מחשבות פליליות ושאר סדרות...

TheSegal

New member
יוו נכון ! שכחתי את family guy שאני כל כך

אוהבת

4hilla4

New member
הסדרות שלי ../images/Emo3.gif

משמרת שלישית עקרות בית נואשות איך פגשתי את אמא מספרים פשע מן העבר נמלטים בניחוש חוקר האנטומיה של גריי מחשבות פליליות csi מיאמי csi ניו יורק כריסטין הישנה רוק 30 סטודיו 60 גיבורים דקסטר סקראבס קראמבס פרוייקט מסלול הישרדות המירוץ למיליון הרווק הטופ מודל הבאה יורדים בגדול בוסטון ליגל סטרדיי נייט לייב מגרש ביתי האוסי [ז"ל] שארק אי צדק האוס שני גברים וחצי טירוף בבית אמא מחליפה עד המוות מלך השכונה סמולוויל אקסטריים מייקאובר אמריקן איידול בנות גילמור היכון הן... בשל!! מחפשים מציאות מציאות על הגג את כל מה שאני יכולה לראות ב- e דוקטור הו המפענחת קווין היל והסדרה הזאת ששכחתי את השם.. עם 5 בנים ואבא... וזה מזה מצחיק
אני מקדימה את המאוחר אני יודעת... אבל פרפאה פרטית
וכמובן כמובן כמובן.... ימי חיינו בכיכובה של מרלנה-דידרה הול המדהימה
אני בטוחה ששכחתי אבל.. זה לבינתיים

TheSegal

New member
חוץ מלראות טלוויזיה ולאכול (שזה אני מניחה את

עושה תוך כדי צפייה) יש לך זמן לעוד משהו עם כל התוכניות האלה ?

nomi17

New member
חחח צודקת

יש פה אנשים שרואים מלא מלא סדרות, אני באמת תוהה אם הם עושים עוד משהו חוץ מלראות טלוויזיה. מתי הם מספיקים????

4hilla4

New member
דווקא כן...

אני יוצאת תמיד עם חברות בצהוריים... ויש גם מפגשי כיתה.. ואני הולכת לסופרלנד לונה פארק שפיים וכל מיני... לא יודעת איך אני מספיקה.. משידורים חוזרים אני מניחה... גם בשיש שבת אני לא תמיד בבית.... אני הולכת לסבא וסבתא שלי מצד אמא בשישי אני לפעמיים ישנה שם.. ואז ביום שבת אני הולכת לסבא וסבתא השניים שלי מצד אבא... כייפפפ חיים!

4hilla4

New member
את יודעת מה קרה לי?

ראיתי פרק אחד כי שיעמם לי... צחקתי כל הפרק על הטיפשות של כמה מהדמויות.. ועל העלילה בכלל.. אבל התמכרתי... מה לעשות?! תמיד אהבתי טלנובלות... עכשיו אני רואה רק ימי חיינו.. אבל לפני שנה בערך הייתי רואה- תשוקות ימי חיינו צעירים חסרי מנוח טרה נוסטרה- ספרדית והיה גם את קשרי משפחה שממש אהבתי!!!-גם כן ספרדית נגמר!
תנחשו מה... אני לא רואה שום סדרה בעברית שהיא טלנובלה... אולי אני רואה רק קצרים וארץ נהדרת וזהו..

TheSegal

New member
אני רואה צעירים חסרי מנוח אך ורק עם סבתא שלי

יש לנו במשפחה מחלה של לדבר לטלויזיה ולצעוק על הדמויות... לראות את סבתא שלי מתעצבנת על צעירים חסרי מנוח זה אחד הדברם הכי קורעים בעולם! הקטע הגדול הוא שאני רואה פרק בשנה בערך והכל נשאר שם אותו דבר
ואשר לזה שאת אוהבת את זה, יש אנשים שלא מבינים איך אני יכולה לראות כל כך הרבה סדרות בדיוניות והרבה סדרות מצויירות (יש לי יותר מ- 80 אנימות
) על טעם ועל ריח אין להתווכח

הו,הרבה.

דקסטר,פשע מהעבר,KING OF THE HILL,מספרים,גיבורים,הלוחשת לרוחות.. האמ. בטוח יש עוד משהו. אבל אין לי שום דבר בראש כרגע.

הו הו!

איך פגשתי את אמא,סקראבס,שארק,על טבעי,איש משפחה,טירוף בבית,בניחוש חוקר,כריסטין הישנה,2 גברים וחצי,המפענחת,סמולויל.

פיכס. שלח לפני שסיימתי ../images/Emo46.gif

בעקרון רק את דקסטר,מחשבות פליליות,הירוז,והלוחשת לרוחות אני רואה קבוע. השאר אני רואה כשיש בכיף. אבל לא מחכה לזה כמו לשאר שאני מחכה לזה כל השבוע.

TheSegal

New member
ראית את הפרק האחרון שהיה בלוחשת

לרוחות? 2 הפרקים האחרונים של העונה הראשונה היו הכי טובים ובהחלט מחזקים את השינוי לטובה שחל בסדרה בעונה השניה

TheSegal

New member
../images/Emo6.gif הבעיה שלי עם הסדרה הזאת היא

שאני מתעבת את ג'ניפר לאב היואיט... אבל בשלב מסויים מצליחים לסבול אותה... הרעיון עצמו של הסדרה יפה אם כי מלא ערכים...

4hilla4

New member
הפפך ממך...

אותה עוד אני יכולה לסבול.. אבל הרעיון של העלילה הוא זה שדווקא משעמם אותי.. אני לא צריכה לצפות בפרק כדי לדעת מה הולך להיות... העלילה משעממת...

אני מחכה ליום שני הבא.

דאמ. ההתרסקות מטוס כלכך עושה חשק לראות את הפרק הבא. אני ואחי התעצבנו ששמו לנו המשך יבוא.
גניפר לאב יואיט באמת קצת מעצבנת עם המשחק הילדותי והמוגזם שלה (לדעתי) אבל הסדרה בהחלט טובה עם איזה שהיא מחשבה שהושקעה לפני ולא נאמר "אין לנו מה לעשות,נעשה עוד סדרה על בית משפט או עוד סדרה על בית חולים"

4hilla4

New member
למרות שסדרות רפואה ומשפט דווקא יותר

מצליחות מאשר סדרות על רוחות רפאים!

למעלה