מזל טוב לנו!

בכריתוש

New member
מזל טוב לנו!../images/Emo65.gif

5 עמודים לפורום!
אז לכבוד המאורע החשוב סיכום ביניים קצרצר
איך עד עכשיו משמורת? אהבת? התאכזבת? מי הדמות האהובה עליך? מי הדמות השנואה עליך? מה הפרק שהכי אהבת? למה את/ה מצפה מהמשך הסדרה? נכון ש
דומה לבת שבע? שבוע טוב!

אושRתי

New member
וגם חודש לפורום../images/Emo13.gif../images/Emo65.gif

איך עד עכשיו משמורת? אהבת? התאכזבת?מעולה! סוף סוף משהוא נורמלי לראות בערוץ 2 מי הדמות האהובה עליך? מי הדמות השנואה עליך? יש כמה.. מה הפרק שהכי אהבת? למה את/ה מצפה מהמשך הסדרה? הפרק השלישי
ומצפה מהסדרה, שתמשיך להיות טובה מעניין ומצחיקה נכון ש
דומה לבת שבע?

BRANGELINA

New member
אני../images/Emo9.gif

איך עד עכשיו משמורת? אחלה אהבת? התאכזבת?אהבתי מאוד מי הדמות האהובה עליך? דוראל מי הדמות השנואה עליך? אין דבר כזה..חחח מה הפרק שהכי אהבת?בהתחשב בעןבדה שאת הפרק השלישי לא ראיתי אז הראשון למה את/ה מצפה מהמשך הסדרה? שתהיה טובה נכון ש
דומה לבת שבע?אהא...חחחחח

טינקר12

New member
גמאני!

איך עד עכשיו משמורת? ממ.. חביב ביותר איפה אפשר לראות את פרק 3?! אהבת? התאכזבת? התאכזבתי שזה מתחיל ב22:00 ושכל שניה יש פרסומות מי הדמות האהובה עליך? אודי/בת שבע מי הדמות השנואה עליך? שירןן מה הפרק שהכי אהבת? אם הייתי רואה בטח זה היה 3 למה את/ה מצפה מהמשך הסדרה? שיהיה איכותי! נכון ש דומה לבת שבע? כןןן

היפ היפ הורי!! ../images/Emo65.gif

איך עד עכשיו משמורת? מגניבה ביותר!
אהבת? מאוד התאכזבת? קצת מהפרק הראשון
מי הדמות האהובה עליך? האמת? אודי
מי הדמות השנואה עליך? תמר- כזאת סנובית...
מה הפרק שהכי אהבת? בנתיים? השלישי למה את/ה מצפה מהמשך הסדרה? שתהיה טובה כמו ההתחלה
נכון ש
דומה לבת שבע? לא ממש- אין לו את המבט הרחצני בעיניים
שבוע טוב! תודה רבה!

dand22

New member
עונה ../images/Emo3.gif

איך עד עכשיו משמורת? מעולה.. אני ממש נהנת :) אהבת? התאכזבת? אהבתי מאוד! מי הדמות האהובה עליך? נראה לי שתמר מי הדמות השנואה עליך? שירן... היא קרצייה לאללה... והקול שלה מחרפן אותי מה הפרק שהכי אהבת? היו כולה 3 חח למה את/ה מצפה מהמשך הסדרה? להתפתחויות מעניינות...
נכון ש
דומה לבת שבע? חחח יש משהו

eden83

New member
../images/Emo187.gifמזל טוב!../images/Emo65.gif

איך עד עכשיו משמורת? אהבתי אהבת? התאכזבת?אהבתי מי הדמות האהובה עליך?אין מי הדמות השנואה עליך?פאני ושירן
מה הפרק שהכי אהבת?השני כי לא ראיתי את השלישי למה את/ה מצפה מהמשך הסדרה?לאקשן
נכון ש
דומה לבת שבע? רק השיער חח

למעלה