מעירה קצת את הפורום... שאלון!!

linoroosh

New member
מעירה קצת את הפורום... שאלון!!

מקווה שזה בסדר פשוט מ-מ-ש משעמם לי... 6 דברים שהייתם עושים\אומרים אם קרוב הייתם מגלים שהחבר הכי טוב שלכם הוא קרוב משפחה של מיקה? 1. 2. 3. 4. 5. 6. 5 דברים שהייתם עושים\אומרים אם הייתם רואים את מיקה באמצע הרחוב? 1. 2. 3. 4. 5. 4 דברים הייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם כרטיס להופעה של מיקה בלונדון + כרטיס כניסה למאחורי הקלעים? 1. 2. 3. 4. 3 דברים שהייתם עושים\אומרים אם מיקה היה אומר שהוא שונא יהודים? 1. 2. 3. 2 דברים שהייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם להיות שעה לבד עם מיקה? 1. 2. דבר 1 שהייתם עושים אם טוסיק היה נופל עליכם מהשמיים? XD טוב עכשיו ברצינות: דבר 1 שהייתם עושים אם מיקה היה אומר לכם שהוא אוהב אותכם? 1. להלהלה3>

אבירן171

New member
עונה ../images/Emo12.gif

א) 1.רוצח את החבר, פושט את עורו, שוחט את מיתרי קולו ומכניס לצווארי, שם את עורו עלי והולך למיקה. 2.משחד את החבר לשואל אותו ולהגיד לו דברים במקומי. 3.לוקח את האקדח ויורה לכל כיוון. 4. מבלגן את הבית רק בשביל שאמא לא תדע שאני לא חוזר בשבוע הקרוב מאצל החבר. אין עוד
ב) 1)מנשק אותו. 2)מחבק אותו. 3)חוטף אותו כמובן. 4)יורה בכל מי שמתקרב
מיקה הוא רק שלי. 5)שואל את כל מה שהפורום רוצה שאשאל
ג) 1)לוקח את הM-16B שיש לשכן עם המטול, יורה את הרימון על השכנים ממול (ובאותה הזדמנות אומר תודה לבחור שבשמיים אל ההזדמנות לחסל את השכן שלי שלא מפסיק להרעיש לי ב-9 בבוקר!!!), ואת השאר מרסס על מי שעובר. בשביל כרטיס כמובן. 2)הייתי מתלהב על הפורום שיש לי את הכרטיס ושואל מי מוכנה לעשות טובות הנאה בכדי לקבל אותו
3)מוכר אותו ב-1,000$, בעצם, לכל המרבה במחיר
4)מתאבד. 5)פשוט הולך. ד) 1) Join the Club. Don't forget to fly right to Germany, then left, don't forget to take stright (והמבין יבין את מה שכתבתי) 2) לא היה מזיז לי כל עוד הוא לא היה נאצי (ולא כל אנטישמי הוא נאצי
(. 3) כלום. ה) 1) Mika, I love you 2) I need some cash if you don't mind טוסיק? נשכב ומקווה שיפול על המקום הנכון
אם מיקה היה אומר לי שהוא אוהב אותו? אני מניח שהייתי חוזר לארון (האומנם יצאתי?....) או שפשוט הייתי מתגאה בכך שהייתי איתו במיטה. בשביל מיקה אני מוכן לחריגה משמעתית
בברכה, אבירן..

