לליאון וכולם

• פותח הנושא daiv
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

daiv

New member
לליאון וכולם

לליאון וכולם לליאון זה זמן רב שאני עוקב אחר הניתוחים הטכניים שלך על השוק ולצערי הרב ואני מדגיש לצערי התוצאות לרוב הפוכות לדוגמה 3 הניתוחים האחרונים בהם ניתחת את השוק כל מי שפעל בהתאם לניתוחך היה אמור להפסיד המון כסף ואתה טענת שאתה עושה כסף קשה לי מאוד להאמין לכך אולי כדאי שבמקום הניתוח הקלאסי שראינו בבירור שאינו עובד כדאי לצרף ניתוח שבנוי על פרמטרים נוספים כגון מתנדים או יחסי p/c או יחס מניות עולות יורדות בהן נעזר הכריש ששינה את זוית הראיה הלוקה שלנו

ל.ס

New member
אכן תקופה קשה...

לליאון וכולם לליאון זה זמן רב שאני עוקב אחר הניתוחים הטכניים שלך על השוק ולצערי הרב ואני מדגיש לצערי התוצאות לרוב הפוכות לדוגמה 3 הניתוחים האחרונים בהם ניתחת את השוק כל מי שפעל בהתאם לניתוחך היה אמור להפסיד המון כסף ואתה טענת שאתה עושה כסף קשה לי מאוד להאמין לכך אולי כדאי שבמקום הניתוח הקלאסי שראינו בבירור שאינו עובד כדאי לצרף ניתוח שבנוי על פרמטרים נוספים כגון מתנדים או יחסי p/c או יחס מניות עולות יורדות בהן נעזר הכריש ששינה את זוית הראיה הלוקה שלנו
אכן תקופה קשה... אך האמן לי לכמה דברים: ניתוח טכני מצריך הרבה סבלנות ואפילו מספר עיסקאות כושלות לא יימנעו בסופו של דבר את העיסקה המצליחה והרווחית כך שתהיה רווחית יותר מהעיסקאות ההפסדיות. אני משתמש גם בפרמטרים אותם הזכיר הכריש ואף בהרבה נוספים שלא הוזכרו כאן ושפיתחתי בעצמי. במשך 8 שנים השתמשתי ושיפרתי את האינדיקטורים אשר איתם אני עובד כך שהיום יש בידיי מצבור של כלים אשר אני מתאים אותם לתקופה בה אנו נמצאים. ולבסוף למי שלא מאמין כיצד ניתן היה להרוויח מהניתוח : בהודעה למעלה אומר כמה דברים בעניין.

מצב
הנושא נעול.
למעלה