יש לי שאלה

MirkuSH

New member
יש לי שאלה

יש כאן בנות שגרות רחוק מהחברים שלהן למשל כמוני- בערים שונות ודיי רחוקות? אם כן אז איך אתן מתמודדות עם זה? ואיך אתן פותרות את בעית המרחק?

devilz

New member
נמנמ... בערך אני..

זה לא קיצוני כמו שאצלך... (הרצליה ודימונה?) אבל עדיין מתוסבך... אשדוד ופת... אין אוטובוס ישיר... אין רכבת ישירה... הרכב שלו חצי מתפרק... ואני מפחדת לנהוג למרכז.... נמנמ זה לא הכי קל... אבל... מתמודדים... אין ברירה... חח... ממ... כשהוא לשם שינוי בבית.. או שאני באה אליו לשישי שבת..או שהוא אלי... בדרך כלל אני אליו... גם כי אמא שלו מתלוננת שהיא לא רואה אותו (תאמת... צודקת...) וגם כי אצלו יש יותר פרטיות... (נמנמ הורים רוסיים
הם לא מרשים לנו לישון באותו חדר
התמימות.. מה הם חושבים שאנחנו עושים אצלו
)

Bartal j

New member
חחחחח ../images/Emo13.gif

"נמנמ הורים רוסיים הם לא מרשים לנו לישון באותו חדר התמימות.. מה הם חושבים שאנחנו עושים אצלו )" גם אצלי בידיוק המצב ככה חחחח אני ישנה אצל חבר שלי וזה לא מפריע להם אבל לא בבית אסור שהוא יבוא לישון איתי באותו חדר חחחחחחח ואני כמעט בת 20 ! יש לי חבר מחרוב אנחנו לא מתראים הרבה (יש בניינו שעה מרחק מהעיר שלי והעיר שלו) אבל שהוא בבית תמיד אנו מנסים להפגש כמה שיותר ולתאם את זה עם המשמרות שלי אני שח"מ והרבה עובדת סופ"ש וזה בעייתי.. יש ימים שאני לא ישנה בכלל כדי לפגוש אוות וגם ללכת למשמרת וזה קשה.. וזה לא קל בכלל אבל היי שום דבר לא קל ואם רוצים מסוגלים לכל

מאוד רחוק...

אני מעכו והוא מגני תקווה (ליד סביון) נפגשים בסופי שבוע, אין מה לעשות, כל שישבת הוא אצלי. כדי להגיע אליי הוא צריך נסיעה באוטובוס של שעה בערך, ואז עוד בין שעה וחצי לשעתיים רכבת, זה מה שנקרא רחוק. לפני כמה זמן כשהייתה שביתה ברכבת, הוא הוכיח לי שאשכרה חשוב לו לראות אותי. הוא נסע 4 וחצי שעות באוטובוסים, והחליף 4 אוטובוסים, מתוק שליייי, מגני תקווה לתל אביב, מתל אביב לחוף הכרמל, מחוף הכרמל למרכזית המפרץ, מהמרכזית לעכו...

McBlack

New member
כולכן חבורת בכייניות, זה רחוק?! ../images/Emo46.gif

אני גרה בין עפולה וטבריה, הוא גר ליד אופקים 4-4.5 שעות נסיעה באוטובוסים, שעתיים נסיעה על כביש 6 ב-180 קמ"ש כל הדרך. עם רכבת במרחק חצי שעה נסיעה ממנו וממני שום רכבת בטווח של שעה Oo (בטח כולן מרגישות פתאום מזה טוב עם עצמן
) אנחנו ביחד שנה ו-8 מאז הגיוס השני שלו נראה לי 90%+ מהפעמים נסעתי אני אליו, גם כדי להוריד ממנו את הלחץ בסופ"ש וגם כי אני די אוהבת את באיזור שבו שהוא גר. היו כבר פעמיים-שלוש שהתעצבנתי עליו שהוא לא בא אליי מספיק. אני עומדת לעבור לגור איתו. לא רק בתור פיתרון לבעיית המרחק.

misseverything

New member
מצטרפת.

אופ לילה לבן ואני לא יכולה להרדם :( ביאוססססססססס... כולופן: הוא משרת בדרום הרחוק. גר בשרון הרחוק. ואני בצפון שהופצץ D= חח...... שלוש שעות נסיעה מהבסיס, שעה וחצי נסיעה מביתו וזה כשאנחנו מדברים רק על החלק של הרכבות \= טחחחחח....

McBlack

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

ונראה לי שההודעה שלי הבהירה די טוב למה כולכן בכייניות...
שעה וחצי זה באמת כלום... X: הלוואי עליי

למעלה