uroren

New member
עונה. איזה רעיון מגניב ../images/Emo6.gif

דברים שהייתם עושים\אומרים אם קרוב הייתם מגלים שהחבר הכי טוב שלכם הוא קרוב משפחה של מיקה? 1. "אני שונאת אותך! יואו איך לא אמרת כלום עד עכשיו?!" 2. "אתה כאילו רואה אותו אוכל חמין בשבת? איזה כיף לך!
" 3. "אתה יכול להכיר לי אותו?" 4. אם זה בן- "אם אנחנו נתחתן אז הוא יהיה קרוב משפחה שלי גם נכון? אז איפה הטבעת?
" 5. "אני הולכת להתעלף!" 6. ~מתעלפת~ 5 דברים שהייתם עושים\אומרים אם הייתם רואים את מיקה באמצע הרחוב? 1. "יו איזה דומה האיש הזה למיקה!" 2. מצלמת אותו. 3. "מיקהההההההה אומייגד מה אתה עושה כאן?!" 4. "אני הולכת להתעלף!" 5. ~מתעלפת~ 4 דברים הייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם כרטיס להופעה של מיקה בלונדון + כרטיס כניסה למאחורי הקלעים? 1. "אין לי כסף להחזיר אבל!" 2. "יש לי סרטן ואתה לא רוצה לספר לי? לא? אז למה לעזעזאל אני מרגישה כאילו אני הולכת להיות בגן עדן?" 3. "אני הולכת להתעלף!" 4. ~מתעלפת~ 3 דברים שהייתם עושים\אומרים אם מיקה היה אומר שהוא שונא יהודים? 1. מבררת אם זה באמת הוא אמר. 2. בוכה. 3. הופכת לבנאדם הכי מבולבל בעולם- אם זה שמקבל את כולם כשווים שונא אותנו, אז מי לעזאזאל כן אוהב אותנו?! 2 דברים שהייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם להיות שעה לבד עם מיקה? 1. "אני הולכת להתעלף!" 2. ~מתעלפת~ (אתם חושבים שהוא יודע הנשמה מפה לפה?
) דבר 1 שהייתם עושים אם מיקה היה אומר לכם שהוא אוהב אותכם? 1. מבקשת לצאת לשירותים ומתעלפת שם- לא נעים, בכל זאת
סתם.. חח. כנראה מחייכת כמו מטורפת ואומרת לו שגם אני
מיקה
אחלה שאלון, אחלה יוזמה
דמבו ^^

helen333

New member
תודה, לינורוש!! השיעמום פה גובר../images/Emo6.gif

6 דברים שהייתם עושים\אומרים אם קרוב הייתם מגלים שהחבר הכי טוב שלכם הוא קרוב משפחה של מיקה? 1. מבלה יותר זמן עם אותו חבר 2. מבקשת שייספר לי כל מה שהוא יודע על מיקה 3. מאיימת להרוג את החבר עם הוא לא ייקח אותי למיקה. 4. מנסה לימצוא דברים דומים בין החבר למיקה 5. מסתכלת שעות על החבר 6. פשוט שמחה שיש לי חבר שהוא קרוב של למיקה 5 דברים שהייתם עושים\אומרים אם הייתם רואים את מיקה באמצע הרחוב? 1. משתדלת לא להיתעלף ולא ליצרוח 2. מרגיעה את הנשימות שלי 3. רצה אליו, מנקשת ומחבקת אותו
4. אומרת לו שאני אוהבת אותו ושאנחנו מתחתנים
5. חוטפת אותו גם עם הוא מסכים להיתחתן וגם עם לא 4 דברים הייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם כרטיס להופעה של מיקה בלונדון + כרטיס כניסה למאחורי הקלעים? 1. צורחת ומשתגעת
2. מספרת לכל העולם על זה 3. קונה למיקוש מתנה, מכינה לו מתנה ובוחרת תבגים הכי יפים שלי 4. *כשאני מגיע למאחורי הקלעים* חוטפת את מיקה
3 דברים שהייתם עושים\אומרים אם מיקה היה אומר שהוא שונא יהודים? 1. מתאכזבת ובוכה
2. בוכה ומתאכזבת
3. ועוד קצת בוכה
2 דברים שהייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם להיות שעה לבד עם מיקה? 1. "Mika my love, i love you, lets get married and have babies"
2. *** למה מה חשבתם? זה מיקה!!!!
דבר 1 שהייתם עושים אם טוסיק היה נופל עליכם מהשמיים? XD 1. מנסה להבין מה קרה לי הרגע ושל מי הטוסיק טוב עכשיו ברצינות: דבר 1 שהייתם עושים אם מיקה היה אומר לכם שהוא אוהב אותכם? 1. הייתי אומרת "!!i love u t2!! now lets get married and have babies"
תודה לינורוש, חיזקת ת'דימיון המפותח שלי

linoroosh

New member
יאללה גם אני עונה..

