לבטים

כדי לדעת אם לחזור בתשובה, קודם כל עליי להחליט אם להאמין באלוהים. אני אדם שזקוק לאישוש מדעי. סביר שאם יש ריכוז אינסופי של חשמל במודעות, והחומרים בנויים מכוחות חשמליים, יש גם ריכוז אינסופי חשמלי גדול ביקום שמאחד הכול. אפשר לראות את גלי המוח במכשיר, וזה סימן שמה שקורה במוח יכול להשפיע על גורמים חיצוניים. במפץ הגדול הייתה כל האנרגיה מרוכזת בנקודה, לכן סביר שיש צפיפות חשמלית אחת שמאחדת הכול.
שיקול שני חשוב איך לא להגביל את היצירתיות שלי כאמן. אני בעיקר כותב, אני מאמין במלים ובחשיבה מופשטת וכך גם היהדות. אסור לצייר דמויות, אבל מותר לצייר מופשט. לפי הדת, צריך להימנע מלקרוא גסויות ומלכתוב גסויות אבל אפשר לרמוז להן. אולי אצייר מופשט, ולא אכתוב גסויות אלא רק ארמוז להן בעדינות. בציור מופשט אפשר לבטא גם רעיונות מוחשיים. בכל מקרה אני לא אוהב לדבר דברים בוטים. אפילו עם החברה שלי אני מדבר מאוד בעדינות על אינטימיות.
שיקול שלישי האם אני זקוק לדת. אני רוחני מאוד ובשנים האחרונות עברתי תהליכים חשובים מאוד של חיפוש רוחניות ועימות עם החברה כדי לשפר אותה. הרגשתי שאני זקוק לאמונה ולהלכות כדי למסד רגשית את הרוחניות שלי. אני מדבר וחושב בדרך רוחנית מיוחדת. ייתכן גם שחלק משיפור העולם שאני עושה, יתבצע יותר טוב בעזרת הדת.

למעלה