לאן הולכים מכאן?

הייזל

New member
לאן הולכים מכאן?

אני עובדת על תקצירי פרקים של כל הפרקים ומתכוונת להוסיף הרבה מאוד תמונות לגלריות אבל אם הגענו למצב שמישהו חדש כותב הודעה וחוץ מבנאדם אחד אף אחד לא מתייחס, אני מתחילה לתהות האם יש טעם לכך? פורומים יכולים לעמוד בתקופות קפאון בתנאי שלגולשים אכפת מספיק מהפורום. האם אכפת לכם בכלל מהפורום? אם לכם לא אכפת אז אין טעם להשאיר את הפורום פתוח.

MeItOsH

New member
אכפת ../images/Emo45.gif../images/Emo210.gif

אומנם אני לא מגיבה כל כך הרבה אבל אני נכנסת כל יום לבדוק אם יש הודעה חדשה..

FredScarran

New member
אני גם...

אני בודקת בפורום מה מתחדש לעיתים די קרובות, ודי מבאס אותי שלא מתחדש כל כך. בכל מקרה, אני כאן...

mg

New member
אל הלא נודע ../images/Emo153.gif

סתם, אחלה שיר. אכפת ומידי פעם אני קופץ לראות אם יש חדש ומגיב כשיש למה. זה רק שהעבודה במוסד דורשת ממני המון
. תראי, אני חושב שאנחנו כמו הצוות של מויה בתחילת דרכו-כל אחד לנפשו ולעצמו-ומתאחדים רק במשברים. וזה דווקא אחד הדברים שיותר מעניינים אותי בסדרה בניגוד לסדרות אחרות שיש צוות שבו לכל אחד יש תפקיד מוגדר. ולגבי מה שאת רוצה להוסיף-אחלה יוזמה! רק אני יודע שיש כבר תקצירי פרקים באתר העברי של פארסקייפ-אז למה לא לקחת משם? מה שכן, הגלריה בהחלט צריכה עדכון-זה עצוב שמי שמחפש תמונות של פארסקייפ נתקל רק במויה ובסטארק אם היו שמים יותר אר'ין וג'ון נניח מ"מלטדאון"-בטוח היו באים לכאן עוד אנשים. אז לא לקחת ללב הייזל, זה לא שלא מעריכים, זה רק שבמויה כמו במויה-מתגייסים רק כשדוחפים מקל בתחת אם להיות רייגל.

eve6

New member
ויש כמובן את העניין

שהסדרה לא משודרת כרגע...
זה ממש מבאס שישנן סדרות שנטחנות בכמה ערוצים, לפעמים במקביל או אפילו באותן שעות (מישהו אמר "חברים" ולא קיבל?). פארסקייפ בקושי שודרה פעמיים או שלוש...

הייזל

New member
אולי, אני בספק

אני למשל מצליחה למכור את הסדרה לאנשים שלא ראו אותה, אפילו בא לכאן בילי ושאל שאלה. וזה לא מעיד טובות על הפורום (במיוחד אחרי שממליצים "תשאל בפורום פארסקייפ, הם יותר מומחים ממני") אם בא גולש חדש שיש לו פוטנציאל גבוה להפוך לגולש קבוע ובקושי מקבל תגובות. זה היה יכול להפוך לדיון. עכשיו, אם הפורום הוא באמת מסוג הפורומים שמתעוררים לחיים רק כאשר יש משבר, אז אני מפעילה כרגע את האזעקה, למעשה האזעקה פועלת כבר כמה ימים והגיעו כמה? חמישה אנשים? ראיתי בעבר פורומים שהתנהלו בלי מנהל, שהתנהלו עם מנהל בתרדמת אבל אף פעם לא ראיתי פורום שמתנהל בלי גולשים. בינינו, הסיבה היחידה שהפורום עדיין פתוח היא אני. זה לא בקטע של יהירות. המינימום של הודעות בחודש לפורום הוא 60 (כשזה ממש ממש המינימום של המינימום) ואנחנו לא מגיעים לזה. אם זה היה כל מנהל אחר כבר היתה מתקבלת הודעה מלמעלה והפורום היה נסגר. הם סומכים עליי ואפילו לא מסתכלים לכיוון ואני מתחילה להרגיש את שאני מנצלת את זה לרעה. אני אסיים להכין את התקצירים ואעלה אותם לפורום ואמצא זמן פנוי כדי להעלות את התמונות ולהרחיב את האלבומים אבל לא אם הפורום הזה ימשיך לקפוא בצורה הזאת. לא אם תופיעו כאן רק כשמאיימים לסגור את הפורום.