6 דברים שהייתם עושים\אומרים אם קרוב הייתם מגלים שהחבר הכי טוב שלכם הוא קרוב משפחה של מיקה? 1. לא יודעת מה לעשות עם עצמי.. 2. קמה בבית חולים ומגלה שהתעלפתי 3. קמה מהמיטה בטירוף והולכת לחבר שלי 4. אומרת לחבר שלי: "היי חבר! אתה נורא יפה היום! וחכם! ומוכשר! ואפשר את הטלפון של מיקה?? ומקסים! וחמוד! וחבר נהדר!" 5. הולכת למיקה 6. ואונסת אותו..XD 5 דברים שהייתם עושים\אומרים אם הייתם רואים את מיקה באמצע הרחוב? 1. OMG 2. זה מיקה!!! 3. מה עושים? מה עושים? מה עושים?!?!!??! 4. הוא "את הטוסיק מחסים".. אני "שיט דיברתי בקול??" הוא: "אהה כן.." אני: "אופס.." 5. "אפשר לאנוס אותך??" 4 דברים הייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם כרטיס להופעה של מיקה בלונדון + כרטיס כניסה למאחורי הקלעים? 1. בודקת אם זה נכון.. 2. ובודקת.. 3. ובודקת.. 4. ומגלה שעבדו עליי..=( 3 דברים שהייתם עושים\אומרים אם מיקה היה אומר שהוא שונא יהודים? 1. א-ו-י ו-א-ב-ו-י-! 2. הייתי מ-א-ו-ד עצובה והייתי מוציאה אותו לגמרי מהחיים שלי! 3. הייתי מחפשת אותו וכשהייתי מוצאת הייתי אומרת לו שהוא נראה כמו עכבש מסריח.. אבל כמובן שזה לא יקרה 2 דברים שהייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם להיות שעה לבד עם מיקה? 1. הייתי עושה רק דבר אחד.. 2.אונסת אותו! דבר 1 שהייתם עושים אם טוסיק היה נופל עליכם מהשמיים? XD טוב עכשיו ברצינות: דבר 1 שהייתם עושים אם מיקה היה אומר לכם שהוא אוהב אותכם? 1. גם אני!!!! אהה אופס אני עם טום קאוליץ.. שכח מזה!

lollipop161

New member
עונההה

6 דברים שהייתם עושים\אומרים אם קרוב הייתם מגלים שהחבר הכי טוב שלכם הוא קרוב משפחה של מיקה? 1.מהההה??!?! 2.אתה בקשר איתו??? 3.תגיד לו שיבוא לישראל!!! (כאילו דה) 4.מה הקשר המשפחתי ביניכם? 5.אפשר לבוא לגור אצלך? 6.תן לי כרטיסים לטיסה והופעות!!! 5 דברים שהייתם עושים\אומרים אם הייתם רואים את מיקה באמצע הרחוב? 1.מיקהההההההההההההה 2.נשק אותי!! 3.חבק אותי!!! 4.חתום לי!!! 5.בוא כבר לישראל!!! 4 דברים הייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם כרטיס להופעה של מיקה בלונדון + כרטיס כניסה למאחורי הקלעים? 1. מתעלפת 2.קמה 3.מודיעה לכל העולם כדי שיקנאו 4.הולכת להופעה פחח 3 דברים שהייתם עושים\אומרים אם מיקה היה אומר שהוא שונא יהודים? 1.למה??! 2.להסביר לו שאין לו סיבה 3.להוכיח לו שמתים עליו פה אבל אין מצב......
2 דברים שהייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם להיות שעה לבד עם מיקה? 1.אונסת אותו 2.עושה לו סיור בארץ חחחח דבר 1 שהייתם עושים אם טוסיק היה נופל עליכם מהשמיים? XD מתחמקת..... דבר 1 שהייתם עושים אם מיקה היה אומר לכם שהוא אוהב אתכם? 1. אומרת לו שגם אנייי ובוא להתחתן!!!!! הכי פשוט

