מזל טוב על הפורום

מזל טוב על הפורום

באתם לי משמיים ממש, בידיוק היום כמה טענו סביבי ששמי פשוט לא הולם אותי. וכך תמיד הרגשתי, מעולם לא הרגשתי שאני הוא שמי, ואפילו נכנסתי לזה לדיונים המון פעמים, אני פשוט מרגישה ששמי לא מייצג אותי, למרות משמעותו היפה. אז נעים מאוד, סיון. כן כן, חשוב מאוד אפילו עם ו' אחת. למה? לסבי ז"ל, קראו ניסו, ואם "מבלבלים" את כל האותיות, יוצא סיון. אז, למי פונים פה שייעץ לי קצת?

כתבתי לך ../images/Emo13.gif

"לסבי ז"ל, קראו ניסו, ואם "מבלבלים" את כל האותיות, יוצא סיון." ככה קראו לי סיון. :] ובכלל נולדתי בחורף, אז הנה ההוכחה שלא כל ה"סיוניות" נולדו בקיץ.

גל סופר

New member
אז השם הזה יועד לך לפני שנולדת?

והנה, ניתוח קצר שלי לשם שלך: סיון- ס= זכר. י= זכר. ו= זכר. ן= זכר. הכל כאן סובב סביב נתינה, וקשה מאוד לקבל. הקושי בקבלה [בכל עניין] והרצון להתמודד תמיד לבד [ואף להעניק, גם אם אין ממה] יכול ליצור הרגשה לא נעימה. נכון, השם שלך לא קל, אבל איזה שם את חושבת שכן יתאים לך? תבררי האם תיכננו לתת לך את השם שלך לפני שנולדת או שזה צץ מתי שנולדת.

אברר גם אברר,

"נתינה וקשה מאוד לקבל" לא מצאתי משפט יותר טוב. אני לא יודעת ממש לאיזה כיוון ללכת מבחינת השם. אבל תודה לך ומיד אברר.

almonit23

New member
למה השם סיון אינו שם קל?

האם בכל מקרה הוא שם לא קל? אצלי ההורים חשבו לתת לי את שם זה במידה ותיוולד להם בת..

גל סופר

New member
חס ושלום, לא בכל מקרה ../images/Emo13.gif

סיון זה שם יפהפה שאני אישית מאוד אוהב. כל מקרה לגופו. ברוכה הבאה |לשון|

גל סופר

New member
זאת הסיבה, אולי, למה הוא לא "נוח" לך

כתבתי על זה בדיונים קודמים
אם את באמת רוצה לשנות שם, על איזה שם חשבת?

גל סופר

New member
שינוי שם הוא דבר קריטי

לא נהוג להציע למישהו שם, כיוון שהוא לא מרגיש את החיבור כמו נושא השם עצמו.

למעלה