מועצת השבט - פרק 4

JoNy Boi

New member
ר=ס=מ=י

זה הישרדות אנשים! ה=י=ש=ר=ד=ו=ת! מה הקטע של לקלוע בננות לסל של מטר, להדליק אש מסריחה כשיש לך איך, עכשיו גם יקבלו מיטה ענקית מה זה השטויות האלה פחח

alisa20

New member
מישהו יודע מה היה הרייטניג?

(חדשה
)

LiRs Lullaby

New member
מאחר וזו פעם שנייה שזו קורה...הייתי רוצה הסבר

מאיפה טינה מביאה את ההצבעות המוזרות האלו שלה? בפרק הראשון (זה היה הראשון? אני כבר לא עוקבת עם כל חצאי הפרקים המבולגנים) כשכולם הצביעו נגד מיה כמעט פה אחד, היא החליטה להצביע נגד ורה כי היא "לא מסתדרת איתה בתקשורת" או משהו מופרך ולא קשור שכזה. היום (בפרק ההדחה שהיה), היא החליטה להצביע נגד יואב וגאי. למה היא בחרה להצביע נגד גיא? מה הפואנטה בהצבעה הכפולה אם אי אפשר להוציא אותה לפועל נגד מי שהכי מציק לה? מה היתרון בזה? זה אולי יהיה הגיוני בהמשך כשיישארו מעט אנשים וצריך יהיה לקמבן אבל מה פשר החוק הזה, שאוסר על להצביע פעמיים נגד מישהו אחד? ואניווי, סבאנה פשוט ממשיכים לאכזב. מיה הדליקה תוך יום את האש שלה והם יושבים בחיבוק ידיים מתמשך 5 ימים!)על החוף ומקשקשים להם על הדחות. כאילו, אוכל זה פחות חשוב. העיקר שנדע את מי להדיח (הייתה פה בכלל שאלה?). יואב יצא טמבל, וטוב שיצא, אני מתארת לעצמי איזה מסכנה מיה עכשיו כשהם הולכים להיות על אי אחד לבד
את ורה אני כבר פחות מעריכה, קודם יש לה משהו נגד שמנים ואחר כך נגד מבוגרים?
כנ"ל לגבי ליה שאוהבת לדבר ולדבר אבל לא אוהבת לקחת את הנטל על עצמה כשצריך (דוגמת הרשת דיג). איזה מדהימה הויקה הזו. גם יפה, גם לא שוחטת מתמודד קרצייתי כמו משה בזמן שאחרים יורדים עליו, גם שומרת אמונים לנבי ארנבי שלה (
) במשך 20 שנה, וגם הולכת לסובב את דן הלא-מודע על האצבע הקטנה. אני חושבת שגם בלי להתאמץ פיזית יש לה סיכויים טובים להצליח, כי לפעמים גם לא צריך להיות הכי חזק כדי לשרוד, מספיק להיות זו שעושה לכולם נעים בעין כדי שלא יעיפו אותך
אוהו, ונועם. סוס. תותח. קרבי. איזה רוח יש לו. הוא ודן נראה לי היחידים שנכנסו לעניין של ההישרדות מהר מהשאר. למרות שזה לא היה חכם לאכול הכל תוך פחות משבוע. ממש לא חכם.

טולין

New member
צודקת בהחלט ועוד.....

קודם כל טינה - הזוייה לחלוטין, החלטות ההדחה שלה תמוהות לגמרי ובהחלט פוגמות באהדה אליה - בוא נודה על האמת האישה לא ממש מחוברת..... אם כי לא פחות תמוה מההחלטה המטופשת על המשימה שהזכייה בה מקנה הדחה כפולה, במיוחד שאסור להצביע לאותו אדם פעמיים, מה הקטע כאילו? באותה מידה טינה יכלה להיות מודחת למרות הזכייה במשימה. - לא היה עדיף שהזכייה במשימה היתה מקנה חסינות אישית - זה בהחלט נותן היה יכול לתת משמעות. דן... הוי דן, מרוב שאתה עסוק בלהעריץ את העצמך על כמה אתה מתוחכם ותחמן - אתה לא שם לב שויקה כורכת אותך בלי שום מאמץ סביב אצבעתה הקטנה - ואתה חושב שאתה תתמרן את ויקה? הימור שלי - היא תהיה בחמישייה הסופית, נותנת לכולם להרגיש שהיא לא איום ושהיא חמודה וקופצנית, יש בה הרבה יותר תחכום ממה שנראה על פני השטח. אבל הכי חשוב מי מלך? נועם, בלי הרבה רוח וצלצולים עושה את העבודה הכי טובה !!

BrokenDream103

New member
../images/Emo45.gif ויקה ונועם לגמר!

ויקה ונעם הם באמת אנשים טובים - שקטים, ממש לא תחמנים ולא 'משחקים את המשחק' (למרות שזה יכול להיות לרעתם..). אני בכל אופן מקווה שאחד מהם יהיה בגמר. דן הוא נחש... קלטתי אותו מהרגע הראשון. אבל תכלס, במשחק הזה ככה צריכים להיות. ובאמת ההצבעות של טינה הזויות

למעלה