ענבי פ

New member
אהעאהעאעא!! שאלון כלבבי ../images/Emo9.gif

6 דברים שהייתם עושים\אומרים אם קרוב הייתם מגלים שהחבר הכי טוב שלכם הוא קרוב משפחה של מיקה? 1. קופצת עליו בחיבוקים ונשיקות 2. מכריחה אותו לשיר, רק בשביל הודאות D: 3. מתחתנת איתו 4. עושה לו ילדים 5. רוצחת אותו 5 דברים שהייתם עושים\אומרים אם הייתם רואים את מיקה באמצע הרחוב? 1. חוסמת לו את הדרך "בטעות" 2. מפילה עליו ת'כוס קולה שיש לי ביד "בטעות" (כדי שיישאר באותו מקום עוד כמה דקות, דהה!) 3. נכנסת לו במכונית ומחליפה איתו פרטים D: 4. מתקשרת אליו כל 5 דקות 5. זה לא מספיק?!
4 דברים הייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם כרטיס להופעה של מיקה בלונדון + כרטיס כניסה למאחורי הקלעים? 1. קופצת על הבנאדם שנתן לי 2. עושה לו ילדים 3. קוראת להם "מיקה" ו"לונדון" (ולא, אני לא קוראת לשלישי קירשנבאום!) 4. עפה ללונדוןןןן!! זה לא ברור?!!??!
3 דברים שהייתם עושים\אומרים אם מיקה היה אומר שהוא שונא יהודים? 1. מתכחשת 2. מתבאסת ברמות לא אנושיות 3. מתאבדת סתם, חס וחלילה ;) 2 דברים שהייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם להיות שעה לבד עם מיקה? 1. לא לציטוט ;) 2. לא לציטוט ;) (יש ילדים באתר!!!) דבר 1 שהייתם עושים אם מיקה היה אומר לכם שהוא אוהב אותכם? הייתי מסתכלת על זה בצורה ריאליסטית ונאלצת להגיד "מצטערת, אבל זה לא יכול לקרות ביננו. זה לא אתה, זה אני. אני פשוט לא בנויה לקשר!". סתאאאאאאאאאאאם הייתי חוטפת שבץ על המקום

helen333

New member
../images/Emo6.gifחעחעחע

י'מצחיקה, אני אוהבת ת'הומור שלך
(ובכלל ת'הומור של המעריקים פה!!) ^_^ 3-4:
הרגת אותי עכשיו. 1. כבר התחלתי להיבהל!!! חח

../images/Emo121.gifעונה^^

6 דברים שהייתם עושים\אומרים אם קרוב הייתם מגלים שהחבר הכי טוב שלכם הוא קרוב משפחה של מיקה? 1. מבקשת ממנו כרטיסים חינם להופעה שורה ראשונה, דאא
2. מבקשת פגישה אישית עם מיקה^-^ 3. מבקשת ממנו את החנות בגדים של מיקה
ואז הולכת לקנות את הבגדים
4. אממ... אני מניחה ש... משהו שקשור למיקה?
5. נמנמ 6. אהוי
5 דברים שהייתם עושים\אומרים אם הייתם רואים את מיקה באמצע הרחוב? 1. "אומיגאאאאאאאאאאאאאאאאד" 2. "מיקהההההההההההההההההה" 3. "שיואו מיקה תעשה לי ילדים33333>" 4. "ס'גיי כפרות אעהאעהאעה גייקושקושצ'אן~3>" 5. "אומג, מיקההההההההההההההה~" 4 דברים הייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם כרטיס להופעה של מיקה בלונדון + כרטיס כניסה למאחורי הקלעים? 1. הולכת להופעה, מנסתםO: 2. מביאה למיקה מתנה3: 3. מכינה שלט של "מיקה אני אוהבת אותך" XP 4. מזייפת לכל אורך ההופעה
3 דברים שהייתם עושים\אומרים אם מיקה היה אומר שהוא שונא יהודים? 1. מתבאסת 2. שולחת לו מכתב ושואלת אותו למה הוא שונא יהודים 3. שומעת את המוזיקה שלו נטו, רק כי היא טובה, אבל לא בדיוק אוהבת את מיקה עצמו, אני מניחה. 2 דברים שהייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם להיות שעה לבד עם מיקה? 1. קא-בום.
2. נכנסת להריון.
דבר 1 שהייתם עושים אם טוסיק היה נופל עליכם מהשמיים? XD טוב עכשיו ברצינות: דבר 1 שהייתם עושים אם מיקה היה אומר לכם שהוא אוהב אותכם? 1. חיבוק+נשיקה3> הודגש באמצעות התלתלים של מיקה~

