מחפשת חוג למתחילות מהצעד הראשון

bad girl201

New member
מחפשת חוג למתחילות מהצעד הראשון

שלום, מחפשת חוג למתחילות באיזור לוד-רמלה (בעבר שמעתי שיש בהיכל התרבות רמלה חוג שמעבירה אליאן, האם הוא עדיין קיים?). האיזורים האלה מועדפים מבחינתי, אך ייתכן ויתאים גם חוג בת"א (עדיף איזור קניון עזריאלי). כפי שניתן לראות, אני די מוגבלת מבחינת מקומות, ולפעמים גם שעות (עדיפות לחוגים בשעות 16:00 - 18:30, בגלל העבודה). כבר שנים שאני מאוד רוצה ללמוד ריקודי בטן, וסוף סוף כשיש לי זמן להקדיש לזה חבל לי מאוד לפספס... אשמח אם תמליצו לי על חוגים מתאימים, או אפילו אם מישהי יכולה להמליץ על מורות שמעבירות גם שיעורים פרטיים. תודה וסוף שבוע נעים!

ganitn

New member
ברוכה הבאה לעולם הקסום שלנו ולפורום :)

אז ככה, לגבי שיעורים ברמלה אני לא כ''כ מעודכנת, מלבד הידיעה שנטלי חי המקסימה מלמדת בא.ת. ברמלה (רח' היצירה )052-3694993. בת''א באזור עזריאלי (10 דקות הליכה משם), אשכול פיס ת''א, יש את פיפי נס, מורה ורקדנית וותיקה, 050-6670880 (היא כרגע מלמדת בפסטיבל במרוקו, תנסי להשיג אותה ביום שלישי אחה''צ). ולסיום גם פיפי וגם אני מלמדות שיעורים פרטיים ברמלה את מוזמנת ליצור איתי קשר בשמחה ואנסה לעזור גם מעבר למה שנכתב. 050-5825774 ג'נט

nataly0789

New member
היי

אני מלמדת באזור זה, קבוצת מתחילות. תוכלי ליצור עימי קשר ולקבל את כל הפרטים, בהצלחה
052-3694993 נטלי חי.

למעלה