ניסיון להחייאת הפורום

speedy123

New member
ניסיון להחייאת הפורום

אוקיי ניסיון להחייאה !(אני רוצה שישאירו את הפורום הזה! שכל אחד יגיד מה הוא אוהב באבריל.... וכמו תמיד הדעות שלי יגיעו בהמשך

ברודי

New member
רק כדי שיראו שהוא חי...

אני אוהבת את השירים שלה שהם מעולים אבל מה שאני אוהבת באווריל עצמה זה... טוב... הפריקיות שלה!!! היא פשוט נראית מגניב, תודו בזה!

4667

New member
לא יודע בדיוק

שירים סבבה
לוק מאגניב כזה
וזהו בערך...

speedy123

New member
והנה התשובה שלי

טוב אז מה אני אוהבת באווריל?..... אני אוהבת שהיא COOL כזאת. היא עושה מה שבראש שלה ולא שמה ז´ על מה שחושבים עליה. ותבינו שאין הרבה אנשים כאלה שיש להם כל כך הרבה אומץ כדיי לעשות את זה. אני גם כל הזמן מרגישה נורא דומה לה בדברים שאני עושה. למשל אני בהפסקות תמיד שיחקתי כדורגל עם הבנים ולא שיחקתי קלאס או משהו דפוק כזה... אני תמיד חזרתי (ועדיין חוזרת) עם כל מיניי סימנים כחולים ופצעים..כי מה לעשות אני חייבת ליפול ולעשות דברים שהם "לא לבנות".... בואו נומר את זה ככה אני בתבן...חצי חצי. במוזיקה אני אוהבת את הקטע שהיא רושמת דברים אמיתיים שלה. תראו לי עוד זמר שמספר בשיר שלו מאיפה פיטרו אותו ומאיזה מקום הוא בא וכמה אנשים יש בעיר שלו....(MY WORLD). בקיצור לדתעי היא מ-ו-ש-ל-מ-ת-

AndreaCorr ©

New member
את השירים.... ../images/Emo168.gif

ואת איך שהיא נראית... אבל בעיקר את השירים....

RIP CURL1

New member
את השירים

איך שהיא נראית לא ממש אוהב אני אוהב יותר בנות כמו בריטני, כריסטינה וכאלה לא בנות גבריות

AndreaCorr ©

New member
גברית?! ../images/Emo168.gif

אווריל? גברית
למה? כי היא הולכת עם עניבות ולא עם חולצות פיצפונות? אני אגיד לך מי גברית.... אנסטסיה [
] גברית... לאווריל לעומת זאת יש קול עדין ומראה עדין... לא מצאתי בה שומדבר גברי...מצטערת

CrAz¥ Gi®L

New member
אממממ...

את הגישה שלה, ואת זה שהיא לא עושה מוסיקה או מתלבשת כמו ש"נהוג" לזמרות בגילה... ואת המוסיקה שלה מן הסתם
וגם את איך שהיא נראת ומתלבשת

rotemami

New member
אני אוהבת את...

השירים שלה קודם כל!! ואת הקטע שהיא עושה מה שבראש שלה... את הסיגנון לבוש שלה...(אל תידאגו אני לא מחקה את הלבוש שלה..) והיא פשוט יפה ומגניבה... וזהו...:)

למעלה