מה אתם שונאים בסדרה נארוטו?

מה אתם שונאים בסדרה נארוטו?

זה נכון שרובנו כאן אוהבים את הסידרה(בדרגות שונות). אבל בכל זאת יש תמיד דברים קטנים ומעצבנים(או לחילופין גדולים ומעצבנים) שאנחנו שונאים או לא מסמפטים ב"נארוטו". אני למשל לא אוהבת שלפעמים מותחים קרבות או משימות יותר מדי. אז תרגישו חופשי להתלונן

kikome

New member
גם אני שונאת כשמותחים.

אבל בעיקר ששום דבר לא מתפתח ביחסים בין הדמויות! מה קורה בין הינאטה לנארוטו? בין סאקורה לסאסקה? בין סאסקה לנארוטו? בין אינו לסאקורה? הכל קרבות קרבות...

מסכימה

היה נחמד אם היו עושים המשך של הסדרה כשהם בוגרים יותר. שם יתמקדו יותר ביחסים בין הדמויות.

dsol

New member
אממ יש כמה דברים

(ספויילר לא לקרוא מי שלא רוצה ספויילרים) דבר ראשון: המריחות שעושים בלי לחשוב פעמיים ! הקרבות נמשכים יותר מידי פרקים ! זה התחיל בערך אחרי הצ'ונין אקסם וזה מעצבן ! זה הופך להיות דפוק כמו דרגון בול דבר שני : הפגנת כוחות מיותרים ועוצמות לא הגיוניות נגיד בפרקים האחרונים המפקתה שלך גאארא של הצונמי (נכון נמאס שבכל דבר דוחפים את הצונמי) של החול הוא היה ענק !! מידי !!! אחרי זה מה יעשוןו כוחות יותר גדולים מזה ? מה במכה אחת להרוס את העולם ? זה כבר דפוק !! דבר שלישי : עניינים לא סגורים. הם עוזבים דמויות כאילו הם מתו.. נגיד הינאטא...שינו...אינו... איפה הן נעלמו ? כמה יותר מ 30 פרקים שלא ראו אותם (נכון שזה יהיה מעצבן שבאמצע קרב יחזרו לכפר לראות מה הם עושים אבל עדיין זה לא אומר שלא צריך להזכיר אותם מידי פעם) וגם אם לא מראים אותם יש איתם עניינים לא סגורים ! הינאטא ונג'י מה נסגר איתם (היה הסבר קצר אבל הם ממש הסבירו מה נסגר בסוף )? הינאטא ונארוטו ? אינו וסאקורה ? סאקורה וסאסקה (פאג!!!) ? דבר אחרון : מוות !!! מה בגלל שהם ילדיחם קטנים הם לא תמים ? זה כבר הופך להיות קודומו ! צ'ונג'י לא מת...נאג'י לא מת ! אף אחדש לא מת ! (אל תגידו ההוקוגה מת כי הוא לא נחשב הוא לא בן 12) אם כבר אומרים שהם עושים משהו שבטוח יהרוד אותם שלא יעשו ניסים ונפלאות והם במקרה יצאו חיים וה 1% שהיה סיכוי שהם יחיו תמיד יהפוך להיות 100%

