מידע על הקיק בוקס

garey

New member
אורי צבי שמח שכך ואשמח לראותם

שמח שכך הדבר,ואשמח לראותם כמובן בתחרויות, נכון שהמאמץ קשה ביותר , אבל בכל ענף ספורט בכללי הקושי רב, אורי ידידי ,לא צריך לחכות לאולימפיאדה ,{גם התאילנדי עדיין לא שם ומיתחרים רבים נימצאים בו}צריך יותר לפתח את הקיק, כשיגיע ההכשר האולימפי, העסק יהיה בשל,ומפותח יותר, בארה"ב ואירופה הענף מפותח מאוד, ומשגשג ,ראה תוכניות שלמות ביורוספורט ובfox ,אליפויות רבות ותחרויות מעולות, לגבי הלימוד התאילנדי ,עד כמה שאני רואה ,אצלי בבית הלימוד הוא רב ביותר,הקושי עצום ורועי הייזלר {ממש פשרן}אתה מכיר אותו, משום מה ניראה לי, שאנו עם עצלן,ומפונק מבחינת רמת הספורט והאימונים בו, נכון מדובר בסופו של דבר, כסף כסף ,אבל אייך יגיעו לכסף ,עם לא יתנו מעצמם את הכל,כדי להגיע למטרה,{זה לא לגבי הקיק -בוקס בלבד} בכלל ענפי הספורט בארץ. ג'רי בתיקווה שישגשג ענף זה גם.

הבעיה היא כרגע בענף....

זה הפיצול...... וכל אחד צריך לבנות לו עכשיו מסת מתחרים שבעתיד יהוו דם חדש בזירה. כי אין הרבה מתחרים, וכל אחד צריך לחשוב על העתיד, ואיך לקדם את המתחרים שכבר רצים בשוק התחרויות. יניב

ג'רי,

האמן לי שאנו לא נחים על זרי דפנה,כי אם מתאמנים ומשתפרים,לאט אבל בטוח,ולבסוף נגיע למטרה בע"ה כמו שנאמר "לעולם יחשב אדם דרכו והשם יכין צעדו". שלך בפורום, אורי צבי,

dascalu jacob

New member
אני אוהב קיק בוקס יותר מתאילנדי

הקרב יותר קרוב לאגרוף הוא זורם יותר ודינאמי יותר. אבל כבודו של התאילנדי במקומו מונח.

מה שאני לא אוהב בתאילנדי בארץ זה..

שבקרבות (רואים את זה בקרבות של הליגה) יש הרבה קליצ'ים. ושיש הרבה קליצ'ים זה קרב משעמם, חיבוקים, וחיבוקים.... אם כבר אגרוף תאילנדי אזזזז.... רוצים לראות הרבה שילובים, טכניקה, זה הבאסה במסורתי... ד"א קרבות קליצ'ים לא עוברים מסך טלויזיה במדינה שלנו , הם ישעממו את הצופים שלא ממש מבינים באגרוף תאילנדי מסורתי או לא... הם רוצים לראות אקשן... יניב

zoti

New member
אפשר לפתור את הבעיה הזו בשניה

אני אגב מסכים שקרב עם הרבה קלינצ' כמו שלמשל רואים בתאילנד, בו המתחרים מתחבקים 5 סיבובים הוא די משעמם לצפיה. אפילו למישהו שהוא עמוק במואי תאי כמוני. בכדי לפתור את הבעיה הזו צריך להקפיד שהשופט יפריד את המתחרים ברגע שאין אקשן. איך שהם מפסיקים לזרוק ברכיות ומתחילים לנוח.

זה מה שעושים אצלנו! בזירה..

למרות שזה פוגע במסורתיות, הקהל רוצה אקקשששןןן לא מעניין אותו לראות חיבוקים של מתחרים...... ככה גם רמת הטכניקה של המתחרים תעלה, לי בכל אופן אני אגיד לך את האמת קשה לראות מה הרמה של המתחרים שכל הסיבובים יש חיבוקים..., אולי המאמנים יכולים בקלות לדעת, אבל לי זה קשה...והרי ידוע שהרמה עולה בתחרויות, אז יש כאן מעין חור שחור למתחרים שעולים.... יניב

garey

New member
יניב פישר מסורת קשה לשנות ,אבל

מסורת קשה לשנות אבל מה עשו באירופה ובאמריקה, שופט הזירה נותן לקלינצ'ם, מ"ס שניות ומפריד ישר, בתאילנד הקלינ'צ מביא מ"ס רב של נקודות, מפאת עבודת בירכיים לגוף, כך בנוי התאילנדי,וזו מסורת עתיקת יומין ,לך תשנה אותה, בk -1 לא שינו ,אבל אומרים לשופטים אין עבודה בקלינ'צ ,יאללה תפרידו, ג'רי

למעלה