mg

New member
אהה...

אני חושב שלא היו הרבה תגובות לשאלה של בילי (לא ידעתי שעוד מישהו מכיר את הדמות והספר-ידידה טובה שלי חולה עליו) פשוט כי מי שידע ענה, ומי שלא ידע או זכר, כמוני, לא ראה טעם להוסיף משהו. באמת שאלתי את עצמי אם העלת את הסוגיה הזאת כי תפוז עושים לך "HEAT" אבל לא היה לי מושג שזה מה שהולך מאחורי הקלעים. באמת לא נעים. בכל אופן, תעשי מה שאת רואה לנכון - אני בטוח שאף אחד כאן לא היה רוצה שתסתבכי, למרות שבינינו, אני ממש לא מבין מה הבעיה בלהשאיר באוויר פורום שלפעמים פעיל ובדר"כ לא. זה לא שלאנשים אין חיים חוץ מלשבת מול המחשב
.

dixie chick

New member
אני בעד להרחיב ולשלב!

חזרתי חודש שעבר על מס' פרקים נבחרים מפארסקייפ, נהנתי מכל רגע והחודש אני בשוונג ענקי של בבילון 5, ושאלתי את עצמי, למה לבבילון אין פורום? כי זאת סדרה ישנה מדי? אפשר אולי להגיד שזאת סדרה ישנה מדי, וכן שפארסקייפ היא מחליפתה המודרנית יחסית אבל יש לה איכויות ששום סדרת מד"ב לא התעלתה עליהם לעולם, כולל פארסקייפ שתיהן סדרות שלא משודרות יותר, לשתיהן יש סיכוי ענק להפוך לקאלט, אה סליחה, שתיהן כבר חצי שם אני בעד לשלב זה יוסיף יותר תכנים, יותר עניין, יותר קהל ויותר דיונים...! רעיון מהפכני קלות, אבל גם ככה אין מה להפסיד לדעתי, הפורום מת, ומה לעשות, אין מה לדבר על סדרה שכבר לא משודרת לא מיוצרת ולא משווקת, יגמרו בסוף הנושאים לדבר עליהם אני לא יודעת באמת מה להגיד לכם (מצטערת אם זה נשמע כמו RAMBLING מקצועי אני פשוט רושמת מה שאני חושבת ולא מקפידה על ניסוח כ"כ) אתמול ראיתי (שוב) את הפרק SIC TRANSIT VIR ונזכרתי שוב איך JMS לקח נושאים שקשורים ישירות לשואת העם היהודי ושילב אותם בצורה מושלמת בפרקים שלו (ובפרק הזה בפרט בצורה כ"כ מרומזת ויפה, ממש גורם לך לחשוב על חופש המחשבה והדיבור, ועל איך אתה מגדיר דיעות ומחשבות על סמך איפה נולדת וגדלת...), איך הוא יוצר דמויות בצורה כ"כ חדה ומדוייקת, יכולתי עכשו לפתוח על זה דיון ראשי שאני מבטיחה לכם שלכולם פה (למי שראה לפחות) היה מה להגיד, כי יש מה לנתח ואיך לחשוב על זה...

