לאנדראה היקרה ולכולם
לפורום

קסנדרה*

New member
לאנדראה היקרה ולכולם ../images/Emo49.gif לפורום

מאחלת לכם הצלחה בפורום החדש. ושתדעו, כל הגולשים, יש לכם מנהלת מקסימה
בהצלחה ושבת שלום קסנדרה

מזל"ט לפורום ו...הביקור שלי באירלנד

גשם. אחד הדברים הכי יפים שיש. בארץ מוכת שמש כשלנו, למדתי לאהוב ולהתגעגע למראה של רחוב שטוף גשם, לצליל של מים שזורמים במרזב, לניחוח שמרמז על כך שהעיר זה עתה נשטפה כולה, למגע של מים קרים על היד. מה שגורם לי לאהוב את הגשם הוא אולי לא העובדה שבארץ גשם כל כך נדיר, שבכל טפטוף רואים את פרצוף הצנע של דני רופ על גשר מה שמו, מדווח על טיפה שלמה של גשם ואפילו על חצי פתית שלג שירד בחרמון. הגשם – מזכיר לי את אירלנד. הגענו לשם בקיץ 2000, לביקור של שבוע שהגיע אחרי טיסה ארוכה ומפנקת בבואינג 777 וטיסה קצרה ולא משהו מפנקת באיירבאס. לאחר שהתאוששנו, נכנסו למכונית הירוקה הגדולה ששכרנו, ולאחר מפגש קצר עם שוטר (באירלנד נוהגים הפוך, להזכירכם, אז נא ותרו על הביקורת) יצאנו להתאהב. כל רגע בארץ היפהפיה הזו היה מדהים. החל מהערב הראשון בדבלין, עם מראה החנויות המאירות על רקע החשכה המעמיקה, דרך הנסיעה על כבישים שאף אחד לא טרח לעשותם ראויים לנסיעה, נסיעה איטית על מנת לא לפגוע בכבשה תועה, דרך ערב בגאלווי, מעבר על פני רחובות ריקים תוך כדי האזנה לקולות המקומיים שרים בפאב, דרך מבט על האוקיינוס האטלנטי המדהים כל כך מעל צוקי מוהר, דרך מבט על קשת בשעת ערב שנראית כיום, דרך קימה בבוקר וצפייה בשמיים אפורים, שליוו אותנו משך כל הטיול, דרך נסיעה בחצי האי קונמרה, ומעבר על פני הר שראשו בעננים, מראה שבוודאי הינו שחזור מדויק למדי של מעמד הר סיני, דרך טיול בדבלין, מעבר ליד הפסל המפורסם של מולי מאלון, דרך ארוחת הבוקר, המורכבת מ-Scrambled egg, כשלוש ביצים לאדם, בתוספת גבינות העשויות מכולסטרול טהור, יחד עם המארחים, אנשים חמים וידידותיים מאוד, דרך הביקור במזקקת וויסקי (ג'יימסון, בושו והיכלמו לכם אם לא היכרתם), דרך מעבר על פני פאבים שמעל כל אחד מהם מתנוסס שלט של Guiness (והפעם באמת בושו והיכלמו לכם אם אינכם מכירים), דרך מעבר על פני חנויות שמעל כל אחת מהם מתנוססת תמונה של לפריקון, דרך ביקורים בטירות שתקועות להנאתן באמצע שום מקום, וכלה ב(להודעה זו לפחות
) ביקור בכנסייה וצלצול בפעמוניה. כל רגע במקום הזה היה קסום והשרה עליי שלווה מדהימה, תחושה שבלטה במיוחד לאור הביקור בלונדון אח"כ, שהיה מהנה בהחלט, לא אגיד שלא, אבל לונדון גם בלטה בהיותה עיר תיירותית לכל דבר. באירלנד הכל נראה שונה - רגוע, לא מתאמץ למשוך אף אחד. בהתחשב באופיים של האנשים במקום ובאיך שהארץ נראית, אין פלא בדבר. זהו. זה הסיכום של הביקור הקצר מדי שלי בארץ הנפלאה הזו, שאליה אין לי כל צל של ספק שאחזור עוד פעמים רבות. וכיוון שפורום זה מדבר על תרבותה של ארץ יפה כל כך, אין לי ספק שאחזור עוד לבקר גם בו. סופ"ש מצויין,
אני.

AndreaCorr ©

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

תודה ששיתפת אותנו בסיפור. תרשי לי להוסיף למאמרים בקטגוריית הסיפורים האישיים?

למעלה