מספיק כבר!

רזונת

New member
מספיק כבר!

למי שטוב להיות שמן-נהדר!!! (למרות שאישית אני לא מאמינה שיש מישהו כזה, ברור שיותר כיף ללכת בקיץ עם ביקיני וחולצות בטן מאשר להתחבא מאחורי בגדים גדולים... חוץ מזה, אין ויכוח על כך שרזה זה יפה בתקופתנו... אם מישהו חושב ששמן זה יפה- אני לא מאמינה לו ואני חושבת שהוא לא כנה עם עצמו!!! מספיק "לרחם" על הרזים והרזות ולהגיד שהם אנורקטיים ומרעיבים את עצמם בלה בלה בלה... נכון שיש גם כאלה, אבל בדיוק מהצד השני קיימים גם אכלנים כפייתיים!!! מי שרוצה לזלול ולהיות שמן שיעשה זאת, אבל תכבדו את אלה ששומרים על הגזרה ויודעים להנות בחיים לא רק מאוכל!!!

עופר 123

New member
אוי אוי אוי .......

רזונת יקרה..... קשה לך להאמין שיש אנשים שטוב להם בגדול? קשה לך להאמין שאני ושכמותי חושבים שאישה מלאה/שמנה/גדולה היא הרבה יותר סקסית ונשית מאישה רזה? לי יותר קשה להאמין שיש אנשים שלא מוכנים לקבל העדפות של אחרים, וחושבים שהעדפה אחרת היא כיסוי בלבד. את מבקשת להפסיק "לרחם על הרזים והרזות ולהגיד שהם אנוקרטיים ומרעיבים עצמם..."אני לא מרחם על רזים ורזות, גם לא על שמנים ושמנות. לעומת זאת, אני כן מרחם על אלו שחושבים שאנשים גדולים נהנים רק מאוכל. אני מרחם על אלו שחושבים שנשים גדולות ושמנות צריכות להסתובב רק עם אוהלים ולא, רחמנא לצלן, עם חולצות בטן, בגדי גוף או בגדי ים. אני מרחם על אלו שהחברה הטמיעה בהם ערכים מעוותים לפיהם היופי הנשי יכול לבוא רק במידה אחת - 36 ומטה. אני מרחם על כל אלו שלא מסוגלים לקבל את האחר, כיוון שבעשותם כך תהיה להם בעיה עם עצמם ("אם עכשיו להיות שמן זה "בסדר", האם זה עושה אנשים רזים ל"לא בסדר"?). אני מרחם על כל אלו שהמחשבה שלהם מעוורת אותם, ודי לחכימא ברמיזא.

ב ר נ ד ה

New member
מילים כדורבנות עופר....

זו התגובה הראויה למי שנכנס לכאן כדי להקניט ולהתגרות. ובקיצור לאנשים קטנים - תרתי משמע....

רזונת

New member
לא יפה!!!

זה ממש לא בסדר. אני לא הקנטתי אף אחד, רק הבעתי את דעתי ואתם מיד יוצאים בהעלבות וגידופים! גם אני יכולה להקניט את השמנים תאמינו לי, אבל אותי לימדו כבד כל אדם באשר הוא. ממש קבלת פנים לא נעימה ולא תרבותית. מוזר שהדבר מגיע ממנהל הפורום שאמור לעודד ולתת הרגשה טובה לנכנסים לפורום (גם אם לא מסכים עמם). יש דרכים יפות ונעימות יותר להתבטא. שלום ולא להתראות.

רזונת

New member
לא יפה!!!

זה ממש לא בסדר. אני לא הקנטתי אף אחד, רק הבעתי את דעתי ואתם מיד יוצאים בהעלבות וגידופים! גם אני יכולה להקניט את השמנים תאמינו לי, אבל אותי לימדו כבד כל אדם באשר הוא. ממש קבלת פנים לא נעימה ולא תרבותית. מוזר שהדבר מגיע ממנהל הפורום שאמור לעודד ולתת הרגשה טובה לנכנסים לפורום (גם אם לא מסכים עמם). יש דרכים יפות ונעימות יותר להתבטא. שלום ולא להתראות.

רזונת,

לא חבל דווקא הגעתי רגועה חשבתי על שלום אמת ואחוות אין קץ ואז ראיתי אותך ותראי למה הפכתי
את אולי לא יודעת אבל אבל יש משהו שקוראים אותו שטיפת מוח חברתית שמחה לבשר לך תבואי כל יום [ אבל רק אם את מוכרחה ! ]

גילה37

New member
את מיצגת את הנורמות .........

שאותן אנו מנסים לשנות, את מאפיינת את ההליכה אחרי הרוב שקבע כי אישה רזה היא אישה יפה ואישה שמנה היא לא נחשבת או של איפה , אין טענה מצידנו כי אישה רזה היא מורעבת אלה שכתוצאה מההליכה אחר הזרם שאומר כי אישה רזה צריכה להיראות ממשקל 55 ק"ג ומטה אז יש לפעמים הרעבה עצמית של נשים, ואין פה עיניין של רחמים עצמיים , אךף אחד לא מרחם על עצתמו רחמים עצמיים הם סימן לחולשה ואנחנו לא חלשים , אנו רוצים פורום שיהיהו בו אנשים שידברו על כל מה שמציק להם , מה מפריע להם בחברה , להביא לתודעה של אנשים שיש להם בורות בנושא של נשים אלה ,ולנסות ליצור קבוצה של אנשים שאוהבים אחד את השני מה רע כל כך? את נכנסת לכאן בתור רזה ובאה בטענות כלפינו את מראש לא היית מוזמנת לכאן ואני לא מסלקת אותך חלילה אלה שהפורום הזה כנראה לא מתאים לך אבל אם ניכנסת לכאן מתוך כל הפורומים שקיימים אז כנראה שישי סיבה , אדם לא עושה דבר בלי לחשוב עליו ובלי מטרה ובלי להתכוון ,, הייתי רוצה שתשתפי אותנו למה בחרת דוקא בפורום הזה ????? הכינוי שלך מצביע על עובדת היותך רזה האם עובדה זו מציקה לך??????? האם זהו עקב האכילס שלך????? את מוזמנת לשתף אותנו כאן ואין לאף אחד ובוודאי לא למנהלי הפורום רצון לתקוף ולהתקיף אבל יש רצון אדיר לשמור על הבית שלנו ממזיקים........ שלך גילה ואני כן מאוד רוצה שתיכתבי כאן את יכולה לתרום לנו המון מהצד שלך

למעלה