משוכנעת בכך היא רצחה אותו בשביל הכסף (היא הוציאה לא מזמן את היומנים שלו לפרסום, ועשתה המון כסף מהקטע של "האלמנה האומללה") והתהילה (שוב, הקטע של אני אלמנה מסכנה וגלמודה, רחמו עליי!) :&acute
אעלק וניצול מסחרי (הלהקה הזוועתית הזו הול הוקמה... אין צורך לפרט) באופן כללי יש מליון סיבות לחשוד בה לדעתי היא ממש לא אהבה את קורט (או שיש סיבה לכך שהיא שכבה עם בילי קורגן(
)[סמשינג פמפקינס, למי שאיכשהו לא יודע]
בזמן שהייתה עם קורט?) וגם לדעתי זה פיצול אישיות לאהוב את הול ונירוונה ביחד.

דבר ראשון!

הול הוקמה בהרבה לפני שקורט מת! !!!!!!! הול היא בכלל לא להקה זוועתית היא אחת הלהקות והאהובות ועלי והן ממש לא! אני מעריצה את הול ואת נירוונה, אני מאמינה שקורט היתאבד וגם אם בסופו של דבר ימצאו הוכחות שקורטני רצחה אותו, אני המשיך להעריץ את שניהם למרות שהצורה מחשבה שלי על קורטני תשתנה אבל בנתיים..

אמממ...

קורטני היא בושת! פשוט בושת... אבל היא לא הרגה אותו... הוא פשוט היה מספיק מטומטם כדיי לעשות את זה בעצמו (וחבל)... אבל אני בטוחה שקורטני לא בכתה על זה אפילו יום אחד... (...אולי היא בכתה קצת כשהיא גילתה שהוא מת... אבל זה רק ביגלל שהוא השאיר אותה אלמנה...והיא חייבת פשוט להיתאבל עליו שנה לפחות... אבל לפי המידע שנידלף אליי היא קיצרה את ימיי האבל ב-שנה פחות יומיים בדיוק)!!!!

Eclipsed 0

New member
הרבה טוענים שהוא נרצח.

אני לא מאמינה שזה נכון. קורט קוביין היה אדם מאוד מתוסבך, אפשר להבין את זה מהשירים שלו. מה שהרבה אנשים לא יודעים, הוא שבאותה תקופה הוא היה מבקר לא מעט בבית חולים בעקבות הרעלות שנגרמו מתרופות. כלומר שהיו ניסיונות קודמים. ההאשמות נגד לאב הן חסרות כל פשר. מה שכן מעורר את החשד הוא השינוי בכתב בסוף המכתב. אני נוטה לחשוב שבאותו הזמן הוא היה מסומם וזו הסיבה. הוא לא היה מפוכח כשזה קרה. יצא לי לראות את תעודת הפטירה, אני אוכל לחפש אותה בהזדמנות.

tomgavish

New member
היי אנשים אני חדש פה

חולה עליהם מאז שאני בן 5 אני אוסף דיי הרבה דברים שלהם כרגע לאט לאט, עכשיו לגבי התעלומה שלכם, אני דיי הייתי בטוח שהוא התאבד ע"י מנת יתר, אבל אם אתם אומרים, אז בטח התעמקתם בזה, את הפרוטוקול של החקירות תוכלו למצוא בארכיונים של האתר למטה. מה שכן אני ראיתי את המכתב המקורי (סרוק) וקורט חתום אליו זה הכתב של קורט הכל, קורטני או איך שקראו לה לא הייתה יכולה לחקות את הכתב של קורט לאורך דף שלם. למטה יש גם קישור לתוכן של המכתב למי שרוצה כי מהמכתב עצמו אי אפשר להבין כלום

למעלה