כל עבודה עם אנשים

avidadon

New member
כל עבודה עם אנשים

אחרי זמן מסויים מתחילה לשחוק ולעצבן. בטח כבר אחרי החודש הראשון קרה לכם לפחות פעם אחת שלא התחשק לכם ללכת לעבודה, ורק חיכיתם שהמשמרת תעבור... אמנם אין לי נסיון במלצרות, אבל יש לי נסיון בעבודות אחרות שכרוכות בשירות פרונטלי מול לקוחות, ואני יודע שזה שוחק לאאלה, ועוד לא מצאתי דרך טובה להתגבר על זה. אז איך אתם מצליחים להעביר משמרת ולשמור על מצב רוח סביר?

גברת ע

New member
לאוו דווקא

אני לא אגיד שלא היו לי רגעים של שפל שעוד לא הספיקה לעבורש שעה מאז שהתחלתי את המשמרת הייתי כבר עייפה ומתוסכלת ומחכה להגיע הביתה או שהייתי כל חצי דקה מסתכלת על השעון ומתפללת שהוא יזוז כבר זה קורה לכל אחד אבל לא בגלל שלא נהנתי או בגלל שהייתי שחוקה ברור שיש איזושהיא שחיקה או עייפות מזה אבל לא הפסקתי להנות מהעבודה שלי גם לא אחרי שנה

avidadon

New member
זה תלוי איפה את עובדת,

אם זה מקום עם מוסיקה ואוירה טובה, אז יש סיכוי טוב שלא תשחקי.. אבל לא כל המקומות כאלה...

גברת ע

New member
תאמין לי

שממש לא עבדתי במקומות עם מוזיקה ואוירה טובה אתה יודע מה זה לעבוד בפארק הירקון באירוע של 15 אלף איש שאתה אחראי רק על חצי מהם ואתה מכיר את הישראלים הם ראשונים הם צודקים תמיד דוחפים ונדחפים ולא אכפת להם שהפתיליה שמחממת את האוכל שלהם נופלת על המלצר או על השולחן או הדשא והמלצר שמכבה אותה נשרף או נכבה באותו היום חזרתי עם שלפוחיות על הידיים כי מישהו היה צריך לתפוס את הפתיליה החמה לפני שהיא תפול על הילד הקטן המסכן שנדחף שם

avidadon

New member
עדיין,

המקרה שסיפרת עליו הוא בטח לא שיגרתי, ולדעתי זה עדיף מלעבוד באיזשהיא חנות משעעמת של מכשירי כתיבה, שאתה פשוט מת משעמום...

גברת ע

New member
תתפלא

הוא לא היה כזה חד פעמי היו מאל מקרים פעם כמעט נפל לי מגש שלם כי מישהו החליט שהוא צריך לשים לי עוד כמה צלחות מלאות אוכל על המגש והאיזון נאבד לי או פעם שהייתי באירוע של חניכה של מכונית חדשה (ממש ממש מדליקה) מישהו נכנסת לאוטו ורצה לצאת וראה שאני עוברת ולא היה המון מקום פתח את הדלת לתו הרגל שלי חשבתי שעוד שניה אני מתה מכאבים הוא ראה ת זה ולא אמר/עשה כלום באותויום העדפתי למות מעל שבוע היה לי כתם כול/סגול/שחור/ירוק ענקי על כל הרגל והיו עוד מקרים רבים ומגוונים

avidadon

New member
אז תגידי בעצמך,

אם זה באמת היה ככה, איך לא נמאס לך מהעבודה הזו? קשה לי להאמין שעם שיגרה כזו באת כל יום עם חיוך לעבודה, וחייכת לאנשים. או שאת באמת משהו מיוחד ויוצא דופן

גברת ע

New member
לארק שעשיתי את זה

אלא שגם בימים האלו שזה קרה וגם במהלך אותם מקרים ואחריהם חייכתי לאנשים כי בסופו של דבר זאת העבודה שלי ואותם לא צריך לעניין אם יש לי יום טוב או לא ובניגוד למה שחושבים לא "התחנפתי" או "ליקקתי" לאנשים לא בכלל ולא בשביל לקבל טיפ כי את המשכורת שלי על העבודה שעשיתי קיבלתי, אומנם לא מי יודע מה אבל קיבלתי ואם אנשים רצו לתת לי טיפ לבריאות להם היו מקרים שהיו לי נניח שלושה שולחנות מאחד קיבלתי טיפ ממש בתחילת הערב ועדין לא התיחסתיאליהם יותר מאשר לשנים האחרים אותו דבר לכולם

avidadon

New member
OK. כנראה שזה תלוי בבנאדם,

או שלא היו לך ימים רעים באמת. לי אישית, קשה לבוא לאותו מקום עבודה יום אחרי יום ולתת את אותו השרות כמו ביום הראשון. ועוד כמוני אני מכיר רבים. מה שכן, אני מכיר גם רבים כמוך, שעובדים על בסיס עמלות\טיפים שעושים את מירב המאמצים לתת שירות כל יום מחדש.

גברת ע

New member
או או או או

אין לך מושג איזה ימים קשים היו לי אני זוכרת פעם אחת שפשוט באמצע הרגשתי שדי אני גמורה לא יכולה יותר אז הלכתי לשירותים וישבתי שם חצי שעה ופשוט עצמתי עיניים ובכיתי נרגעתי והמשכתי הלאה

avidadon

New member
מוכר מוכר...

אמנם לא הגעתי למצב של בכי, אבל היו פעמים שנשכתי את השפתיים כדי לא להוציא את העצבים על הסובבים אותי..

marysia

New member
מנסים בכל הכוח

למצוא כוחות להמשיך... לנסות חייך לחיים לכוות שיחייכו בחזרה. בעקרון כל עבודה בשירות לקוחות שוחקת הייתי מלצרית שנים ועכשיו אני השתחרתי אני אומנם לא ממלצרת אבל אני עדיין בשירות לקוחות וזה שוחק בטירוף. אבל את תיראי שאם הניסיון בשירות לקוחות יגיעו גם השיטות שלך להעברת המשמרת בצורה הטובה ביותר. קצת הרבה סובלנות בארצינו כלפי הלקוחות את תיהי בסדר. בהצלחה! הכי חשוב על תתיאשי!

למעלה