לכל החדשים ותזכורת לישנים:

lollipop161

New member
לכל החדשים ותזכורת לישנים:

למיקה יש עצומה במטרה שיבוא לארץ, והאמת שהיא מתקדמת לא רע, אבל צריכים עוד חתימות. אז בבקשה, תחתמו כל יום (עוברים 24 שעות) רוצים או לא רוצים שהוא יבוא?? :) http://www.atzuma.co.il/petition/uroren/1/0/1/ ותמונה נעימה לעין >>>

uroren

New member
רוצים רוצים..

בקרוב תיפתח עצומה כאן בפורום הזה, ולא נצטרך להסתמך על האתר הזה (שלא כ"כ מוכיח את עצמו מכיוון שכל אחד יכול לפתוח שם עצומה). ברגע שהעצומה תהיה יותר מקצועית החתימות יחשבו יותר ונוכל לפנות אל היחצנים של החברה שהוציאה את הדיסק בארץ. אם מישהו יוכל לברר בנתיים איזו חברה זו- נדע לאן להתקדם
כל הכבוד על האחריות אבל
והוא כזה חמוד
.. תמונה ממש משמחת. היא מחממת את הלב כזה.. נו- אתם מבינים כבר
דמבו ^^

XRockXIsXPunkX

New member
אני כבר ניסתי לחפש מפיקים/אמרגנים

נשאר לי רק לחפש את היחצנים,איזה מילה מוזרה זה "יחצן" חחח

Jen74

New member
יש את שוקי וייס שמביא לארץ את הכי טובים

צריך ליצור איתו קשר ובדחיפות!!!

lollipop161

New member
כן!!! בבקשה!!!!

אני רוצה לדעת לפחות מה הוא אומר, איך זה הולך...... אני אעשה הכל כדי שמיקה ייתן כאן הופעה, בבקשה!!!!!!!

אבירן171

New member
הרחוב הוא תל ברוך, הכתובת היא אני ../images/Emo9.gif

חחח סתם. יאללה, הגיע הזמן לקצת ויטמין P. אצור איתכם קשר כשיהיה לי עוד מידע. - עד כאן ממרכז השליטה של ישראל, שיהיה לך יום נעים - בברכה, אבירן..

Jen74

New member
שמתי לב שמתייחסים יותר יפה לצעירים שפונים

בזמנו, בפורום הפיג'מות שאני מנהלת כבר תקופה, פניתי לטדי הפקות ופניתי לעוד כמה גורמים כדי להיפגש עם הפיג'מות ולכל מיני שיתופי פעולה איתם ולא התייחסו אליי בכלל. ברגע שנכנס הגולש פסטיגליסט לתמונה שהוא גם מנהל איתי את הפורום כבר כמה חודשים, פתאום הגולשים בפורום יכולים להיכנס מאחורי הקלעים בהופעות, פתאום עודד פז כותב לנו בפורום, פתאום בעקבות הודעות שונות בפורום יש עונה חמישית ועוד... אז נראה לי, שעם כל הכבוד לגילי "המופלג" יתייחסו יותר ברצינות לבקשות של חבר'ה מתחת לגיל 20 שיבוא לבקש משוקי וייס שיארגן לנו הופעה של מיקה בישראל.
אני מוכנה לנסות גם אבל נראה לי שאם יש כאן אנשים עם קשרים למפיקים, עדיף שהם יעשו את העבודה.

uroren

New member
אני מתכוונת ליצור קשר עם היחצן..

בשם הפורום ברגע שהוא יתאזן ויכנס לשגרה. עכשיו הוא טרי, נרגש וחדיש- כדאי שנתייצב ואז נוכל לנהל דיבור באופן יותר משכנע
("יש פורום מלא אנשים שרק מחכים להופעה בארץ! אנחנו פורום יציב שידבר ויפנה למי שרק צריך בשביל ההופעה הזו") אני בת 16 וחצי, רק בתעשייה הזאת ההגיון אומר שהגיל הזה מקבל יותר התייחסות מ20+
תודה על העצות
דמבו ^^

FoolishlyFab1

New member
צריך להתקשר להליקון שהוציאו את האלבום שלו פה

ןלדבר איתם אני מתכוונת לעשות את זה אבל לא רק מישהי אחת צריכה לעשות את זה כולן צריכות לעשות משהו

למעלה