נעים להזכר

נעים להזכר

המפגש הקבוצתי האחרון... רק אתמול, לפני כ - 55 שנה (1948) גם אני על מדרגות הגמנסיה (הבנין הישן) בחדרה,בסוף השביעית המקוצרת,ביום הגיוס לצבא. (בהפוגה - חזרנו לגמור את השמינית) בתמונה השניה - אנחנו "הגברים" ילידי 30/31 באוטובוס המסיע אותנו לבק"ומ ובנות הכתה נפרדות מאיתנו (על רקע האוטובוס) המחנך היה זימרני ומנהל הגימנסיה לנדאו. אז... מי מכיר ? מי זוכר ? מי יודע ? אולי עוד ניפגש? תנו סימן... ברכות לבביות לכולם.

yaely2

New member
מנהל
ריגשת אותי שני, ובטח גם את השאר

שלום לך, התמונות הן הוכחה שגיל זה רק מספר. הנה חבורה של צעירים תוססים ועליזים ומחוץ לתמונה הם אותם אנשים עם מראה של בני שישים פחות או יותר. היש הבדל? במחשבות? רצונות? באופי ועוד? הלוואי שתצליח לאתר כמה חברים מימים עברו יעלי משישים פלוס

תודה

ליעלי - ברכות להצלחה בניהול הפורום. שיהיה רציני ומעניין ואפילו מרגש. וכמו ש - EMMY מפרטת,(אפילו אם יהיה צורך לגזום כמה ענפים יבשים...) שיהיה לבריאות לכולם.

emmy5

New member
שני .. התחלה מרגשת מאוד ../images/Emo24.gif

מקווה שנרגיש שזה הבית שלנו

TKS

שאלה ל EMMY5/מסקרן אותי האתר www.gufongART.com (כי אני יוצר דברים דומים ב- DigitalART ) שכתוב על התמונה ששלחת.אבל לא הצלחתי לפתוח אותו. האם הכתובת נכונה? ב ר כ ו ת

emmy5

New member
../images/Emo3.gifחחחחחה ....סתם שמנה

מציירת אבל לא ציירת, סתם שלפתי זה מתוך אוסף

../images/Emo52.gif

לא התכוונתי ל סתם שמנה התכוונתי ליצירה של יד בתוך יד ברכות

../images/Emo52.gif../images/Emo52.gif

שוב טעות? אני מתכוון לתמונה שצרפת להודעתך "מקווה שנרגיש שזה הבית שלנו" sry

emmy5

New member
שני ,האם הכתובת נכונה???

סלחתי סלחתי .... האם הכתובת נכונה? כתוב ....אבל אני לא יודעת ... התמונה נמצאת אצלי באוסף. אני גם מציירת אבל אני לא הציירת אני כבר בדקתי חלק מעבודות שלך ... כל הכבוד ,ממש נהנתי עכשיו אפשר לישון בשקט אין צורך בכבסים

לייציק

New member
בקר טוב ויום נפלא ../images/Emo140.gif

פשוט טעות באיות. שם האתר הוא: www.gufengart.com בהצלחה ממני

לייציק

New member
והנה הקישור אל האתר

אני מצרפת עמוד נחמד מהאתר... כדי להגיע לכתובת המקורית צריך למחוק את כל מה שמופיע אחרי ה- .com וללחוץ enter... כמובן

לייציק

New member
ולפני שאני יוצאת לעבוד - תמונה

uמתוך האתר שיש בו דברים מאד מיוחדים... מכונית או לטאה ? יום נעים ממני

אתר האמנות

לייציק - תודה אני אוהב יצירות "משוגעות" וסוריאליסטיות מסוג זה ומנסה ליצור כאלה ולפעמים גם מצליח...

האתר הסיני

עד שהוא יעלה אפשר להגיע לסין ובחזרה... תודה לאלה שניסו לעזור.

למעלה