יש למישו cowon s9 ?

mehatzri

New member
יש למישו cowon s9 ?

היי! יש למישו פה s9? אם כן, כמה זמן? *איך הוא מבחינת עמידות!?! חזק? שביר? (אני שואלת גם על הזכוכית וגם על הגוף עצמו של הנגן ) שמעתי שלמישו הוא נפל מגובה 2 מטר על ריצפה מכוסה שטיח והוא נשבר לו וזה קצת הוציא לי את החשק לקנות.. בעע.. * ואיך הוא מבחינת גודל מסך לוידאו ואפליקציות? מישו אמר שבאפליקציות ומשחקים אתה כמעט ולא רואה כלום כי אתה מסתיר לעצמך עם היידים (אין סטילוס)

Fuhor

New member
מישו? מילה חדשה בעברית? ../images/Emo6.gif

ראיתי את ה-S9 (לחבר שלי יש). זכוכית המסך עמידה להפליא (נקראת גורילה גלאס - משהו חזק במיוחד, יש ברשת סרטים שמראים איך מנסים לסרוט אותו עם סכין ולא מצליחים). המכשיר עצמו עשוי פלסטיק. אם הוא יפול מגובה של 2 מטרים על ריצפה - בסבירות גבוהה שהוא יתפרק (לא ישבר). אני מאמינה שאין נגן שיחזיק מעמד בנפילה מגובה כזה על ריצפה. שטיח יכול להקל על המכה - תלוי איפה הוא פגע בשטיח (פינה למשל היא בעיתית בנגן). לדעתי עמידות נגן בנפילות מגובה כזה לא צריכה להיות קריטריון לקנייה של נגן (כאמור - אני מתקשה להאמין שיש נגן ישרוד נפילה כזאת). גודל מסך - לוידיאו: לדעתי עניין של טעם אישי. אצלי כל מה שפחות מ-10" לא נחשב... המסך לא יכול לעבוד עם סטילוס, רק עם אצבעות (מסך מקבילי). אנחנו לא משתמשים בנגנים שלנו למשחקים, אני לא יודעת על הסתרה של המסך. כנגן למוזיקה הוא פנטסטי (הכי קרוב לאיפוד טאצ' שאפשר למצוא).

zivpeleg

New member
ראה sansa m250

קטן ופלסטיקי אבל ישרוד כל נפילה, הוא מגיע גם עם נרתיק שקוף ששומר עליו ממש טוב משריטות, השתמשתי בו עד שנאבד.

למעלה