כמה נקודות קטנות וטיפה לא קשורות XD

panda0zombie

New member
כמה נקודות קטנות וטיפה לא קשורות XD

מעניין אותי לדעת מה השם המלא של לילוש.. לא נראה לי שככה קוראים לה באמת.. זה כנראה כינוי אז אני סקרנית לדעת איך קוראים לה

לגבי ויקי זה היה טיפה מפתיע שקוראים לה ויקטוריה בשם המלא כי לא יודעת.. היא לא נראית כמו אחת שיקראו לה ויקטוריה (לפחות לפי דעתי הויקטוריות שאני מכירה הן רוסיות/אוקראיניות/אמריקאיות/בריטיות וכן אני מכירה מלא אקזוטים) חשבתי שזה רק ויקי (אני מכירה כמה שקוראים להן ויקי כשם המלא)

עוד משהו קטן שחשבתי לעצמי.. אודי ורחלי באותה כיתה (שניהם בשכבה י' ושניהם גם באותה כיתה) אז הוא שהם תאומים מה שלא נראה לי ממש, או שהם נולדו בהפרשים ממש צמודים (אני מכירה כזה בשכבה שלי)

שיר m

Well-known member
נראה לי שהם תאומים

גם אני סקרנית לדעת מה השם של לילוש

&nbsp
ועוד משהו שחשבתי עליו- האחים הקטנים שלהם, הם לא כאלה קטנים... הם יכולים לדבר יופי... (תכלס הם נמצאים שם רק כדי שרחלי תוכל להגיד "אנחנו חמישה ילדים יתומים"
)

ny22

New member
מנהל
קשורות מאוד, למה לא?

זה הפורום של הסדרה, לכן כל מה שקשור לעלילה, לדמויות, לשחקנים, לשאר הצוות (ואפילו לצלמים ולמקומות הצילום - לוקיישנים) - זה המקום! (או במילים אחרות - זה הפורום של כל מה שקשור לסדרה).
&nbsp
לגבי לילוש:
יכול להיות שלא נדע והיא תישאר ככה "לילוש" (בויקיפדיה וגם ב-"אישים" כתוב לילוש, אבל אם יהיה שינוי ונדע זה בטח ישתנה).
אגב, מה שאותי מעניין בקשר אליה זה - איפה המשפחה שלה?
משום מה את המשפחה שלה (ושל מצליח, מלבד איזכור של דוד שלו בפרק הראשון) לא מזכירים בשום מקום וזה מעניין,
מה, להם אין משפחה?
&nbsp
לגבי ויקי, בעיקרון השם הזה הוא קיצור של ויקטוריה, לכן גם אם יש כאלה ששמן הוא ויקי וזה שמן המלא, אזי שמן הוא קיצור של ויקטוריה...
&nbsp
כמו נניח שיש כאלה ששם המלא הוא איציק אבל בעצם איציק זה יצחק...
ככה שגם אם שמם הלא הוא איציק, אז זה בעצם יצחק..
&nbsp
אגב, איך את יודעת שהם בכיתה י'?
על הלוח בכיתה שלהם היו דברים של לימודים בכיתות יותר גבוהות... (וקטורים אם אני זוכר נכון).
&nbsp
וגם יכול להיות שאת רחלי השאירו כיתה (לגבי אודי, זה ממש לא נראה כך, אבל בהנחה שהם לא תאומים אולי פשוט את רחלי השאירו כיתה או מה שאת אמרת).

panda0zombie

New member
לגבי זה שהם בכיתה י'..

נראה לי שאמרו פעם באחד הפרקים שהם בכיתה י'.. אני לא ממש בטוחה

panda0zombie

New member
אהא ולגבי המשפחות

בפרק הראשון מצליח אמר משהו על כך שאם רחלי ואודי רוצים אז הם יכולים לישון אצלו וסבתא שלו אמרה שזה בסדר.. אז זה כבר אומר לנו שהוא גר עם סבתא שלו
אני מניחה שיש להם משפחה.. אבל הם כנראה דמויות מאוד לא חשובות והכרחיות לעלילה או משהו

ny22

New member
מנהל
אז לגבי מצליח פתרנו את עניין המשפחה

עכשיו השאלה מה עם המשפחה של לילוש...

Roei152

Well-known member
מנהל
לגבי לילושש
כמו שאמרת נתאי ויקי זה קיתור של ויקטוריה לילוש יכול להיות קיצור של אייילת (יש אצלנו במשפחה מישהי כזאת) או לאה....

panda0zombie

New member
עוד משהו לגבי זה שהם בכיתה י'

זה בטוח שהם בכיתה י'.. בפרק שלוש שהחבורה הצעירה עשתה את המבחן המורה אמרה בוקר טוב י4
אז הם בכיתה י

ny22

New member
מנהל
שמתם לב לעוד משהו מעניין

נעזוב רגע את מצליח ולילוש.

לכל אחד מהחברה בשכונה יש רק הורה אחד בדיוק!
לירון ומיטל - אמא.
משפחת בן-דוד - אבא.

לעומתם, לשיינפלד (אגם ונימרוד) יש שני הורים...

אני תוהה אם זה במקרה או לא

panda0zombie

New member
כן גם אני חשבתי על זה O:

שמתי לב שבדרך כלל לדמויות העניות יותר יש רק הורה אחד בסדרות..
יכול להיות שזה לא במקרה ושרצו להציג אותם יותר "מסכנים" או משהו כזה

Roei152

Well-known member
מנהל
זה מעניין
אבל יכול להיות גם שאחד ההורים השננים יופיע בהמשך .... אחרי הכל אנני אשמח לעוד מקרה לילי דביר (איך שאני מתגעיגע
))

Roei152

Well-known member
מנהל
עכשיו שאתה נעלה את זה אני רוצה להוסיף משהו
חממה
בעצם בכל הסדרוות של חמיצר לגיבורים המרכזיים יש סיבוך הורה שנעלם או שלא מופיעים בסדרה
איה וניני (השמיניה) - אימא נעלמת לא מכירים אותה בכללל ... ואבא שחוזר בזהות חדשה..
דילן (האי ) - בנו סביבו סביבה שקרית שיקרו לו לגבי זהותו ,ששמו והוריו..
בן דוד-אימא מתה לפני תחילת הסדרה
רק לגבי אלה לי ואלפ 0אפשר להגיד שחיו במשפחה נורמטיבית של אבא,אמא ושני ילדים כמובן עד שנעמי טסה לחללל ומשפחתה חושבת שמתה המוון זמן

למעלה