מכשירי שמיעה ושאלות נוספות

xboy1234

New member
מכשירי שמיעה ושאלות נוספות

שלום רב,
אני חדש פה אז אציג את עצמי בקצרה: אני כבד שמיעה מלידה ברמה חומרה בינונית+, בן 27, בוגר תואר ראשון בהנדסה ועובד בהייטק.(חדש)
עד לפני 3 שנים היה לי מכשיר אנלוגי שעשיתי , אני חושב, באודיומדיק. היה לי אותו במשך שנים רבות (לפחות 8 אם אני לא טועה) ותמיד הייתי מרוצה ממנו מאוד. היה לי מכשיר רק בצד אחד למרות שהייתי צריך לעשות בשני הצדדים. לאחר מכן עשיתי שינוי - רכשתי שני מכשירי שמיעה דיגיטליים באודיומדיק מהסוג של starkey.

מאז, השתנו חיי לרעה. השמיעה שלי לא טובה ולא איכותית עם המכשירים, אחד מהם מתקלקל לעתים קרובות.. אני נוטה לבקש יותר מהרגיל שאשים יחזרו על דבריהם וכו'.
הקלינאית של אודיומדיק טוענת שהשמיעה שלי ירדה למרות שאני יודע בוודאות שזאת לא הסיבה שהשמיעה מהמכשיר לא איכותית מספיק.

מכיוון שעברו 3 שנים, אני יכול לעשות מכשיר שמיעה חדש עם סבסוד ממכבי ולמכבי יש כמה מכונים עימם היא משתתפת אבל אני לא יודע על איזו פירמה ללכת.
אני רק שמעתי מאחותי(כבדת שמיעה גם היא) שאומרים דברים טובים על חברת סימנס והיא היתה גם מאוד מרוצה מאינטרטון.

השאלה שלי היא - האם מישהו יודע איפה מוכרים מכשירי שמיעה מהחברות האלה, עם השתתפות מכבי?
האם יש מכשירי שמיעה טובים לפחות כמוהם שאפשר להמליץ?
איזה מכון מכשירי שמיעה מומלץ מבחינת דגמי המכשיר? (מכשיר שמיעה קטן , תוך אוזני - ללא החלק החיצוני)

דבר שני - כעובד בהייטק, קורה לפעמים שיש ישיבה באנגלית כשמי שמדבר באנגלית מדבר דרך הסקייפ או תוכנה אחרת במחשב.
ההבנה שלי באנגלית טובה לחלוטין אבל לצערי, בגלל כובד השמיעה, אני מתקשה לשמוע מרמקולים של מחשבים ובפרט כשזה באנגלית.
מה כבדי שמיעה יכולים לעשות במצב כזה בלי לתת לבוס תחושה שהכובד שמיעה הוא נטל או חיסרון לעבודה בהייטק, ומצד שני לפתור את הבעיה הזאת ע"מ לשמוע ולהבין כמו כולם?

תודה מראש!

בועת sabon

New member
שלום לך וברוך הבא

מכשיר שמיעה טוב הוא מכשיר שמתאים לך. לפעמים קשה למצוא את המכשיר המתאים ולכן צריך ללכת למכון שמיעה שיעזור בהתאמה. אם אתה מרגיש שהמכון שאתה עובד איתו כרגע לא קשוב מספיק למצוקה שאתה חווה עם המכשיר והתשובה היחידה שלהם, שיש לך ירודה בשמיעה, לא מספקת אותך כדאי לבדוק מכון אחר, ממש כמו חוו״ד שניה אצל רופא.
יש היום הרבה מכשירים טובים ומתקדמים בשוק. מכוני שמיעה לרוב מודעים לעובדה שכל מכשיר יכול להיות מצויין עבור אדם אחד ונוראי עבור אדם אחר ולכן נותנים לרוב להתנסות תקופה מסויימת (שבועיים או חודש) עם המכשיר החדש.
אולי אתה צריך לחזור למכשיר אנלוגי.
לגבי הקלקולים החוזרים ונשנים - זה לצערי עניין של מזל. אני מקווה שהמכשירים החדשים שתרכוש יהיו טובים יותר.

בועת sabon

New member
לגבי שיחות בסקייפ

אני היום עם שתלים ולא מסוגלת להבין מילה בסקייפ.
מאחר ובעבודתך אתה נדרש לתפקד עם זה הייתי מבררת במכון שמיעה או מקום שמוכר אוזניות מיוחדות וכד׳ שעשויות להתאים ולעזור.
מבינה אותך מאוד.
בהצלחה.

למעלה