כביסה

היי
הרקע... התחלתי קשר חדש, נחמד לי איתו.......... ,
ואני מתגוררת בשכירות כבר 4 שנים באותה דירה, בעל הדירה תמיד עזר לי בכל בעיה בדירה, והיה שולח את בנו שיתקן לי תקלות.
עכשיו מטפל הבן בדירה האבא חולה. יש לי בעיה פניתי לבן, אמר לי שזה לא בעיה של בעל הדירה ....... תשובה
שאף פעם לא שמעתי בעבר. אני החלטתי לחפש דירה אחרת......כי הדירה זקוקה לשיפוץ והוא לא מוכן לעשות , ורוצה לשכור דירה נוחה ויפה יותר.

החלום
אני עומדת בחלון ותולה כביסה, ומדברת עם לא יודעת עם זה גבר או אישה , .

אלישבע777

Well-known member
הי יערונת הפרוש שלי

החלום מאוד קצר ואין בו הרבה מידע, אולי הוא חלק מחלום ארוך יותר. אנסה בכל זאת לקשר אותו עם הרקע שכתבת.

את עומדת בחלון. חלון מטבעו נועד להכניס אור ואוויר הביתה ולהשקיף החוצה. את עומד על יד החלון, אבל לא נהנית מהנוף מהאור או מהאוויר. את נמצאת שם, כי יש לך משימה – לתלות כביסה. כמה סמלי! את רוצה לנקות את כל זיכרונותייך מהדירה הזאת. הדירה הזו זקוקה לשיפוץ ( לכביסה!) ואולי גם את בעצמך. המצב עכשו, אינו מלבב. הבעלים חולה ובנו אינו כמו אביו. הוא מתעלם מחובותיו כבעל דירה לשוכרת נאמנה וותיקה. הזמנים התשתנו ואת העבר ( עם בעל הבית והדירה הזאת) יש לכבס וגם... לתלות. לא רק לייבוש אלא, לתלות עכסו כמו להוציא להורג... אפשרות אחרת – את צריכה למצוא דירה מכובסת , כלומר – משופצת ונקייה. תליית הכביסה היא מחיקת כתמים, אקט של ניקיון. המקום לא נעים לך ואת בעצמך מנסה לשפר אותו, על ידי ניקוי שמאפשר חידוש.

את מדברת עם מישהו ובעצם אין על כך מידע. אין אנו יודעים עם האדם האלמוני הוא בבית או בחוץ, אם זה גבר או אישה ועל מה השיחה. יש לך צורך לשוחח, לאוורר רגשות, לנקות מטענים של כעס או אכזבה ולהתנקות בעצמך. אולי זו גם תחושת בדידות מסויימת לאור מגפת הקורונה שבה השיחות שלנו היו בעיקר דרך הווצאפ או המייל ברשתות החברתיות האלמוניות ולא פנים אל פנים, או בפורומים ששם אין אפשרות לדעת עם מי מדברים ואם האדם המשתתף בשיחה הוא גבר או אישה. בחלום אין רגשות. הוא מאוד סתמי. כמו ברשתות החברתיות האלמוניות שבהן אנו משוחחים עם זרים אלמונים, ללא רגשות .

יתכן שהכביסה היא קשורה בקשר החדש שלך (יש כמה אפשרויות):

א. את רוצה לכבס ( להיפטר מ-) את קשרי העבר שלך ואת האכזבות שהיו, כדי להמשיך בקשר הנוכחי.
ב. את רוצה לכבס את הקשר הזה, מהכתמים שבו, כדי ללבוש אותו בהמשך, להמשיך את הקשר.
ג. היית רוצה שבקשר החדש תהיה גם שיחה.
ד. אולי אינך מרוצה מהשיחות איתו. או שהוא אינו מספיק גברי בשבילך.

תודה על תגובתך!

בוקר טוב. תודה על התגובה . ותגובתי

לגבי הדירה מתחברת מאוד........

ומתחברת לסעיף א , ב,
תודה

למעלה