לרואה בכוכבים-חלומותיי ופירושם.....

שירז29

New member
לרואה בכוכבים-חלומותיי ופירושם.....

שלום לך. בשנים האחרונות,חולמת אני את הסבתא מצד האמא,אשר נפטרה לפני בערך- 10 שנים ז``ל. בשנים האחרונות,יוצא לי לחלום אותה,ובמיוחד את הבית שלה. היה לי חלום שאני נכנסת לביתה,ומחפשת אותה,ולא מוצאת אותה,מה שראיתי, זה רק את הבית,הריהוט,והקירות שצבועים בלבן. היה לי עוד חלום,שחלמתי אותה,יושבת על מיטתי,ונוגעת בחלק בגופי,בכתף או בבטן,משהו כזה,ובחלום היא היתה עם אותה שמלה,שאני זוכרת,כשעוד היתה בחיים. בחלומותי,אני רואה הרוב את ביתה. חלמתי גם חלום,שאני נכנסת לביתה,ורואה נירות דלוקים בכל הבית. האם יש קשר לזה,שעלי לבקר את קיברה? האם יש קשר לזה,שהיא מלאך השומר עלי,בכל צעדי? האם יש קשר אלי,שאני עצמי,מדיומית,פותחת בקלפים,ובקפה,ומאמינה מאוד, בנשמות,באנשים מתים,ובחלומות? האם יתכן שפיתחתי רגשות אליה אחריי פטירתה? מפני שאני מרגישה רגש עז מאוד אליה. אני עצמי,מאמינה בכל,במיוחד באנשים יקרים שנפטרו,ובמיוחד בחלומות, אני קשורה לעולם המיסטי,בחלומותי,ובחיי היום יום. אודה לך עם תענה על שאלותיי,בתודה, שירז

על סבתא ויכולות ריפוי...

היי שירז! אני רואה שאת קצת לחוצה בקשר לחלומך... אכן, נראה שיש קשר מיוחד בינך לסבתך, מעבר לזה יש רמזים, בחלומך ובדבריך, למשיכה לעולם הריפוי. הבית שצבוע בלבן, הנרות הדולקים, מגע סבתך בביטנך ובכתפך מעבירים תחושות של ריפוי הקימות בשתיכן. אגב, יכול מאוד להיות שמגע סבתך בא לרמז על בעיה מסוימת, שאת צריכה לבדוק ולטפל בעצמך, באזור הבטן והכתף. אני לא חושב שחלום סבתך בא בעקבות אמונותיך או ההתעסקותך במיסטיקה, הופעתה באה לקרבך לעולם הריפוי או להתריע על בעיה פיסית/רוחנית שיש לטפל בה. אם את מרגישה צורך להדליק נר לזיכרה או לבקר בקברה, עשי זאת. אם הרוחנית מניעה אותך את צריכה להיות קשובה למשאלות ליבך ולדעת בידיוק מה יהיה צעדך הבא בעקבות חלומותיך... וחוץ מזה, אני ממליץ להאמין יותר באנשים חיים ולא מתים...:) חלומות פז, רואה בכוכבים.

שירז29

New member
לרואה בחלומות,תודה לך......

שלום לך. אכן ונכון,יש המון במה שאתה אומר,עזרת לי המון בתשובתך. תודה לך על תשובתך אליי. בתודה ש י ר ז

למעלה