כל השאלות לכאן

yochaytzur

New member
האם מישהו הקליט בשבוע שעבר ההופעה?

בשבוע שעבר היתה הופעת בכורה בזאפה, ששודרה בגלי צהל ובגלגלצ. לא יכולתי לשמוע ולכן הקלטתי מגלי צהל. בחצות השידור הפסיק בגלי צהל והמשיך בגלגלץ, אך המכשיר המשיך להקליט מגלי צהל. לכן חסר לי סוף ההופעה. האם יש למישהו הקלטה? תודה, יוחאי

ripliav

New member
הקלטה של ההופעה החיה?

מישהו מוכן לעזור ולשתף את ההקלטה המלאה של ההופעה ששודרה? בבקשה, יוזר בסולסיק או פנייה במייל [email protected] תודה מראש

uk23

New member
היי לכולם. שאלה ../images/Emo13.gif

קודם כל אני חייב לציין את הפורום הזה. גם אני נמנה עם מעריצי אריק ברמן. אמן יוצר מוכשר, מהטובים ביותר שיש לנו כאן. רציתי לשאול - מישהו יודע מה תאריך ההופעה שלו בקמלוט בהרצליה? (הוא אמור להופיע מתישהו בפברואר לדעתי) תודה ותמשיכו כך

ady18

Well-known member
הבאות במרכז

אחת בזאפה ב14.2.07 שזה רמת החייל תל אביב והשניה בקמלוט הרצליה 22.2.07

chen010189

New member
../images/Emo207.gifבקשר להופעה בביט חיפה..

חשבתי שזו תהיה חצי הופעה אבל מסתבר שזו תהיה הופעה מלאה ושמדובר בפאב. כרטיס יעלה בין 60 ל70 ולפי מה שהבנתי (הכל ע"פ הופעה של סינרגיה שיש שם מחר) צריך לקנות כרטיסים מראש (נראה לי שגם לקחת אותם משם, כי כמה שהולכים מחר להופעה של סינרגיה היו צריכים לקחת אותם מהקופות שם) אז מישהו בא? אפילו שיש עוד זמן

ripliav

New member
מישהו מוכן לשתף את ההופעה?

מישהו הקליט ומוכן לשתף את ההופעה של אריק ששודרה ברדיו במלואה? אשמח אם מישוה יעזור- מייל [email protected] או יוזר בסולסיק ripliav תודה רבה מראש

ripliav

New member
תוכנת שיתוף לחובבי מוסיקה איכותית

תקרא כאן על התוכנה ומעלותיה . מי שחובב מוסיקה ובוטלגים ודברים נדירים חייב לעצמו להכיר אותה . ובכל אופן האם מישהו מוכן לעזור לי להשיג את ההופעה של אריק ברמן ששודרה ברדיו במלואה ? [email protected]

אכן שאלה מוזרה

מה תעשי עם המידע הזה
מה זה יתן לך
עוד טיפת מידע שלא שימושית לכלום
זה מדיר שינה מעינייך
ורק בנוגע לשאלה שלך את ענית על זה בעצמך איה ואפרת הן די נמוכות והעקבים שלהן לא היו כאלה גבוהים אז זה לא מדד בחיי שלא חשבתי אף פעם שישאלו את השאלה זו
הפתעת אותי

Fanch

New member
אה עוד משהו קטן-להבהרה

למה עניין הגובה צץ מלכתחילה? כי אני גבוהה (מן הסתם). אני וחברה שלי היינו בהופעה ושתינו לא מאותגרות אנכית. בהופעה עצמה שמנו לב שיש לאֶריק מידת נעליים עצומה בגודלה ואחרי שהוא עמד ליד אפרת, איה ושות' משהו לא הסתדר לנו. הוא לא גבוה מאוד, אבל עם מידה 62? מה פה קורה פה, תהיתי. זה די פשוט, רואות?

למעלה