mg

New member
גם אני אהבתי את

בבילון 5 אבל לא ראיתי פרקים כבר שנים והזיכרון שלי עצל מכדי להיות פעיל בדיון משולב, למרות שאני זוכר שכשהתחלתי עם פארסקייפ המון המון קווי דמיון קפצו לי לראש... וקלאודיה שלנו תמיד הזכירה לי באישיות של הדמות שלה את קלאודיה של בבילון
אם הזיכרון יחזור אני אכתוב עוד. מה שכן, אין לבבילון פורום, אבל קומונה דווקא יש להם, אלא אם ביטלו אותה.

dixie chick

New member
הן מאוד מאוד דומות

אבל גם יש המון הבדלים שתיהן נלחמות בעצמן, שתיהן לא מאמינות בעצמן איבנובה מביאה הרבה הומור וסרקזם לעניין, שזה הופך אותה לLIKEABLE ארין פשוט מקווה להמשיך עד שהיא מתמוטטת לגמרה ואז היא לא אותו דבר בכלל אני חושבת שאישית עם איבנובה הרבה יותר קל להזדהות, ארין היא קצת "מורמת" מעלינו, היא טובה מדי, חזקה מדי, איבנובה מאוד אנושית, היא מתמודדת כמו שאני אתה או כל אדם אחר מתמודד כשהחיים קצת פוגעים מדי, ארין חיה בתוך עולם משלה בחצי מהזמן (בהתחלה היא חולמת לחזור לפיס-קיפרס למשל), איבנובה חיה בתוך העולם האמיתי לטוב ולרע... ואם כבר מדברים על השוואות מה בין ג'ון לג'ון? וד"א אני לא בהכרח דיברתי על לשלב את "בבילון בראי פארסקייפ" או להפך, אני פשוט טוענת שהחיבור בין שתי הסדרות ובין המעריצים שלהם נראה לי מאוד טבעי, מאוד נכון, ונראה לי שיעשיר את הפורום בהרבה תכנים, מובנים, אנשים חדשים וכ'.

mg

New member
יש אמת

במה שכתבת. בסיס המעריצים של בבילון ופארסקייפ באמת דומה, ויש יותר סיכוי לגרום לצופה של בבילון לאהוב את פארסקייפ, מאשר לעשות אותו דבר עם מעריץ מב"כ לדורותייה או סטראגייט למשל
בגלל זה בהחלט יכול להיות נכון לחבר את הקומונה לפורום ולהיפך. זה בטח בגלל שבבילון ופארסקייפ התעמקו יותר בדמויות, ההתפתחות והיחסים ביניהם (ג'ון/דלן וג'ון/ארין) וופחות בטכנולוגיה ובאקשן, למרות שלא חסר מזה. לגבי ארין, בהתחלה היא באמת נתנה רושם של בחורה יותר "על אנושית", אבל גם איבנובה הייתה קשוחה מאוד עד שהאהבה וההקרבה של מרקוס קצת ריככה אותה. שתיהן עברו דרך מאוד.

eve6

New member
אוי לא, אל תעשו לי את זה

בספריה השכונתית מתנוסס אחר כבוד על המדף מארז ע-נ-ק-י של כל פרקי הדיוידי של בבילון. נראה לכם שיש לי זמן עכשיו להתחיל לראות הכל מהתחלה??

mg

New member
זאת הבעיה בכל הסדרות האלה

מתחילים-בלתי אפשרי להפסיק

mg

New member
יפה לך!

ואת הסרטים של בי-5 ראית או שאת הולכת לפי הסדר?

dixie chick

New member
ראיתי אז פעם מזמן

היחיד שאני אולי עוד ארצה לראות שוב בסבב הנוכחי זה IN THE BEGINNING אהה ואני לא מתכוונת לראות עונה 5 (חוץ מSLEEPING IN LIGHT) היא לא קיימת מבחינתי

mg

New member
בכל זאת כדאי לך לראות

נכון שהיא לא הייתה משהו, נכון שהיו בה בעיות, ובכל זאת - פה ושם יש נקודות אור. כדאי לראות בשביל ה"קלוזר".

למעלה