מבט אחר

מבט אחר

לחברות של הלוחמים שלום אני לוחם ביחידת דובדבן כרגע בקק"צ (לא רלוונטי כרגע). איך אתןן שומרות על קשר? אתן זן נדיר? היו לי שלוש חברות בשנה ושמונה שאנוכי בצבא, וזה לא הלך, אז לצערי נגררתי לסטוצים, אני מת שתהיה מישהי שתחכה ושתאהב, ולא רק בגלל הסיכות לא רק בגלל האקדח, בגללי, איך אתן מחזיקות קשר? אשמח לטיפים תודה

לילי123456

New member
לא יודעת איך זה אצל האחרות אבל..

אני חושבת שאצלי זה מחזיק בגלל שהיינו שנה וחצי לפני שהוא התגייס ביחד. ככה שיש כבר את האהבה,הקשר החזק והכל... זה נראה לי הרבה יותר קשה להחזיק קשר חדש כשאחד מהצדדים בצבא. אבל, כמובן שגם קשרים כאלה מחזיקים. אני בטוחה שעוד מעט יענו לך גם בנות שהתחילו קשר חדש... שיהיה לך בהצלחה

Heels

New member
תלוי בבחורה

ובקשר שלכם לפני. הכי מציק בצבא שרק מתחיל קשר ושומדבר לא הוגדר או רישמי אז להחזיק הכל בצורה טלפונית. חברות הסלולרי עושים על זה מליונים \= זה אשכרה להכיר דרך הטלפון, ולהיפגש פעם ב.. זה גם תלוי במרחק הגאוגרפי (שאתה לא בצבא) ורצוי שיהיה לך רשיון ואוטו כי אולי לה אין.. כי אם אין אז זה יתן לכם אולי 3 שעות ביום שישי. (לא כל בחורה באה לישון אצל הרכש החדש ישר על ההתחלה)

McBlack

New member
גם אנחנו הכרנו לפני תחילת השירות

הקרבי שלו הכרנו כשהוא עוד היה עתודאי אני יודעת מעוד כמה קרביים על אותה בעייה
אני לא חושבת שאפשר להמליץ על טיפים, זה באמת תלוי בבחורה שאתה תופס, היא חייבת להאמין שהקשר שלכם שווה את הטרחה והציפייה. תתעודד, לפחות המדינה דאגה שילבישו אותך במדים שגם אם תיראה כמו פלוץ תצא בהם גבר גבר

את המדים האלו

בחרתי ללבוש מתוך אידיאולוגיה, והסיכות שנוספו הן מאידיאולגיה חזקה יותר אבל תודה על העידוד, מקווה שנמצא איזו איכותית בפאב היום

בנאדם תתעורר!!!

איכותית לא מוצאים בפאב!!! זו הטעות הכי נפוצה שיש.... נ.ב גם חבר שלי כרגע בקק"צ ועוד הערה ובנות אל תיעלבו אבל כולכן צעירות נפשית פה, חבר על מדים זה לא מדהים! חבר על מדים זה קשר קשה,קשר של סופשים ולפעמים גם זה לא, חבר על מדים זה להיות כל השבוע לבד ולהתראות לכמה שעות בסופש במיוחד אם רחוקים..

michelle2113

New member
אני אבקש ממך לא להכליל.

את לא מכירה פה אף אחת כדי להגיד לה שהיא "צעירה נפשית". הפורום הזה לא נפתח כדי להשוויץ כמה קל לנו כשהחבר לא פה, המטרה היא כל כך להיפך.

כנסו...

