להעביר את הזמן

devilz

New member
להעביר את הזמן../images/Emo13.gif

אז הם שם... ואנחנו פה... ואם אנחנו לא רוצות להפוך לשמפו מרוב חוסר מעש צריך לעשות משו.. מהיום ועם המשך צמיחת הפורום... כל יום ראשון יפתח השרשור.... בשרשור זה נעלה רעיונות למה לעשות השבוע.. תוכניות... מוזיקה לשמוע... סרטים מומלצים... ספרים... טלוויזיה... אז נתחיל
? 5 שירים שאתן ממליצות לנו לשמוע? סרט שאתן ממליצות לנו לראות? ספר לקרוא? משו לראות בטלוויזיה? יש תוכניות להשבוע?

mary06

New member
עוד שבוע בלעדיו..

5 שירים שאתן ממליצות לנו לשמוע? skid row-breakin' down the fray-how to save a life( יש מישהו שעוד לא שמע את זה? אבל עדיין שיר יפה) annihilator - phoenix rising hinder-lips of an angel (זהירות, נוטה להיתקע ימים בראש) blind guardian-turn the page סרט שאתן ממליצות לנו לראות? לא יודעת../: ספר לקרוא? דיו חיוור-הרלן קובן (מתח שולט) משו לראות בטלוויזיה? גיבורים (הל יאה), אנטומיה של גריי (עם משהו מתוק וכוס קפה..ושתבחר כבר בשפרד!!), מגרש ביתי (מנת דרמת הנעורים השבועית שלי), איך פגשתי את אמא כי זה מצחיק, ונמלטים כי אני שונאת את זה אחרי כל פרק ועדיין חוזרת לעוד (ואחרי שתי עונות וחצי מייקל ושרה סוף סוף חלקו נשיקה רצינית :) ), בקיצור תודה לכם יס. יש תוכניות להשבוע? תגבורים ממלאים לי את הזמן, בגרות מעבדה, קניית מתנות, שיעורי נהיגה ושטויות אחרות. שבוע טוב לכולם :)

McBlack

New member
אני :)

במקום מומלצים (כי יש לי יותר מדיי להכל...) אציין דברים שהתקשרו לי לשבוע האחרון |שמנה||מרד| 5 שירים שאתן ממליצות לנו לשמוע? megadeth - she-wolf sentenced - vengence is mine sonata arctica - don't say a word disturbed - prayer tenacious d - wonderboy סרט שאתן ממליצות לנו לראות? נורביט, כי הגיע לו כוכב אחד, והביקורת לשם שינוי צדקה; הוא באמת אינפנטילי. מומלץ להביא איתכם אנשים ציניים במיוחד. ספר לקרוא? 'מישהו לרוץ איתו', בשביל שתיזכרו שהספר לא גרוע ופתטי כמו הסרט משו לראות בטלוויזיה? האלופה2, כי זה הצליח לשבור את שיא העליבות של העונה ה-1. יש תוכניות להשבוע? התלמדות בסופר כקופאית
עבודה לחופש במתמטיקה וסידור החדר. רק אתמול חזרתי ממנו, הייתי איתו ברגילה, יש מצב שהוא יסגור שבת הפעם...

RakTsarot001

New member
אעעע דה מאדר עוף אול דאטס איוול D:

[אני לא באמת קשורה לפה, אבל זה רעיון מצויין לפורום. בהצלחה לכן!
]

McBlack

New member
דה מאדר עוף ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif היא-זאבה ^^

תשיגי לך חייל ותצטרפי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

devilz

New member
גמני גמני

5 שירים שאתן ממליצות לנו לשמוע? Nickelback - How You Remind Me ryan star- we might fall 3 doors down- kryptonite 7 mary 3- cumbersome Oasis - So Sally Can Wait סרט שאתן ממליצות לנו לראות? נמנמ תמיד טוב לראות ארמגדון בפעם ה34.... ספר לקרוא? מה לי ולספרים
משו לראות בטלוויזיה? נמנמ השטויות הקבועות (במילים אחרות
מה שמרי אמרה... רק בלי נמלטים
)לא מצליחה לחשוב על משו מיוחד יש תוכניות להשבוע? נמנממ תיגבורים במחשבים... תחקיר... עוד תיגבורים
וסתם שטויות
אה... ולהתחיל להכין מתנות

MirkuSH

New member
מעבירה את הזמן...