Kurayami

New member
הדברים שאמרת לא מדוייקים |ספויילר|

BTW זהירות יש פה ספויילרים למי שלא קרא את המנגה בנוגע למוות...מה עם כל הדמויות שמתו? האקו,זאבוזה, גאטו, קימימארו, דוסו, קין, זאקו ואני בטוח שיש עוד רבים וטובים שאני לא זוכר כרגע! נכון שלא אצל כולם תיארו את המוות בפרטי-פרטים אבל מה אתה רוצה אנימת אימה? יש מספיק מהז'נאר הזה וזה לא הז'נאר של נארוטו... בנוגע למריחות, אי אפשר לצפות לאחרת.. -בכל- אנימה כמעט שכוללת קרבות משתדלים למרוח קטעים מותחים, נכון, הם הגזימו עם הקרב של ההוקאגה ושל אורוצימארו אבל מלבד הקרב הזה רוב הקרבות היו סבירים. בנוגע למתקפה של גאארה - מה לא הגיוני פה? דבר ראשון אתה רואה סדרה שהיא בכלל לא מציאותית אז אל תצפה להיגיון, דבר שני - מבחינת העוצמות שיש בעולם הזה זה הגיוני מאוד, תחשוב על זה - הוא בכפר שמוקף כולו חול, כך שיש לו יתרון עצום והוא יכול לשלוט בקלות בכל החול הזה וגם בקרב נגד קימימארו הוא יצר טונות של חול והרס שם יער שלם עם המפולת של החול כך שזה דווקא הגיוני למדי שהוא הצליח לעטוף את כל הכפר בחול - ודי נסחפת עם הכוח להרוס את כל העולם.. בכל זאת הוא התחזק אז רצו להראות את זה. בנוגע ליתר הדמויות.. כל המטרה בזה שלא מראים אותם בנתיים היא ליצור מיסתורין סביבם, לגרום לך לחשוב - איך הן נראות אחרי 3 שנים.. מתי הם יצוצו.. ותסמוך על קישימוטו שיחזיר אותם ברגע הכי לא צפוי! חוץ מזה תחשוב נראה לך הגיוני שקישימוטו יבזבז את כל המיסתורין שהוא יצר בקפיצה של 3 שנים תוך כמה פרקים? הוא מנצל את זה וחושף כל 2-3 פרקים דמות מהעבר לדוג' ** ספוילר למי שלא קרא 253 ** בפרק האחרון הופיע כל הצוות של נג'י-טנטן-רוק לי-גאי... בקיצור יחזירו אותם אחד אחד ואתה לא יכול לצפות שכל דמות משנית תשתתף בעלילה או שאפילו יציגו אותה/ידברו עליה כי אז אתה לא תתקדם בעלילה הראשית שהיא החשובה באמת בכל אופן... הבנת את הרעיון הכללי - לדעתי סתם ניפחת את העניין והגזמת בנוגע לבעיות של התכנית.. אבל זאת רק דעתי תרגיש חופשי להגיב למה שאמרתי
אה כן וכדי לחסוך מכם עוד פוסט, אז מה שאני לא אוהב בסדרה זה שסאקורה הפכה להיות שחצנית כזאת.. ושכל הקטע עם סאסקה מתעכב - אני רוצה שיהיה איזה ציור , משהו! טיזר!!! משהו שישאיר לנו טעם של עוד..!!

dsol

New member
טוב אז ככה.....

המוות...... לא דיברתי על הרעים..... זה תמיד ככה הרעים מתים הטובים מנצחים ובמקרה נשארים בחיים פרט למקרה של האקו וזאבוזה שזה באמת היה קטע מרגש (מאוד!) זו הפרק האהוב עלי ביותר מה שמעצבן אותי (וכנראה לא הבנת) זה שנגיד צ'וג'י היה אמור למות !! הוא לרח את הגלולה האדומה וזה אמור להרוג אותו ב 99% וה-1% הזה משאיר אותו בחיים ! זה לא רק איתו היו עוד מקרים ! מריחות.... יש מריחות וענקיות ! נו באמת נארוטו רודף אחרי סאסקה כמה פרקים כבר ? והקרב של אורו וההאקוגה היה מרוח במיוחד !!! מתקפה..... זו מתקפה ענקית ! זה הגזמה ! בסדר הוא בא מכפר של חול אבל עדיין הוא לא יכול להתחזק בצורה כזו בכל כך קצת זמן ! מתקפה אחת הרסה יער שלם ? נו באמת..... הגזמה זה טוב אבל לא עד כדי כך ! דמויות.... אני יודע על נג'י ראיתי את פרק 253 אבל עדיין הם חלק מהסידרה לא ? למה זונחים אותם אומנם הם לא דמויות ראשיות אבל הם חלק מפיתוח העלילה לדעתי זה הורס להכניס אותם רק כדי לפתח משהו ואז לזנוח אותם עד הפעם הבאה שיצטרכו אותם

ממממ...

אני יכול להבין את אלו שרואים רק את האנימה שהדמויות שם כאילו חסרות תכלית...יוצאות לעשות משהו וישר חוזרות לחור שלהן...
מנגה! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! אתה צודק בקשר למתח שהוא יוצר, פתאום הוא מכניס אותן פנימה עם תפקיד הרבה יותר חשוב מאשר שהיה להן עד עכשיו, גם כן הקטע שהוא דופק ככה סיום של הקבוצה של נג'י, המתח עולה ואני מחכה בקוצר רוח(איזה כיף להגיד את זה) לפרק הבא! בכל מקרה...אני מסכים עם רוב מה שכתבת =]

מסכים עם זה שמתיחת קרבות מיותרת =\

ומממ גם מה שדוד אומר...מתעלמים מדמויות לגמרי כאילו הן לא קיימות ופתאום פוף הן מופיעות שוב =\ זה מעצבן... זהו נראה לי.

dndboy

New member
../images/Emo103.gifהממ כן, מכיל../images/Emo58.gifים

והיחס המוגזם שכל הדמויות נותנות לסאסקה.. אז הוא השורד היחיד משבט האוציאן אבל זה רק בגלל שאח שלו לא רצה להרוג אותו.. אז הוא יודע להשתמש בסקיל של האש בגיל כזה צעיר.. זה בערך כל מה שהוא ידע לעשות.. הוא ממש לא חזק.. יחסית לנארוטו הוא סתם אפס פחדן.. (בחינות הצ'ונין) האופי שלו כזה חלש.. אח שלו ניצח אותו אז הוא ניכנס לדיכאון.. והולך לאורוצימאר =/

