מזל טוב

בסכ"ה קראתי כמה ספרים

אני רואה שקשה לך להבין, אז בוא אסביר לך את זה לאט לאט: ביוני 1948 הגיעה אניה בשם אלטלנה לחופי ישראל. עד כאן בסדר? על האניה היו אנשי אצ"ל. כלומר: סבירות גבוהה שהיו ימנים בדעותיהם. עד כאן בסדר? דוד בן גוריון ז"ל הורה להפציץ את האניה, ואח"כ התגאה בזה. עד כאן בסדר? יצחק רבין ז"ל פיקד על ההפצצה. עד כאן בסדר? כתוצאה מההפצצה נהרגו יהודים, שכבר הסברתי שדעותיהם היו ימניות. עד כאן בסדר? עכשיו נחבר הכל ביחד: דוד בן גוריון הורה על הריגת יהודים ימנים, יתחק רבין ביצע. אתה רואה? כשאתה רוצה להבין אתה יכול. יכול להיות שהשימוש במילה "רצח" הוא מוגזם. אני חוזר בי. הייתי צריך להשתמש במילה "הרג", או "הורה על הריגת" (להזכירך, השמאל הוא שהשתמש לראשונה במילה רוצח כלפי ראש ממשלה. אני מתנגד לזה). דרך אגב, יש עדויות של אנשי אצ"ל שהיו על האניה, שמוכנים להישבע על כך שבכל פעם שבגין הרים את הראש, האש גברה פי כמה. לגבי ה-40 ק"מ, זה עניין אחר ולא הבנתי מה הקשר בין הדברים. לפיכך אענה לך בפעם אחרת.

אביסון

New member
אתה גדול אח שלי

באנה, אתה גדול, למרות הקבוצה שאתה אוהד. ומי ייתן שהג´ינג´ית שדחפו לה את התואר יו"ר מועצת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א תמצא את עצמה מאחורי סורג ובריח בעוון שחיתויות.

הממממממ

אחינו השמאלנים??? הליכודניקים נהיו נחמדים מאז שנהייתה ממשלת אחדות? חשבתי שהשמאלנים הם עוכרי ישראל , יפי נפש בלה בלה בלה מה שאחדות מזויפת עושה לאנשים

אביסון

New member
אחי השמאלני!!!!!!!!!!!!!

כן, אחי השמאלני רייבן. מה הקשר לאחדות?!!!! במשך כל שנות ההיסטוריה (תשאל את הבגיניסט) דאג מחנה השמאל להרחיק מעצמו את כל מי שמשתייך, רחמנא ליצלן, לצידו האחר של המחנה העברי. ראה ערך "סזון גדול", "סזון קטן", מי שיש לו "פנקס אדום" לעומת למי שאין, "המחנה השפוי" לעומת אלה המשיחיים הפנאטיים, "אנחנו הקמנו את המדינה - ואתם סתם צ´חצ´חים" ועוד ועוד ועוד. מאידך גיסא, הימין לעולם לא ראה במחנה השני מוקצה וכדומה, אלא לעולם ראה בהם - כן, אחים. ותעשה לי טובה, אל תביא לי עכשיו דוגמאות כמו יגאל עמיר וכדומה.

שמאלני

New member
small אחי נראה להם את המציאות

תשמע יש להם דיאלוג מוטעה והם מאמינים בזה בוא ננסה לשנות אותם. הייתי אומר נכניס להם :).

krembo

New member
מזל טוב ותיקון

לא מדובר בפורום הרשמי של הליכוד כי אם בפורום של אתר אוהדי הליכוד שהוא ´חצי-רשמי´. בכל מקרה, מזל טוב על פתיחת הפורום ושמח שקיבלתם פורום קבוע ולא הזמניים שהיו לכם עד כה. יש לכם אפשרות להוסיף את קישורי הפורום בתוך מערכת מנהלי הפורומים של תפוז אז תשתמשו בה בשביל ליצור רשימה של אירגוני הימין הפעילים ושל אתר הבית שלכם כמובן. בקיצור, הרבה עבודה, אבל יש על מי לסמוך - אז תזיזו ת´תחת ותתחילו לעבוד!!!!

dmor_il

New member
חחח ../images/Emo13.gif

שמאלנים : רוצים מלחמה, קיבלתם!

למעלה