5 שירים שאתן ממליצות לנו לשמוע? אין לי מושג על מה להמליץ.... סרט שאתן ממליצות לנו לראות? הווו נורביט! ראיתי-התלהבתי- עכשיו אני מספרת על זה לכל העולם.! סרט מומלץ לאנשים ציניים, מצחיק בטירוף. ספר לקרוא? אנשי הקש- מייקל מארשל, שקרים יפים- ליסה אונגר. משו לראות בטלוויזיה? למי שי הוט- אלופה יש תוכניות להשבוע? ללמוד לבגרויות.. עצוב.. :( אהה ולהנות מהחופש....

פיונה3

New member
אפשר להצטרף ? ../images/Emo140.gif

5 שירים : Girls Aloud - I'll stand by you Evanescence - My immortal סידי - לילה של חורף Barry Manilow - Mandy מירי מסיקה - שני כוכבים סרט : נורביט :) סרט גדול !! ספר לקרוא : אם יש גן עדן - רון לשם .. טלויזיה ? לא יודעת לא עולה לי משו .. :)

McBlack

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

הייתי בטוחה שאהיה היחידה שתמליץ על נורביט
היה אינפנטילי בטירוף XDDD ואיך הספר? חבר שלי אמר שהסרט לא הזכיר אותו כמעט ובכלל...

פיונה3

New member
:)

הסרט לא ממש ע"פ הספר .. רק השמות של השחקנית והדמויות אותו דבר ואממ.. ספר מרגש בטירוף :) ממליצה !

devilz

New member
ברוכה הבאה../images/Emo13.gif

עם אתן כל כך ממליצות על נורביט אולי הוא באמת שווה צפייה

Heels

New member
טוב אני אצטרף לפורום בלי ברירה

בעקבות משהו חדש שכנראה מתחיל (וזה קשה שמתחיל משהו ואת רוצה לראות אותו ולהבין לאן ממשיכים מכאן אבל הוא טוחן אי שם..) 5 שירים שאתן ממליצות לנו לשמוע?
Bob Marley & Erykah Badu - No More Trouble
אביתר בנאי - אבות ובנים (מדכא ומהמם)
Dave Matthews Band - Wish You Were Here (קאבר לפינק פלויד)
Mariah Carey - My All
Hermans Hermits - I'm Into Something Good סרט שאתן ממליצות לנו לראות?
עם החבר? סליינט היל - הוא כ"כ גרוע שממש לא יהיה אכפת לכם לפספס אותו ספר לקרוא?
עוד לא קראתי ואני מתה לקרוא - אם יש גן עדן משו לראות בטלוויזיה?
נשואים פלוס וסאות' פארק. *ביפ* יש תוכניות להשבוע?
צילומים, הפקה, תסריט, טסט, אלכוהול, בתקווה שסופ"ש הוא בבית

mary06

New member
וולקום :)

לול סיילנט היל, צריך לנסות P: אם כבר הזכרת סרטים גרועים שאפשר להתרכז בדברים אחרים תוך כדי..עיר החטאים.."היא הריחה כמו שמלאכים מריחים"..חחח החבר עדיין לא שכח לי שהכרחתי אותו לראות (עם עין אחת..) אבל הוא לקח אותי לבוראט! אז אנחנו שווים.. *בהצלחה בטסט וכל התוכניות שלך

McBlack

New member
../images/Emo2.gif עיר החטאים סרט מצויין ../images/Emo12.gif

ובוראט... ראינו.. היה חולני XDDD עם האקס ה-2 שלי ניסיתי לראות פעמיים-שלוש את הסרט השני בסדרת מטריקס וכל פעם פשוט לא הצלחנו להתרכז בו X: אני לא בטוחה שאני יודעת מה הלך שם עד היום

למעלה