משחק זה או זה!

4hilla4

New member
אוו שאלת המשך להודעה הקודמת...

הפרק שחטפו את הילד ושמו אותו למכירה פומבית או הפרק שהיה מישהו שאנס נשים ואל ירתה בו?

adida33

New member
הפרק של המכירה הפומבית

הוא היה מעולה
העונה הראשונה או העונה השנייה?

הראשונה,בלי שום ספק.

(והפרק של המכירה הפומבית היה ענק!) ו..לא יודעת. אין לי עוד מה להגיד לכם.

טרודייי

New member
את הפרק הזה של התאומות^

ראיתי בשיעור קרימינולוגיה
יש לנו מורה תותח שמביא לנו כל הזמן פרקים ממחשבות פליליות ואנחנו מנתחים א ת הפרק וזה.. אני מקווה שגם שנה הבאה הוא יביא לנו כל מיני פרקים

4hilla4

New member
החלק הראשון אחח קשה!

הוא היה יותר מותח והסוף פחד!!! אבל מבחינת השירים הפישר קינג פרק 2 שאני ראיתי את הסצנה האחרונה בפרק אני התחלתי לבכות! עם השיר,ועם כל מה שהראו על כל אחת מהדמויות ועם אל, התחלתי לבכות הפרק הראשון של החטיפה של ריד או השני?!

nomi17

New member
הפרק הראשון

זה ממש לא היה כיף לראות איך הפסיכופת התעלל בריד, הוא יותר מדי חמוד כדי שאפשר יהיה לראות איך מתעללים בו. הפרק של הרוצח ילדים או הפרק שגדעון יושב בדיינר עם הרוצח?

yuval 153

New member
הפרק שהוא יושב בדיינר עם הרוצח

הפרק שהוא יושב בדיינר עם הרוצח זה היה פשוט פרק גאוני ומתוחכם חבל שלא תפסו אותו בסוף זה היה הפרק הראשון שראיתי ולא תפשו אותו טוב לא קראתי הכול אז אני מקווה שאני לא עושה משהוא פעמיים הפרק עם האיש שיש לו התקפים פוסט טראומאטים או הפרק עם הרוצח הזה שגר בכפר על גבעה ויש אגדה שמספרת שהוא אוכל ילדים

הפרק עם הרוצח

שגר על גבעה ויש אגדה שמספרת שהוא אוכל ילדים (בסופו של דבר הילד הוא הרוצח, זה היה גאוני!). גדעון או ריד?

yuval 153

New member
אני כלכך שונא את שניהם

אני שונא את שניהם גדעון ממש חש שהוא פותר את התעלומה וריד פשוט מעצבן לא משנה כמה הוא גאון

adida33

New member
ריייייייייייייייייייייייד../images/Emo99.gif

הוא פשוט מושלם
אמ אמ אמ אמ ממממממ וואי אני לא יודעת
נחרבש משהו: הפרק של ההצתות (שהיה אתמול) או הפרק עם הערבי שמנסים לעשות פיגוע בקניון?

ליאני2

New member
הפרק עם הערבי לגמריי

וואי הפרק הזה היה כל כך קשה! ג'ייג'יי או אמילי?

4hilla4

New member
אמילי

כי את ג'ייג'יי לא מראים הרבה וגם שמראים אותה היא לא משהו... חוץ מהפרק של ג'ונס שהיה טוב, אני לא ממש אוהבת את הדמות שלה.. ההפך מאמילי שגם אותה לא מראים הרבה אבל שכבר כן מראים אותה אני מאוד אוהבת את הדמות שלה!! נמממ.. נגמרו כבר כל האפשרויות אבל.. מי יותר השתגע?? אל-אחרי שירו בה, ובפרק 5 התחילה לשתות מטורף ובכלל התנהגה כמו משוגעת או ריד שבפרקים אחרי החטיפה שלו התנהג כמו משוגע ורצה לקחת סמים?

yuval 153

New member
לא ראיתי אף אחד מהפרקים

לא ראיתי שום פרק משנהים נכון שזה מצער את הפרקים הכי טוב אני מפספס הפרק שחטפו את ריד זה הפרק בשני חלקים??? עם הסכיזופרני?

4hilla4

New member
כן.. ואם באמת לא ראית את ה-

פרק אחרון עונה1 ופרק 1 עונה 2 אז הפסדת..

למעלה