נורות במקפיא

אור נוי

New member
נורות במקפיא

שלום וברכות חגיגיות לפתיחה. ולשאלתי:במקפיא(בן 4.5 שנים)נורית החיווי הירוקה החלה להבהב לסרוגין,שאר הנוריות תקינות. המקפיא נראה ונשמע בריא לחלוטין. מבקשת עזרה בפתרון התעלומה.

מאגר

New member
מנורת חיווי

יכול להיות שמנורת החיווי עומדת לסיים את חייה מאחר וזו נורת נאון בעלת תיצרוכת חשמל מעוד נמוכה והיא עובדת רצוף סביר להניח כי ימהה ספורים אפשר לחשב זאת בקלות אם אתם אומרים כי המקפיא עובד 4.5 שנים הוה אומר כי הנורה דולקת כבר רצוף כ 40000 שעות כאשר אורך חייה שלנורה כזו בדרך כלל הוא בסביביות 35000 שעות תלוי במספר ההדלקות סביר להניח כי לא הדלקתם וכיבתם את המנורה יותר מאשר מספר פעמים ספור אי לכך היא מחזיקה הרבה יותר ממה שמצפים ממנה ועל לנו לשכוח כי כאשר קובעים זמנים כאלה לוקחים מקדמי בטיחות מאוד גבוהים לפעמים אפילו יותר מ 50%

אור נוי

New member
איך מחליפים?

איך מתבצעת החלפת הנורית,אפשר להחליף רק אותה או זה סיפור מורכב יותר?סדר גודל של עלויות?תודה.

רז חשמל

New member
החלפת נורה

הנורה עצמה עולה מספר שקלים בודדים אבל להחליף אותה צריך לדעת וחבל לעשות נזק אם לא יודעים - עבודה לטכנאי. נראה לי שאפשר "לחיות " גם בלי הנורה ואין צורך להחליף אותה כרגע -אבל אני לא טכנאי ואני מציע להתייעץ עם טכנאי האם להחליף מיד. בכל מקרה במסגרת תקלה יותר משמעותית במכשיר יש להחליף גם את נורית החיווי.

למעלה