נושא לדיון

נושא לדיון

אני מעתיקה את ההודעה של somebodddy " מה זה השטות הזאת של "זלזול ברצון המוטרדת"? היא לא רוצה שיצעקו לה "כוסית" ברחוב. סבבה. אני לא רוצה שחרדים ינסו למכור לי אות בספר תנ"ך באמצע הרחוב. זה אומר שצריך להיות חוק נגד זה? אני לא רוצה שזקנים יתחילו לדבר איתי באמצע נסיעה באוטובוס. זה אומר שצריך להיות חוק נגד זה? אני לא רוצה לשמוע כל הזמן צלצולים של מוזיקה מזרחית. זה אומר שצריך להיות חוק נגד זה? מה לעשות, אנחנו חיים בחברה צפופה, ורצונות כל הזמן מתנגשים אחד בשני. מתן חופש לאחד זה הגבלה של חופש האחר, וצריך לשים את הגבול איפשהו באמצע, ולא ללכת כל הדרך לכיוון של צד אחד, גם אם הוא כביכול "המסכן" ועדיין לא הבנתי איך הטרדה ברחוב מובילה לאונס. איך לאסור על בן אדם לצעוק לבחורות ימנע ממנו לאנוס. מה, בגלל ששניהם מעשים מיניים אז יש הקבלה ביניהם? הרי מדובר בשני דברים שונים לגמרי - צעקות ברחוב זה מעשה שנעשה במקום פומבי, בשביל תשומת לב וצחוקים, בעוד שאונס זה מעשה שנעשה בסתר, בשביל דברים אחרים לגמרי - שליטה וסיפוק מיני. זה כמו להגיד שמי שמציף פורומים בסופו של דבר יהפוך להאקר. הרי שניהם קשורים למחשבים, לא? " מה אתם אומרים בקשר לקביעת חוק בעניינים "קטנים" שקביעת חוק האוסר עליהם יכול להיות בפגיעת חופש הציבור אך לדעת אחרים חיקוק בנושא זה יכול למנוע בעתיד דברים אחרים. מאוד אהבתי את הטענה של somebodddy מה אתם אומרים? לדעתי ההודעה הזאת בעצמה שווה נושא לדיון.

אופליה7

New member
ממש לא מסכימה

שום דבר ממה שאמרת (חרדים מוכרים ספרים ברחוב, צלצול מזרחי בטלפון....) לא משפיל אף אחד. קריאות סקסיסטיות משפילות חצי מהאוכלוסייה על ידי חצי אחר.(נשים על ידי גברים) ומשקפים את המצב הבילתי שיוויוני של החברה הפטריאכלית. זה אחד מהביטויים שלו. והקשר לאונס הוא: לא כל מי שאומר כוסית וכו' ברחוב הוא אנס אבל הוא כן רואה באישה אובייקט מיני. וזה מתקשר עם חברה שבה בתקשורת ובכלל האישה מוצגת כאובייקט. אין לי כוח להיכנס לעיניין יותר לעומק. חשבתי שבפורום הזה הדבר ברור.

אופליה7

New member
בקשר לנושא האונס

כתבתי תגובה לעישאם והיא מופיע בעמוד השני של הפורום. אני לא יודעת איך מעתיקים אותה. אבל היא חשובה אז תקראו.

למעלה