כל השאלות לכאן

guyp2

New member
איפה אפשר למצוא

אקורדים ליום חדש נפלא..? התייאשתי..

Fanch

New member
../images/Emo9.gifשאלה קצת מוזרה, אבל תזרמו../images/Emo140.gif

הייתי בהופעה, ישבתי ראשונה, חשבתי וחשבתי. מה הגובה של אֶריק???. יחסית לאיה כורם ולאפרת גוש+עקבים הוא ממש בקצת יותר גבוה. אבל הן די נמוכות לכשעצמן. תעזרו לי לפתור את הסוגיה? כאלו שעמדו לידו ויכולות אולי להעיד על גובהו ביחס אליהן. זה ממש מסקרן אותי! תודה
אם לא שרשרתי נכון, אז סליחה!!!!! (יאמר לזכותי שחיפשתי איפה לנצל"ש. אני מניחה שאני צריכה לתת למי שמבין להתעסק בזה)

Shaaachar

New member
../images/Emo12.gifאין לי מושג../images/Emo96.gif

גם אותי זה די עניין
בקליפ "המתוקות האחרונות" הוא נראה די גבוה
לא יודע
מצטרף לשאלה

barca1lior

New member
שאלה לגבי הדיסק

בשעה טובה רכשתי את הדיסק של אריק, ורציתי לדעת כיצד ניתן להמיר אותו לMP3 כדי לשמור את השירים על המחשב. ניסיתי עם מס' תוכנות ולא הצלחתי...

ג ב ש ו ש

New member
רוב הסיכויים שלא תצליחי בגלל../images/Emo88.gif

שהשירים שבדיסק מוגנים מכל השטויות האלה.

barca1lior

New member
למה שטויות?

האם זה לא לגיטימי שאני מעוניין להעביר את השירים מהדיסק למחשב בפורמט מקובץ ואיכותי???

A forest

New member
לפחות אל תצהירי על בורותך

אין לי שום דבר רע על אריק, רק רציתי לברר - הנה לך קצת על בני, עוד אגדת מוזיקה ארצישראלית: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%A0%D7%99_%D7%91%D7%A8%D7%9E%D7%9F בני הוא זה ששר את "בפונדק קטן" (אין מצב שאת לא מכיר - מספיק להיות בשיעור ריקודי עם אחד בשביל זה) ואת "שיר הליצן" ("שמש עולה יורד גם הליל, אך הליצן עוד ממשיך וצוהל"....

אין צורך לזלזל

יפעת היא נערה/אישה בת 18 מן הסתם היא לא שומעת את בני ברמן במערכת אני בטוחה שאם תשאל עוד הרבה בני גילה הם גם לא ידעו מי זה בני ברמן תגיד תודה בכלל שענתה לך על השאלה
אם כבר מנסה לתקוף אותה אל תצפה שבפעם הבאה שתכתוב פה היא תגיב לך כל כך מהר

A forest

New member
לא אני זלזלתי

אני לא הולכת להתווכח על זה, אני לא כל כך יותר "זקנה" (כולה בת 24) ומכירה אותו ועוד רבים וטובים נוספים הרבה לפני גיל 18, אני לא בטוחה שאכתוב כאן עוד בהמשך (כי אני בעיקר לא כותבת כל כך בפורומים וכו) ולא היה מפתיע אותי שקם אמן חדש שהוא "במקרה" גם "בן של". אם תרצו עוד המלצות למוזיקה ישראלית איכותית וטובה אוכל להתחיל כמובן בחווה אימינו שחזרה להופיע, באריקים (סיני ולביא כמובן), יוסי בנאי וישראל גוריון. מוגש עם המון אהבה, ובלי זלזול כלל וכלל זהו ולא יותר. לעכשיו...

כל אחד וטעמו שלו

אז אריק הוא אומן בפני עצמו בלי קשר לבני ברמן את מוזמנת לכתוב פה סליחה שכתבתי בלשון זכר אני לא אומרת דבר נגד האומנים שנקבת בשמם (שמעתי שהופעה של חוה מעולה ) ותודה על ההמלצות אני כמובן ממליצה על אריק וקרן פלס ואיה כורם ומירי מסיקה ועוד רבים וטובים

למעלה