כמה זמן לקח לכן להתחיל?

infatuation

New member
כמה זמן לקח לכן להתחיל?

אני למשל סיימתי את הקורס שלי באוגוסט... הוצאתי כרטיסי ביקור, ביקשתי מכל מי שאני מכירה שתחלק ושתספר... ורק עכשיו מתחילות לפנות אלי בנות. אני אומרת לכן... עד אתמול הייתי מתוסכלת מאוד מהעניין, איך מוצאים לקוחות ראשונות?

היות ובעברי עסקתי גם בבניית ציפורניים,

אני יכולה לשתף אתכן בכמה דברים... א. לכל מקצוע יש את הזמן שלו בו לוקח לך לבנות שם ולעבוד ממש, מה שנקרא, במרץ... ב. תתחילו בלספר לכל מי שסביבכן שבזה אתן עוסקות. ג. תעשו בנייה / מילוי חינם לחברות ובנות משפחה. הסבירו יפה שה"חינם" זה רק לפעם הראשונה, ובקשו יפה ולא באגרסיביות, לשווק אתכן. שמי ששואלת אותן תקבל ישר כרטיס ביקור שלך, ולא תשובה של "ההיא שגרה שם, עם הטלפון ההוא". ד. יש לכן חברה / בת משפחה שהולכת לאירוע ולא רוצה בנייה? תעשו לה הדבקה. עוד משהו להתנסות בו, ופחות משעבד מבנייה - למי שנרתעת מבנייה רק בגלל העניין של המילוי... ה. צרו קשר עם מאפרות שאינן עוסקות בבניית ציפורניים (בהנחה שאתן לא מאפרות). שהמאפרת תשלח אליכן ואתן תשלחו אליה. עם ספרים, אגב, זה עובד פחות טוב, כי היום כל מספרה שמכבדת את עצמה מחזיקה בונת ציפורניים.... עם יש מישהי מאיזור הדרום שמעוניינת בשיתוף פעולה כזה או אחר, אשמח לעזור.

דיקלהי

New member
לדעתי צריך לעשות בנייה ראשונה חינם

לחברות ובנות משפחה ואז הן כבר ישווקו אותך את יכולה לפרסם את עצמך גם בעיתון המקומי בעירך אם יש כזה בהצלחה

למעלה