עונה

6 דברים שהייתם עושים\אומרים אם קרוב הייתם מגלים שהחבר הכי טוב שלכם הוא קרוב משפחה של מיקה? 1. צורחת 2. נופלת 3. מפרפרת על הריצפה 4. מזילה ריר 5. קמה ונרגעת 6. דורשת מהחבר פגישה מיידית עם מיקה 5 דברים שהייתם עושים\אומרים אם הייתם רואים את מיקה באמצע הרחוב? 1. צורחת 2. רצה אליו 3. מחבקת אותו מהלב 4. נשיקה בלחי 5. מספרת לו כמה שהוא גאון 4 דברים הייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם כרטיס להופעה של מיקה בלונדון + כרטיס כניסה למאחורי הקלעים? 1. צורחת 2. מתלהבת 3. מחבקת 4. "תודה תודה תודה תודה תודה תודה..." 3 דברים שהייתם עושים\אומרים אם מיקה היה אומר שהוא שונא יהודים? 1. 2. 3. 2 דברים שהייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם להיות שעה לבד עם מיקה? 1. עזבו לא לגילכם
2. גם דבר 1 שהייתם עושים אם טוסיק היה נופל עליכם מהשמיים? XD טוב עכשיו ברצינות: דבר 1 שהייתם עושים אם מיקה היה אומר לכם שהוא אוהב אותכם? 1 . גם זה לא לגילכם

XRockXIsXPunkX

New member
../images/Emo44.gifעונה

6 דברים שהייתם עושים\אומרים אם הייתם מגלים שהחבר הכי טוב שלכם הוא קרוב משפחה של מיקה? 1.מתחנפת כמה שרק אפשר ומבקשת לבדר לי איזה דייט איתו... 2.הייתי באה לבקר אותו/אותה כל יום למקרה מיקה יחליט לבוא לביקור
3.דורשת כרטיסים וכרטיס V.I.P למיקה 4.הייתי חוטפת את אותה חברה והייתי משחררת אותה,רק אם מיקה יבוא להופיע בארץ 5.אין לי מה לכתוב
6.עדיין אין לי מה לכתוב
5 דברים שהייתם עושים\אומרים אם הייתם רואים את מיקה באמצע הרחוב? 1.הולי שיט זה מיקה!!!! 2.מיקה!!! תסתכל לכאן!! בבקשה!!! 3.תגיד צ'יאזז
4.~תופסת אותו,זורקת לטרנזיט צבעונית וטסה לצד השני של העולם.שם אוכל לתכנן עליו את זממני....
~ 5.אני:"מיקה! רוצה להתחתן איתי?! אני Big Girl" מיקה:"Your are beautiful" 4 דברים הייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם כרטיס להופעה של מיקה בלונדון + כרטיס כניסה למאחורי הקלעים? 1.מהר תביאו אמבולנס! היא התעלפה! 2.מה לא הייתי עושה?! 3.מודה לאלוקים על שנתן לי את החיים האלה.... 4.אוהבת את אותו בן אדם עד סוף ימי חיי 3 דברים שהייתם עושים\אומרים אם מיקה היה אומר שהוא שונא יהודים? 1.כל אחד והדעה שלו 2.אוקיי................. 3.למה אתה שונא אותי,מיקה..? 2 דברים שהייתם עושים\אומרים אם היו נותנים לכם להיות שעה לבד עם מיקה? 1.
2.כ"כ שאלה רטורית... דבר 1 שהייתם עושים אם טוסיק היה נופל עליכם מהשמיים? XD טוב עכשיו ברצינות:
דבר 1 שהייתם עושים אם מיקה היה אומר לכם שהוא אוהב אותכם? 1.אני גם
אותך מיקה.... ועכשיו באמת: לא יודעת מה הייתי עושה,אבל באותו יום הייתי מאבדת את הבתולים....

למעלה