למי שמעוניין

Keep It Real

New member
למי שמעוניין

דיסק הלהיטים החדש של הרד הוט כבר שוחרר ונמצא ברחבי הרשת, הדיסק עצמו ייצא רשמית לחנויות ב-18 לחודש. בדיסק יהיו 16 שירים, כש-2 מהם הם שירים חדשים שלא שוחררו קודם (Save The Population, Fortune Faded), אני חייב לציין שמאוד אהבתי את שניהם. הנה הטראקליסט המלא: 1. Red Hot Chili Peppers - Under The Bridge (4:33) 2. Red Hot Chili Peppers - Give It Away (4:44) 3. Red Hot Chili Peppers - Californication (5:29) 4. Red Hot Chili Peppers - Scar Tissue (3:35) 5. Red Hot Chili Peppers - Soul To Squeeze (4:50) 6. Red Hot Chili Peppers - Otherside (4:15) 7. Red Hot Chili Peppers - Suck My Kiss (3:35) 8. Red Hot Chili Peppers - By The Way (3:35) 9. Red Hot Chili Peppers - Parallel Universe (4:29) 10. Red Hot Chili Peppers - Breaking The Girl (4:54) 11. Red Hot Chili Peppers - My Friends (4:09) 12. Red Hot Chili Peppers - Higher Ground (3:22) 13. Red Hot Chili Peppers - Universally Speaking (4:17) 14. Red Hot Chili Peppers - Road Trippin' (3:25) 15. Red Hot Chili Peppers - Fortune Faded (3:21) 16. Red Hot Chili Peppers - Save The Population (4:05)

lollapalooza

New member
מממ...

כמה צפוי שיש רק שיר אחד (אם אינני טועה) מ 1 hot minute. האמת שגם זה הישג, בהתחשב בעובדה שג'ון ממש מתכחש לאלבום הזה...

Dr Drums

New member
אני הייתי בוחר שירים אחרים

אבל גם זה טוב! אני יוריד את זה ממירק

shiran lee

New member
כן זה צפוי כי...

הם לא אוהבים אותו כל כך, טוענים שדייב שינה להם לגמריי את הסיגנון אבל לדעתי זה אחלה דיסק.

m a n k o

New member
שירים די צפויים

ביחס למה שהם הפכו עכשיו... לא שווה לקנות את זה

למעלה