מי יסביר לי ??

mazal4

New member
מי יסביר לי ??

מדוע הנשמה שלי בחרה לא לגדול בבית הביולוגי ? עד עכשיו לא הבנתי מה קרה למה הגעתי לעולם הזה ומה התפקיד שלי

אולי כי עלייך ללמוד לסלוח להורייך הביולוגים

כי היה עלייך לעשות זאות בגילגול קודם ולא סלחת ,ולכן נתנו לך שוב מצב / הזדמנות בו / בה יהיה עלייך לעשות זאות .ולא, (פתח מתחת לאות וו ) ,תפגשי אותם שוב ושוב על אותו תיקון . כמובן זו השערה / הסבר סביר / אפשרי.איך זה נרא / נשמע לך? ר י ב ק ה

רותי 11

New member
מזל הבחירות שלנו הן תמיד

מזל ראשית ברוכה המצטרפת לטובתנו העילאית. גם לחיות בבית לא ביולוגי זה חוזה נשמתי הדברים לא קורים סתם - כנראה שיש לך שיעור או תיקון מול ההורים הביולוגים או המאמצים או כל אחד אחר, אם תביני את זה יהיה לך קל יותר בחיים, תנסי לקבל את המצב באהבה כי אלה הן הבחירות שלך (הנשמה) לפני שירדת לכאן ולכל דבר יש מטרה עילאית. כדי להבין מה היה שם יש דרכים לבדוק את זה - אמנם הדרך הקצרה והמהירה ביותר היא דרך תקשור אבל ישנן עוד דרכים אם יש לך עוד שאלות אנחנו כאן

mazal4

New member
תודה לעונות

וכמובן אני לא יודעת מה הסיבה ולמה בחרה הנשמה שבי כך אני מרגישה הרבה חוסר בסיפור הזה וגם אבדה

רותי 11

New member
מזל את מרגישה אבודה כי

כנראה שיש עוד סיבות מלבד זה -ויש הרבה דברים שהם נסתרים מהעין, את צריכה לעשות מספר תהליכים כדי לעזור לעצמך, אחד מהם הייתי ממליצה לך לעשות תהליך סליחה מול ההורים הביולוגים שלך, ומול עצמך כמובן שאת לא צריכה אותם מולך מספיק שתזמני אותם את האנרגיה שלהם ולא משנה אם את יודעת מי הם או לא

אריאלה88

New member
לכל שאלותייך תוכלי לקבל תשובות.הכל חבוי בך.

בעזרת שחזור גלגולים תדעי נכוחה מה ייעודך,ומה עלייך לתקן בגלגול הזה. יש מקומות שמדריכים אותך בנוגע לשחזור גלגולים , תתייעצי עם מנהלת הפורום. הנשמה טרם בואה לעולמנו מחליטה בעצמה אילו תיקונים ברצונה לעבור,אם זה בפריון,עבודה,כסף,יחסים כאלו ואחרים עם בני משפחה,בריאות,זוגיות, ועוד כהנא וכהנא נושאים, והיי בטוחה שכל תחום שלקחת על עצמך לתקן, הרי שאת יכולה לעמוד בנטל החוויה הנעימה, או הפחות נעימה.... את צריכה לעבור זאת וזהו.ואז כמובן גם לשאול שאלות. עם השאלות באות התשובות. זהו חלק מהמסע המופלא. יש סברה שאומרת שקשיים מקרבים אותנו לרוחניות, אז כל אחד עם "חבילתו-הוא". אני לא מאמינה שיש מישהו בעולמנו שהגיע "על ריק", ללא מטרה וללא תיקון כלשהו. הנשמה שלנו אמורה לגדול ולצמוח וזאת נוכל לעשות ע"י מאבקים במצבים לא נוחים,לא מוכרים, לאו דווקא קשים.{אותם אלו שאנו מכנים:"מכות החיים"} וכנראה שאת זימנת לעצמך תיקון זה. את הסיבות רק את במסעך האישי ועם הכוונה נכונה {במידת הצורך} תוכלי לגלות. אני לא ממליצה שמישהו יבוא ויאמר לך מה בדיוק הכוון. עלייך לצאת למסע ולגלות בעצמך. זוהי לפחות דעתי. מה שקיים בתודעה ובתת מודע שלך חזק יותר מכל ידע שיש לבן אדם אחר, חזק או כשרוני ככל שיהיה. אני אומרת דברים אלו מנסיון המסע האישי שלי, שהיה קשה ומורכב עד מאוד, כלל שאלות נוקבות בהרבה תחומי חיים ,אך לא הייתי מוותרת עליו לעולם. בתחילה רציתי לקבל תשובות "אינסטנט" מאנשים שעובדים בתחום, כן, זה נוח וקל...ואז כשהגעתי למישהי, שהיום היא חברה יקרה שלי , הבנתי שאת המסע ואת קבלת התשובות היה עלי לעשות בעצמי. אם תהיי מחוברת לעצמך בצורה נכונה דרכך תהיה קלה יותר. עצם העובדה שהתחלת לשאול שאלות בנושא מראה שאת בכוון הנכון יקירה. אני מאחלת לך הצלחה רבה. לא תצטערי בסופו של דבר. אני מבטיחה לך.

mazal4

New member
הבעיה שהלכתי לכל מיני מתקשרים

כל אחד נתן הסבר אחר ואני מבולבלת לגמרי חיפשתי אפילו את אחת האחיות שלי ולא מצאתי דרך תקשור

רותי 11

New member
תראי מתוקה את צריכה להבין

שאת לא אמורה למצוא את אחותך ואם את לא מקבלת תשובות זה לא סתם. כאשר תתני לחיים שלך לזרום כמו שהם כי זאת המציאות שבחרת יהיה לך קל יותר לפעמים אנחנו צריכים להפסיק ל"חפור" יותר מדי

למעלה