צעירות נפשית??? אולי את... אף אחת פה לא יוצאת עם חבר שלה כי הוא חייל, אני לא בחרתי את חבר שלי לפי צבע המדים שלו. אולי את יוצאת עם חבר שלך, כדי להגיד, וואלה יש לי חבר חייל, חבר חייל זה נורא אופנתי עכשיו, כן? אז זהו שאצלי זה לא ככה. אני עם חבר שלי בגלל אהבה, אולי את לא יודעת מה זה, אבל זה מה שעוזר להתמודד עם כל הקשיים שמנית, קשר של סופ"שים, ומרחק וכל זה. אבל אחרי שלא רואים את החבר כל השבוע, הסופ"ש זה היומיים הכי יפים שיש בכל השבוע. הסופ"ש זה משהו שאת מחכה לו כל השבוע, את מחכה שהוא רק יחזור מהצבא, שתוכלי סוף סוף לחבק אותו ולדעת שגם הוא התגעגע. אז תתבגרי, תביני שחבר זה לא משהו שאת איתו כדי שלא יהיה לך משעמם, או כדי שתוכלי להשוויץ בו במהלך השבוע. חבר זה בן אדם, בין אם הוא חייל ובין אם לא, הוא בן אדם, שאוהב אותך, ואת אוהבת אותו, ואם זה קשר נורמלי, אז תהיי מוכנה לעשות הכל בשבילו, גם אם זה אומר להיות לבד כל השבוע, ולהנות מהסופ"ש או אפילו משעות בודדות איתו.

devilz

New member
מה לכל ה..

את מדברת כאילו שמה שאמרת לנו עכשיו זה גילוי כלשהוא... אם לפחות היית עוברת על הודעות אחרות בפורום.. היית רואה את הנימה... אני לא חושבת שיש כאן מישהי שטוענת שקשר כזה הוא קל... זה קשר קשה... קשה מאוד... לי אישית.. זה פשוט עינוי... ותעיד הכרית שלי שכבר ספוגה דמעות... ועדיין... אני יכולה להגיד בלב שלם... שהקשר שלנו מדהים.. גם אם אני רואה אותו פעם בחודש... (מה שקרה מסיבות אלה ואחרות בחודשיים האחרונים...) וכן לא איכפת לי לכמה זמן אני רואה אותו.. ולא איכפת לי לכמה זמן...כי הוא תמיד שם בשבילי.. גם אם זה רק בטלפון... וכשאני רואה אותו.. רק חיבוק ממנו יכול להוציא אותי מכל דיכאון שאני נימצאת בו... וכן.. הקשר שלנו מדהים אבל לא כי הוא חייל.. ממש לא... באמת שזה לא מה שמשך אותי.. ממש ממש לא... זה משהוא שידעתי שיהיה קשה מהרגע שניכנסתי אליו... הייתי מתה להיפטר מהחלק הזה בקשר.. אבל מה לעשות שאי אפשר... בדיוק כמו שכבר נאמר כאן... הפורום הזה לא נפתח כמקום להשוויץ בכמה שקל לנו... להפך.... זה המקום לחפש בו תמיכה כשקשה לנו..לשתף כשטוב... להוות מקור מידע לבנות אחרות...
שוב חפרתי....

McBlack

New member
את תופסת מעצמך חלוצה או שסתם

את אוהבת לציין את המובן מאליו? o_O נראה לך שאנחנו לא יודעות את כל מה שכתבת? אולי החבר שלך לא מדהים (זאת כבר בעייה שלך, though), אבל אלו מאיתנו שנשארות עם החברים שלנו למרות הכל באמת אוהבות אותם ומאמינות ששווה לעבור את הכאב בשביל להחזיק את הקשר. "צעירות נפשית", אמרת? אני מאמינה שהקשרים האלה רק חישלו אותנו. גם את החברות של הג'ובניקים
(
)... ככה שסביר להניח שנפשית אנחנו יותר בוגרות מהתחת של מלכת אנגליה, אבל לכי תדעי, את לא מכירה אותנו

MirkuSH

New member
תחשבי רגע על עצמך

יש לך חבר חייל וככה את מדברת? ומי נתן לך את הזכות להכליל? ואם זה מה שאת אומרת, אז יש מצב הקשר שלכם לא חשוב לך מספיק, כי דברים כאלו הם שמראים אם הקשר נועד להימשך או להסתיים. זה המבחן שאם עוברים אותו אז כל השאר כבר לא קשה . אני מאוד מעריכה בחורות שמצליחות לשמור על קשר עם החבר אפילו שהם מתראים פעם בשבועיים. וזה מתוך אהבה, ולא כדי להשוויץ או מה שאת אמרת. וכולנו יודעות שזה קשה קשה אבל מסתדרים. כי אוהבים. ואהבה יותר חזקה מהתבכיינויות.

McBlack

New member
"אהבה יותר חזקה מהתבכיינויות",

אהבתי, אפשר להוסיף את זה לרשימת פניני חוכמה בבלוגי?
(יצויין שזה הגיע ממך
)

devilz

New member
זן נדיר.. ציפורים נכחדות...

