לכולם! הודעה של יהלי מהפורום הרשמי!

יושי ב

New member
לכולם! הודעה של יהלי מהפורום הרשמי!

מה שלומכם? מזמן לא הייתי באתר, וגם לא היה לי מחשב נורמלי. אבל מהיום יש. קניתי, ואלדד הגאון בא והתקין לי אותו. אני רואה שאתם עסוקים בויכוח עם פצעים ונשיקות תקליט טוב או לא, זה אומר שתפסיקו לצעוק לי לעשות את פרפר? אני מקווה שכן. אבל האמת שאין לי בעיה עם אף אחד מהתקליטים למרות שתמיד יש משהו שהייתי שמח לתקן. אנחנו די עסוקים כמו שאתם יודעים. אנחנו עושים עכשיו את המיקסים לתקליט החדש. סיימנו כבר אחד עשרה מיקסים, ויש עוד שלושה. מחר המיקס השתיים עשרה, ל´טרף קל.´ יש בתקליט כמה שירים שעוד לא עשינו בהופעות, (חוץ מהופעה אחת בצוללת) - ´מספיק בנאדם´ ´חיות מחמד´ ´למה את הולכת לבד´ ו´מתחפר באלנבי´, את רוב האחרים אתם אולי מכירים. העבודה באולפן היתה הפעם די שונה, ניגנו את רוב השירים ´לייב´ ביחד, בארבעה ימים, אחר כך לקחנו עוד עשרה ימים להעלות כל מיני דברים, פסנתר שאלדד ניגן, פדל סטיל - שזה מין כלי שמזכיר גיטרה סלייד, שניגן אדם שפלן (שמנגן עם רונה קינן) ועוד כל מיני דברים. העיבודים הפעם יותר פשוטים, מזכירים יותר את איך שאנחנו נשמעים בהופעה, אני חושב. בכל מקרה ביום שישי בבארבי נעשה כמה מהשירים החדשים. להתראות יהלי

snapis

New member
איזה כלי!

יו הם נראה לי הלקה היחידה שההצלחה לא עלתה להם לראש גולם כאלה כלים יו!! אני כבר לא יכול לחכות וחן-לא נראה לי שהם יבואו לפה אתה יודע זה כאילו קצת מתחרה עם הרישמי ועוד שאלה לכולם מה זה סוס אתם כל הזמן מדברים על זה ואני לא יודע כאילו מה זה תקליט של יהלי לבד או משהו?

space girl

New member
כן , סוס זה תקליט הסולו של יהלי

ובקשר לזה שהם לא יבואו לכאן , לדעתי דווקא כן, זה לא בדיוק מתחרה עם הרשמי כי אנשים נמצאים בשניהם ... הם דפקא צריכים לשמוח שיש להם מעריצים , ונפתחים עבורם פורמים :))

לדעתי....

לא כל כך תהיה בעיה להביא את אחד מחברי הלהקה לכאן.., עם רק ישיגו לי, כתובת אי מייל של מישהו מהם, או טלפון או משהו כזה...., אני מאמין שאני יוכל לסדר את זה.,. וגם חוץ מזה תפוז היא מערכת מאו מוכרת.., אני חושב שלא תהיה בעיה...

snapis

New member
כנראה

שאתם צוקים לא יודע. ובקשר לטלפון מישהי אמרה שיש לה את הטלפון של שחר לא? וותבדוק באתר אולי יש שמה וגם אפשרל דבר איתם לפעמיים אחרי ההופעות ובקשר לסוס- אוף! איזה באסה שאי אפשר להשיג אותו למישהו יש שירים מתוכו שהוא יכול לשלוח לי או לצרוב לי את הדיסק אני יודע שאסור לגבר על צריבות אבל אי אפשר להשיג את הדיסק ואם צריך אז תמחוק

maayan15

New member
אני אמרתי...

ובכל זאת, אני אפילו לא משתמשת בו...ויש גם את הקטע הזה של הפרטיות...אז אני לא חושבת שזה בסדר להיתקשר אליו...אפשר להשאיר לו אוליי הודעה ברשמי...או לשלוח לו אימייל....

יושי ב

New member
סוס הוא אלבום הסולו של יהלי

הוא יצא ב-99. אלבום מעולה אבל הוא לא מכר הרבה עותקים כל כך - בערך 8000 היום אי אפשר למצוא אותו כבר בחנויות וגם בחנויות יד שנייה קשה למצוא. מסתובבים ברשת כמה שירים מתוכו ואפשר להוריד כי גם ככה אי אפשר לקנות את הדיסק

snapis

New member
מה?!?!?!

מאיפה איך כמה מאיפה הזמנת יש להם עוד ? תשלכי לי או במסר או פה את המספר של החנות בבקשה

casperit

New member
אפשר מכל חנות להזמין...

אבל הזמנתי כבר לפני איזה חודש ולא הגיע אז אני לא יודעת אם הם יכולים להשיג...

snapis

New member
איזה יופי

הלכתי לחנות והזמנתי יכו להיות שכבר ביום שיש היה להם

למעלה