Kawaii Me

New member
אמת...../images/Emo29.gif

הוא באמת אפס פחדן. שפן קטן שלי, אולי תלחם בי? הוא כזה עלוב שזה כבר תת רמה מה שקורה שם >< הוא לא יכול לאזור קצת כוח ואומץ ולעשות דברים שלא..אני לא רוצה לספיילר כאן למנגה. מימלא זה יבוא בקרוב. הוא אהבל, מגעיל, שוויצר וסנוב, והוא גם פאג. >.> כל מי שאוהב(ת) אותו, עושה את זה רק כי הוא בישי ויש לו סגנון.. מצד שני..בלי אחד יש את הצד המסריח באישיות, רק שאצלנו זה גן נסגן D: אבל תחשבו מה הייתם מרגישים אם אח שלכם היה רוצח את כל מי שאתם אוהבים ואת כל מי שיש לכם בעולם. סאקר.

renegader

New member
זה לא היחס שנותנים לסאסקה

זה יותר החשיבות שנותנים לסיכון שאורוצ'ימארו ישיג את השארינגאן שזה דבר מאוד מסוכן אני אישית לא הייתי נותן ליצור הזה אורוצ'י שיש לו את רשימת הטכניקות הכי מסוכנות שיש היום והוא נחשב לאיש מאוד מסוכן את השארינגאן זה כאילו להגיש לו את קונוהא על מגש של כסף - ואם יתברר שסאסקה יכול להתמודד עם המאנגקיו שארינגאן אז קונוהא אבודה וכשיוצאים מההנחה הזאת זה לא פלא שהם עסוקים כל היום בלהחזיר את סאסקה הוא נכס שאסור לאף משוגע להחזיק כי אז הוא יהפוך לנשק השמדה המוני בכל מיקרה מה שאני שונא בסידרה זה הפילרים -לא יכול ליסבול שטויות שלא היו במאנגה וגם האנימצייה הידרדרה מאוד מאז הקרב של ההוקגאים (לא נישמע טוב בעיברית) שהייה אגב אחד הפרקים הכי טובים (פרק 71) זה לא הרבה אבל זה ברור למה

Kawaii Me

New member
הפלאשבאקים ../images/Emo29.gif

המון המון פלאשבאקים. אתם באמצע קרב, הוו סייק! תלחמו תפסיקו להזכר כל שניה בימים עברו! מה שהיה היה, התכונן למות >=]

dsol

New member
אוייש נכון ! שחכתי מזה !

והם גם כן לא קשורים ! נגיד בקרב נגד זה עם העצמות וגאארא מה קשור הפלאש בק שלו ?????? הקטע עם זאבוזה היה מיותר לגמרי עצמות: סליחה אתה מהשבט בלעע(לא זוכר אין קראו לשבט) זאבוזה: לא עצמות: טוב סליחה זה היה כזה דפוק !!!!! והפלאשבקים של קיבא..... קצת לא קשורים לכלום חצי פרק פלאשבאקים אומנם זה לימד אותנו קצת על העבר שלו דברים שלא אמרו לפני כן אבל עדיין מיותר לעשות כל כך הרבה

זה לא נכון...

הפלאשבקים של קיבה היו מגניבים! אני אוהבת פלאשבקים לעבר שלהם, כשהם היו ילדים קטנים.. זה שולט!~ הפלאשבקים של קיבה הראו לנו כמה הוא ואקאמארו קשורים..

Hikaru

New member
../images/Emo58.gif קיבה..

יש לו פלאשבקים, אני זוכר שהיה אחד בפרק 120 שהוא נזכר ברגעים שלו עם אקאמארו ^^

Kawaii Me

New member
אה עם אקאמארו! ../images/Emo29.gif

תודה ^_^ אני מוצאת אותך מועיל ופעיל מאוד >=] ~אדום~

Hikaru

New member
הוו, תודה על המחמאה :)

אני פשוט אוהב נארוטו, מנסה להיות הכי פעיל שאני יכול :) ועוד פלאשבק שכן אהבתי...
לפרקים 75 ו76 מי שלא ראה שלא יקרא היה את הפלאשבק של גאארה אל העבר, לדעתי הפלאשבק הזה היה חיוני, מאוד אהבתי אותו ^^. הזה עם יאשאמארו. גאארה היה כל כך מתוק!! (אחת מהדמויות האהובות עליי) איזה עבר טראגי..

למעלה