כה אני מוזרה
ועכשיו ברצינות... נמנמ.. אומנם חבר שלי לא לוחם.. אבל עדיין... לראות תחבר פעם בשבועיים... במקרה הטוב זה לא פאן... נמנמ איך שומרים על קשר? איך מחזיקים קשר? עם הרבה אהבה... וחשבון טלפון נורא מרופד
לא יודעת.. סהכ.. זה קשה לשמור על קשר כזה... ולנסות לפתח קשר... זה בכלל עינוי... אני מניחה שלי היה יותר קל.. כי סהכ חבר שלי היה ידיד נורא נורא טוב שלי מלפני.. ולא אכפת לי כמה אני צריכה לחכות... ולבכות.. ולסבול... אני אחכה... נמנמ אני סתם נקבה חופרת שלא יודעת מה היא מנסה להגיד

McBlack

New member
בתור נקבה את כן יודעת מה את רוצה

להגיד את פשוט רוצה שנבין אותו לבד

lia2sh

New member
זה עניין של הבחורה שאותה אתה מוצא

לא כל אחת תהיה מוכנה לקשר כזה... זה בכל זאת ממש קשה... אבל ברגע שאתה פוגש את האחת והיא אותך דברים קטנים כאלה לא יזיזו לאף אחד... מבטיחה לך! בהצלחה!

אנחנו הכרנו אחרי הגיוס

הכרתי אותו כשהוא היה בערך חצי שנה בצבא... ואנחנו גרים די רחוק, ככה שאנחנו נפגשים רק בסופי שבוע, אבל לכל הסוף שבוע, אין אצלנו דבר כזה להיפגש רק בשישי או רק בשבת. וככה התחלנו, דיברנו המון, נפגשנו בסופי שבוע, ואחרי די מעט זמן, אמממ מהפגישה הראשונה :) הבנתי ששווה לחכות לו. וככה עובר לו השבוע בצפייה לסופ"ש. כשיש אהבה שום דבר כבר לא יכול להפריד בין הזוג. לא מרחק, ולא הזמן שיש ביחד, ולא שום דבר אחר. אנחנו יודעים שמה שלא יהיה, אנחנו תמיד נחכה אחד לשני. כשהוא יצא לקורס קצינים, וההכנה לפני, וההשלמה החילית, ועוד קורסים מעפנים, אז לא הייתי רואה אותו חודש שלם אפילו, מתגברים, כשהוא היה בחיפה הייתי נוסעת לבקר אותו בשבתות, בקורס קצינים זאת הייתה יותר בעיה, כי עכו ומצפה רמון זה ממש ממש רחוק, אז נסעתי אליו רק לטקס סיום של הקק"צ. לא נורא, הכל עובר. עוד שנה וחצי שום דבר לא יפריד בינינו :). תהיה חזק, יהיה בסדר. לא כל הבנות רק רוצות להשוויץ בחבר שיוצא איתן לבלות. חלקן ידעו גם לשבת בבית ביום שישי בערב ולא לצאת, או לצאת עם חברות. בקיצור, מילה שלי, גם אתה תמצא מישהי.

heart1soul

New member
זה כלכך קשה..אבל אם באמת רוצים אפשר

בכיתי כל כך הרבה נראה לי בשנתיים האלה. .. בגלל שכלכך הרבה פעמים הבטיח ולא בא.. בגלל שברגעים הכי קשים שלי .. הוא לא היה בגלל שברגעים שהכי הייתי רוצה לחבק אותו.. לספר לו..לשמוע אותו.. הוא לא יכל בגלל כלכך הרבה פעמים שהתקשרתי ולא הייתה תשובה אבל חשבתי לעצמי מה יותר קשה? לסבול ברגעים (הרבים) שהוא לא איתי.. או להיות בלעדיו לכל החיים.. והבנתי שאני מעדיפה להיות זו שמחכה.. מאשר זו שמאבדת מישהו שהיא כלכך אוהבת אותו ואני לא היחידה כמו שאתה רואה יש עוד הרבה כמוני .אז תאמין לי שאם רוצים יכולים וכל מי שאומרת אחרת טועה.

למעלה