נוב + שאלות. בבקשה כנסו ועזרו

StrengthHonor

New member
נוב + שאלות. בבקשה כנסו ועזרו

טוב אז ככה , נרשמתי למשחק הזה , וסך הכל מה שאני רואה זה בלאגאן אחד ענקי 1. אפשר לשחק בכבוד בחינם? בלי לשלם כסף על פרימיום? 2.כל המשחק זה בלאגאן אחד גדול של דברים שלא מתקשרים זה אל זה או שיש עולמות עם חוקים נורמליים ? 3. רק אני או שהשליטה מסורבלת למדי? 4. איך יוצרים דברים ובמה זה כרוך? תודה רבה לכולם מראש, גמר חתימה טובה.

SShirly

New member
ברוך הבא../images/Emo13.gif

אני מסכימה שזה בלאגן אחד ענק.. אבל זה רק כי צריך להתרגל. אפשר בהחלט להנות מהמשחק מבלי לשלם פרימיום. אני לא בטוחה שיש בכלל מישהו בפורום שמשלם באשראי על השתתפות. יש הרבה דרכים לעשות כסף בSL מבלי לשלם פרימיום אבל זה לא מה שצריך לעניין אותך כרגע. כסף תצטרך אחרי שכבר תתרגל, תכיר ותחליט מה היעוד שלך שם: להכיר אנשים, לגלות עולמות חדשים, להעביר את הזמן או באמת לעשות עסקים. "נובים" צריכים כסף בהתחלה בשביל בגדים וקישוטים בעיקר. את זה אפשר להשיג גם בחינם אם יודעים איך לחפש. ובשביל זה אנחנו כאן. השליטה לא מסורבלת בכלל. גם כאן מדובר במשהו חדש שצריך להתרגל אליו. כדי ליצור דברים צריך להתאמן המון. אני ויתרתי על זה די מהר למרות שיש לי ידע בבנייה תלת מימדית. זה משתלם רק אם מתכוונים לעשות מזה עסק. לא משתלם ללמוד את זה בהתחלה אלא אחרי שכבר מיצית הרבה דברים אחרים במשחק. אם יש לך שאלות אני אשמח לעזור. השם שלי שם הוא Shirly Xi.

למעלה